Skocz do zawartości
Forum

jak rozmawiać z dziewczynami?


Gość jakkkk

Rekomendowane odpowiedzi

~odp
Przede wszystkim, pytaj - pozwól, żeby one mówiły. Kobiety nie przepadają jak facet mówi cały czas o sobie i próbuje się przechwalać albo zaimponować - to je odstrasza. One lubią czuć zainteresowanie ze strony mężczyzny.

BINGO.
Zgadzam się w 100%
To jest najlepsza metoda.
Respect dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mahometka_A

A ja natomiast to, jakoś za bardzo nie lubię, kiedy obcy facet wypowiada się na temat mojego wyglądu. Nawet jeśli brzmi to pochlebnie. Zwykle to się tak zaczyna. >ale masz piękne nogi, jestem dobrym ogierem w łóżku i jeszcze żadna mi nie odmówiła- poznajmy się... mów mi czaro. Bleee. Czasem po prostu naturalnie wyniknie rozmowa np. w komunikacji miejskiej, albo w pociągu podczas długiej podróży to, wtedy nie pozostawia niesmaku. Ale też to musi być niezobowiązujący small talk, a nie przepytywanka z mojego całego życia.

Pozdrawiam.Mahometka_A

Odnośnik do komentarza

~Mahometka_A
A ja natomiast to, jakoś za bardzo nie lubię, kiedy obcy facet wypowiada się na temat mojego wyglądu. Nawet jeśli brzmi to pochlebnie. Zwykle to się tak zaczyna. >ale masz piękne nogi, jestem dobrym ogierem w łóżku i jeszcze żadna mi nie odmówiła- poznajmy się... mów mi czaro. Bleee. Czasem po prostu naturalnie wyniknie rozmowa np. w komunikacji miejskiej, albo w pociągu podczas długiej podróży to, wtedy nie pozostawia niesmaku. Ale też to musi być niezobowiązujący small talk, a nie przepytywanka z mojego całego życia.

Pozdrawiam.Mahometka_A

Masz rację. Uważam, też, że kobietę powinno się pokochać przedewszystkim za charakter i duszę. Aby wiedziała, że będzie kochana zawsze , a nie tylko gdy będzie miała młodą urodę. Wiadomo, komplementy to nalepsza rzecz dla kobiety. Jednak ważne, by chłopak mówił je nie tylko na początku znajomości ale i na starość.

Odnośnik do komentarza

No ale np. dobrze się rozmawia , i piszę i wydaję się że to jest to .. a jednak jak pada propozycja spotkania się.. to się zaczyna : milczenie (nawet miesiącami), zrzucanie winy na prace, i wymigiwanie się zwykle tak mam i nie rozumiem tego.

Odnośnik do komentarza

Ja też zawsze odmawiam jak ktoś proponuje mi spotkanie, ponieważ tak robią natarczywi desperaci. To nie jest fair gdy pytasz wprost dziewczynę, czy pójdzie gdzieś z Tobą, ponieważ skąd ona ma wiedzieć, czy jesteś wart by poświęciła Ci swój cenny czas? Poza tym, idziesz na łatwiznę.
Musisz obrać inną taktykę, to znaczy zbliżyć się do niej ale nie wspominać o spotkaniach. W małżeństwie też będziesz się z nią spotykał? Nie. Tak więc musisz poprostu przy niej czuwać. Wtedy, ona sama poczuje się przy Tobie bezpieczna i zechce sama Cię podrywać. Ja odmawiam jak ktoś mnie chce gdzieś wyciągnąć, bo czuję się w tym momencie jak rzecz, którą on sobie bierze, bo ma takie widzimisie. To ma być romantyczne, czyli bez ostrzeżenia, dajesz jej różę przy wszystkich, żeby się cieszyła. Albo gdy jest sama, to towarzysz jej. Bo nie chodzi o to byś był z nią kiedy Ty chcesz, lecz gdy ona Ciebie potrzebuje.

