Skocz do zawartości
Forum

Zsunięta prezerwatywa a ryzyko ciąży


Gość Interdite

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli do wytryśniecia nie doszło w pochwie to mało prawdopodobne. Tez mialam wiele razy podobne sytuacje i jeszcze nie zaszłam w ciaże. Różnie to bywa poczekaj na miesiacze i jezeli sie pojawi to macie fart ;) Nie denerwuj sie za bardzo bo czesto to powoduje przesunięcie miesiączki. Zrób sb test i bedziesz miała pewność

Odnośnik do komentarza
Gość przestraszona12

Witajcie.
Ja miałam oczywiście taką samą sytuację.
Mam cykle nieregularne i to bardzo [teraz 47 dni].
Miałam kiedyś tabletki anty ale wyniszczyły mi trochę organizm, dostałam zawrotów głowy i zaprzestałam stosowania.
Ostatni okres miałam 28-30 kwietnia a spodziewany jest teraz od 12 czerwca.
Kochałam się z facetem w piątek 24 maja.
Prezerwatywa zsunęła się nam po stosunku i została w środku.
Facet doszedł we mnie.
Czy jest bardzo duże ryzyko?
Spędza mi to sen z powiek.
Obserwując śluz wydaje mi się że mogłam mieć wtedy dni płodne mimo że kalendarzyk pokazuje co innego.
Jestem załamana :(

Odnośnik do komentarza

~przestraszona12
Witajcie.
Ja miałam oczywiście taką samą sytuację.
Mam cykle nieregularne i to bardzo [teraz 47 dni].
Miałam kiedyś tabletki anty ale wyniszczyły mi trochę organizm, dostałam zawrotów głowy i zaprzestałam stosowania.
Ostatni okres miałam 28-30 kwietnia a spodziewany jest teraz od 12 czerwca.
Kochałam się z facetem w piątek 24 maja.
Prezerwatywa zsunęła się nam po stosunku i została w środku.
Facet doszedł we mnie.
Czy jest bardzo duże ryzyko?
Spędza mi to sen z powiek.
Obserwując śluz wydaje mi się że mogłam mieć wtedy dni płodne mimo że kalendarzyk pokazuje co innego.
Jestem załamana :(

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Niestety nie ma jednak takiej możliwości, by ocenić je w wartościach liczbowych. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.

Odnośnik do komentarza
Gość Juliaxxx

W kwietniu odstawilam tabletki anty, Ostatnia miesiączke mialam 24 kwietnia, teraz 31.05 ( czyli cykl jakby się wydłużył) W 2 dniu okresu współżyliśmy z chłopakiem, skończył na zewnątrz a prezerwatywa zsunęła się i została głęboko we mnie, jednak śladowa ilość plemników na palcu mogła dostać się do pochwy. Moje pytanie brzmi: czy istnieje jakieś ryzyko ciąży ( teoretycznie okres- dni niepłodne ale z tym to bywa różnie w koncu...)? Wiem że strasznie panikuję ale naprawdę naczytałam się mnóstwa rzeczy że plemniki nawet można przenieść do pochwy za pomocą palca... proszę o radę!

Odnośnik do komentarza

Witam,
9.06 (20.dc) kochałam się z moim partnerem. Szczyt płodności miał miejsce 05.06 (16.dc). Mam cykle 28-29 dniowe. Podczas wyjmowania członka partnerowi spadła prezerwatywa (wytrysk miał miejsce poza pochwą, sperma była w prezerwatywie). Czy jest możliwość, że 'wpadliśmy'? Proszę o odpowiedzi. :) Z góry dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza

Witam ! Zastanawia mnie pewna kwestia. Otóż, 9.06 (20.dc) uprawiałam seks z moim partnerem. Szczyt płodności miał miejsce 05.06 (16.dc). Mam cykle 28-29 dniowe. Okres powinnam dostać 17.06. Podczas wyjmowania członka z pochwy partnerowi spadła prezerwatywa (wytrysk miał miejsce poza pochwą, sperma była w prezerwatywie, zatem wydaje mi się, że nic z niej nie wypłynęło). Jakie jest prawdopodobieństwo, że w takiej sytuacji mogło dojść do zapłodnienia ? Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję. :)

Odnośnik do komentarza

Pani doktor, podepnę się pod temat.

