Skocz do zawartości
Forum

Łojotokowe zapalenie skóry a srebro koloidalne


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Cierpię na Łojotokowe Zapalenie Skóry. Miałem to na nosie, głowie, brwiach. Po przepisaniu kremów objawy na nosie i brwiach praktycznie zniknęły, skóra nie jest już czerwona. Problem jedynie jest z głową. Mimo tego, że myję włosy szamponami leczniczymi, szamponami na receptę, nic nie pomaga. Przeczytałem w internecie, że bardzo dobrze na tę chorobę jest srebro koloidalne. Jak go stosować, żeby pomogło na skórę głowy? Pić go, czy nacierać nim skórę głowy? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Wyrównałam sobie pracę gruczołów łojowych, ale trochę to trwało, dzięki osiągnięciom nowoczesnej kosmetologii https://proaktiv.pl/s/9-26-0-KREM-Z-NANOSREBREM--KWASEM-HIALURONOWYM-I--EKSTRAKTEM-Z-ALG-50-ml.html i przyznam szczerze, że zaoszczędziłam prawdopodobnie tysiące złotych na zabiegach medycyny estetycznej. Opłaca się trochę w siebie zainwestować, bo przede wszystkim kosmetyk bardzo wydajny, a tam w katalogu znajdziesz jeszcze krem z nano złotem, też przyjemny, o zbliżonym działaniu. Kwas hialuronowy już powszechnie się wykorzystuje, nawet u niektórych stomatologów na leczenie bruksizmu, do relaksu twarzy, więc jak widzisz coś jest mocno na rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...