Odnośnik do komentarza

Ale miałeś taką sytuację z więcej niż jedną dziewczyną? Internet to nie zawsze jest najlepsze miejsce do znalezienia miłości. Może ta jedna konkretna dziewczyna ma coś do ukrycia, może ma kogoś, albo szukała faceta tylko do flirtu a nie chce się spotykać. Często bywa, że kobiety w małżeństwach szukają zainteresowania w sieci, gdyż brakuje im czegoś w związkach, a wcale nie mają ochoty się spotykać.

Odnośnik do komentarza

~jakkkkkkkk
tylko że ja nie szukam w internecie :) to były koleżanki

to może tak. koleżanka z którą gadasz na codzień chce byś był jej chłopakiem. ona ci się nie podoba. rozumiem, że idziesz z nią na spotkania? bo mi się zdaje, że właśnie zaczniesz szukać wymówek.

ps: a ubierasz się estetycznie, myjesz się?

Odnośnik do komentarza

~jakkkkkkkk
tylko że ja nie szukam w internecie :) to były koleżanki

W takim razie, koleżanki może mają kogoś innego na oku, albo nie jesteś w ich typie. Nie chcą pewnie się spotykać, żeby nie robić złudnych nadziei. Nie przejmuj się tym, próbuj dalej, a tamte sobie odpuść :)

Odnośnik do komentarza

Poradników na ten temat napisano multum.
Po prostu bądź sobą i pozostań naturalny. Jeśli będziesz się spinał, silił na błyskotliwości i wchodził w rolę, która do Ciebie nie pasuje, to kobieta od razu wyczuje.
Dziewczyna musi zaakceptować Ciebie z wadami i zaletami, takim jakim jesteś. Bywa, że aby komuś zaimponować wchodzimy w nie swoje portki i po czasie wychodzi szydło z worka i nagle rozczarowanie. Miłość to akceptacja drugiej osoby, a nie zmienianie jej na siłę i kreowanie na swoją modłę.
A więc...chyba wiesz jak nie zrażać kobiet, przecież nie proponujesz im na wstępie seksu, nie klniesz jak szewc i nie dłubiesz w nosie.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza
Gość jakkkkkkkk

staram sie być sobą, czasem może trochę narzekam przez co odstraszam ludzi swoim negatywnym myśleniem... np. ktoś mi mówi "dasz radę nie martw się" albo "nie przejmuj się ludźmi" wiele dobrych rad a ja nie umiałem nie umiem i nadal wierze swoim myślom negatywnym ze nic sie nie da , że każdy jest taki sam i chyba to odstrasza..

Odnośnik do komentarza
Gość do Jakiego

Chłopie, gadanie to tylko gadanie i na nie nie "złapiesz" dziewczyny.
Owszem nie możesz się jąkać, ale podam Ci kilka rzeczy, które musisz w życiu opanować, a laski/ska bez gadania będą Twoje/ja, bo przecież o d*pę Ci chodzi a nie o gadanie, prawda?
Oto te rzeczy:
1.taniec
2.gitara
3.gimnastyka
4.pływanie
5.narty
6.sport miłosny

Odnośnik do komentarza

~do Jakiego
Chłopie, gadanie to tylko gadanie i na nie nie "złapiesz" dziewczyny.
Owszem nie możesz się jąkać, ale podam Ci kilka rzeczy, które musisz w życiu opanować, a laski/ska bez gadania będą Twoje/ja, bo przecież o d*pę Ci chodzi a nie o gadanie, prawda?
Oto te rzeczy:
1.taniec
2.gitara
3.gimnastyka
4.pływanie
5.narty
6.sport miłosny

Żadna z wyżej wymienionych rzeczy mnie nie pociąga u facetów. Najważniejsze, żeby był sobą i miał poczucie humoru. Był spontaniczny i wesoły. Wiadomo, że jeszcze musi dbać o siebie - jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny to to jest najważniejsze - schludnie ubrany, uczesany i pachnący.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny lecą tylko na facetów którzy mają kasę albo na typowych drani.
Ty pewnie nie jesteś ani jednym ani drugim, dlatego też odnosisz porażki.
Draniem nie będziesz bo nim trzeba się urodzić tak więc zadbaj o pozycję społeczną i im więcej będziesz mieć zer na koncie tym większym zainteresowaniem będziesz się cieszyć, proste.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...