Skocz do zawartości
Forum

zawroty głowy


Gość mgdbg

Rekomendowane odpowiedzi

Od trzech dni gdy wstanę rano kręci mi się w głowie, pierwszego dnia było najgorzej, bo zaczęło się w nocy podczas snu i do samego rana wirowało mi wszystko, potem ustało, wczoraj i dziś taka sama sytuacja, ale tylko ja podniosłam się z łóżka, takie uczucie jakby moja głowa latała sobie swobodnie... do tego dziwne uczucie jakbym miała zwymiotować. nie jestem w ciąży, robiłam ostatnio TSH to podwyższyło mi się do 3,4 mimo, że biorę euthyrox, obecnie biorę dawkę 50. Jakie badania zalecalibyście mi wykonać? Nie miałam żadnych uraz głowy, miałam robione TK głowy w styczniu i nie było zmian w mózgu. Proszę o pomoc, jest to bardzo uciążliwe :( W ciągu dnia mam trochę mniej tych zawrotów, jak gwałtownie się ruszę to wtedy odczuwam takie swobodne ciało.

Odnośnik do komentarza

własnie wyniki krwi i cukier mam dobre. miałam w przeszłości problemy z kręgosłupem szyjnym, dodam, że dzisiaj boli mnie cała szyja i nie mogę nią skręcać, podejrzewam, że źle spałam. wstałam i miałąm takie zawroty,że aż mnie rzuciło na lewą stronę i wpadłam na ścianę. wczoraj leciała mi krew z nosa. boję się ruszyć, bo od razu mam wirowanie. czyli zrobić sobie badania krwi jeszcze raz, rtg kręgoslupa szyjnego, ewentualnie wizyta u laryngologa i coś jeszcze? boję się, bo te zawroty mam codziennie, że coś mi się może poważniejszego stać od nich, a wiadomo, że na wizyty u lekarzy trzeba czekać...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...