Skocz do zawartości
Forum

Jak zgubić brzuch i stracić 18 kg?


Gość janek11111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość janek11111

Witam Mam 31 lat wzrostu 181cm ważę 98kg mam duży brzuch chciałbym go zgubić jak najszybciej mam bardzo mało ruchu ponieważ pracuję a po pracy nie mam czasu. mój dzień wygląda ; śniadanie niestety ale dopiero o 11 godzinie drugie śniadanie o 13 obiad około 17 no i kolacja 20 mała porcja proszę o szybka poradę. Bardzo bym chciał ważyć 80 kg. Dziękuje

Odnośnik do komentarza

ja tez mam czas na jedzenie o 11 sniadania bo jem w pracy przy biurku niestety z cwiczeniami bedzie gorzej wiec proponuje najpierw wziac okolicznosci w jakich ludiz sie znajduja i jaki maja tryb dnia bo nie kazdy ma czas zeby cwiczyc, ja nie mam czasu nawet maila sprawdzic bo mam 2 firmy i np. dzisiaj korzystam z tego ze jestem chora i surfuje po necie

Odnośnik do komentarza

Postaraj się jeść 4-5 posiłków dziennie. Jedz mniej a częściej tak byś nie chodził głodny, nie możesz jednak podjadać między posiłkami. Kolację jedz na 3 godziny przed snem, powinna być lekka i prosta tak by nie obciążać żołądka na noc. Spróbuj ograniczyć porcje. Unikaj słodyczy i stołowania się w barach szybkiej obsługi. Zrezygnuj z alkoholu, który wzmaga apetyt. Powinieneś unikać potraw tłustych, smażonych w głębokim tłuszczu, lepiej zacznij jeść posiłki gotowane na parze, duszone czy pieczone. Zrezygnuj z tłuszczy pochodzenia zwierzęcego takich jak smalec czy słonina, lepiej jak zaczniesz wykorzystywać oleje roślinne. Zamiast tłustych mięs proponuję ryby i chude mięso takie jak np kurczak, indyk, cielęcina czy jagnięcina.
Dodatkowo powinieneś zwiększyć swoją aktywność fizyczną. Zamiast jazdy samochodem o ile pozwala Ci na to praca możesz jeździć rowerem lub iść na piechotę. Windę zamień na schody.Postaraj się wygospodarować 30 - 40 minut dziennie na ćwiczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...