Witam,
Przed dwoma dniami uprawiałam z chłopakiem seks oralny. Po doprowadzeniu go do wytrysku połknęłam jego spermę. Po kilku

minutach całowałam się z nim i to on przeszedł "do inicjatywy". Nawilżał moją łechtaczkę śliną i robił mi "dobrze" paluszkiem przez kilka minut. Czy możliwe, że będę w ciąży bo mógłam mieć plemniki w buzi i przy całowaniu przeniosły się one do jego buzi i wraz z jego śliną do mojej pochwy? Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w ten sposób.
Bardzo proszę o poradę.
Joanna

Odnośnik do komentarza

~Kas_one
Pani doktor, podepnę się pod temat.

Witam,
Przed dwoma dniami uprawiałam z chłopakiem seks oralny. Po doprowadzeniu go do wytrysku połknęłam jego spermę. Po kilku

minutach całowałam się z nim i to on przeszedł "do inicjatywy". Nawilżał moją łechtaczkę śliną i robił mi "dobrze" paluszkiem przez kilka minut. Czy możliwe, że będę w ciąży bo mógłam mieć plemniki w buzi i przy całowaniu przeniosły się one do jego buzi i wraz z jego śliną do mojej pochwy? Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w ten sposób.
Bardzo proszę o poradę.
Joanna

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku nie ma ryzyka ciąży. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.

Odnośnik do komentarza

Lek. Izabela Więch
Witam!
W opisanej przez Panią sytuacji ryzyko ciąży jest bardzo niskie - niestety nie ma jednak takiej możliwości, by określić je w wartościach liczbowych. Nie powinna mieć Pani jednak powodów do niepokoju. Proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę. Gdyby się nie pojawiła, proszę wykonać test ciążowy.

Witam !
Miesiączkę dostałam w przewidywanym terminie. Było tak jak zawsze (ból brzucha, podobna ilość krwi menstruacyjnej ze skrzepami). Od tamtej pory minął miesiąc. Nie uprawiałam seksu, jednak ... spóźnia mi się okres. Czy jest możliwość, że wtedy jednak zaszłam w ciążę? Wykonam test ciążowy, jednak dopiero za kilka dni, ponieważ obecnie nie mam możliwości, żeby go zakupić ...

Odnośnik do komentarza

Tylko teraz pytanie brzmi, czy to faktycznie były okresy czy plamienia? Bo słyszałam od wielu 'znawców tematu', że będąc w ciąży nie można mieć okresu (zresztą, wystarczy 'wziąć' to na logikę - menstruacja to nic innego jak złuszczanie nabłonka macicy, który jest niezbędny do zagnieżdżenia zarodka). Stąd moje pytanie do Specjalisty. ;)

Odnośnik do komentarza

witam!od kilku dni żyję w strachu...
ostatni okres miałam 30.06-5-06. mój cykl trwa ok 25 dni. z nocy 11 na 12.07 przeżyłam swój pierwszy raz z moim chłopakiem. oczywiście mam takie szczęście że przy tym pierwszym razie pękła nam prezerwatywa ;/ podczas stosunku co jakiś czas sprawdzaliśmy jej stan i za którymś razem zobaczyliśmy że jest pęknięta ;/ nie skończył we mnie, ale boję się że mogę być w ciąży..
nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale:
1. przed stosunkiem piliśmy, nie jakoś tak że się upiliśmy, po prostu napiliśmy się
2. podczas stosunku było dosyć sucho
czy mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

test jest wiarygodny po 14 dniach, jesli chodziło ten z moczu. Trochę kiepski dzien wybraliście bo to tak jakby środek cyklu więc możliwe że zaczepiliście o dni płodne. Ale nie ma co isę na razie martwić. Poczekaj lub jak bardzo Ci isę psieszy to zrób test z krwi, on może zostać wykonany po 8 dniach od stosunku, tylko że kosztuje chyba coś pomiędzy 30 -50 zł

Odnośnik do komentarza
Gość Mooonikaaa

Witam. Mam problem, ponieważ wczoraj kochałam się ze swoim partnerem i zsunęła nam się prezerwatywa i została we mnie. Partner wsunął penisa jeszcze z 3-4 razy i zorientował się, że spadła i szybko ją wyciągnął, Nie doszło do wytrysku ale boje się, że płyn preejakulacyjny mógł trochę z niego wylecieć a czytałam, że tam również są plemniki i boję się, że mogłam zajść w ciążę... Proszę pomóżcie w tej sprawie... Jest duże prawdopodobieństwo ciąży? Dodam, że dzisiaj rano dostałam okres więc dni płodnych to ja nie miałam..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...