Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego ludzie się ze mnie śmieją?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

A jesteś pewny że to jest negatywne/perfidne naśmiewanie się z Ciebie? Może po prostu śmieją się z Ciebie bo jesteś zabawny. Dam Ci radę. Jeżeli ktoś się z Ciebie śmieje naucz się sam śmiać z siebie. Wiem że to działa. Jeżeli ludzie widzą że sam sie z siebie śmiejesz nie zrobią Ci nic tym nasmiewaniem się. Wręcz przeciwnie. Zaczną Cię inaczej postrzegać. Ja sam się z siebie czesto śmieje bo odwalam rzeczy z kosmosu . Typu nawet jak wywale sie na schodach i wszyscy mają ze mnie beke sam sie zaczynam z tego śmiać wtedy ludzie się śmieją z Ciebie, ALE! NIE NAŚMIEWAJĄ! To jest różnica :) Najgorzej jest jak kiedy ktoś się z Ciebie śmieje i jest Ci wstyd :)

Odnośnik do komentarza

Tajemniczy dobrze radzi. Jeśli ktoś się z Ciebie śmieje, śmiej się z siebie razem z nim. Pokaż, że masz do siebie dystans. Nie wiem, z jakiego powodu się z Ciebie śmieją. Czy jest to zwyczajne naśmiewanie się, przezywanie, wyszydzanie Cię? Czy jest to śmiech sytuacyjny, np. wynikający z tego, że zrobisz jakąś gafę? Jeśli mowa o drugiej sytuacji, możesz łatwo to obrócić w żart i zamiast stać się pośmiewiskiem dla innych, będziesz "żartownisiem", "komikiem", który może poprawić humor innym. ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość taki typ

Nie będę pisał głowa do góry itp 

bo wiem co to jest tzw "naśmiewanie" też byłem wyśmiewany prze rówieśników ze ubieram się w lumpach ze jestem brudasem

karma wraca jedna dziewczyna  która

mnie wyśmiewała na w-f złamała nogę.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...