Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie anoreksji u 13-latki


Gość dominikaa2230

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dominikaa2230

Jestem Dominika mam 13 lat ważę 39 kg. Wzrost ok. 165 cm . Od jakiegoś czasu mam obsesję na punkcie swojej wagi , gdy się ważę modlę się żeby nie był powyżej 40 kg.. Wydaję mi się , że jestem gruba , choć wszyscy mi mówią , że jestem bardzo chuda i nie mam się po co odchudzać . Ale ja i tak swoje... Chcę ważyć 36/37 kg. Wchodzę na różne diety , próbuje mniej jeść , nie jem słodyczy, raz próbowałam nie jeść przez cały dzień co się prawie udało.. , próbuje wymiotować .. Wiem , że to złe i nie powinnam tego robić, ale coś mi mówi , że mówi , że muszę być bardzo chuda ... Niestety mama to zauważyła i pilnuje mnie przy obiedzie , ale i tak jem najmniej jak tylko mogę.. Czy coś może mi dolegać ?

Odnośnik do komentarza

Chcesz ważyć 36/37 kg przy wzroście ok. 165 cm?! Obecnie ważysz 39 kg. Jesteś przerażająco chuda, a masz obawy, ze ważysz za dużo. Niestety oznacza to bardzo poważne zaburzenie wymagające jak najszybszego leczenia. Udaj się do psychologa. Musicie razem popracować nad samooceną i postrzeganiem siebie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Kobieto a raczej dziewczynko ja przy Twoim wzroście ważę 69kg. I n nie uważam się za osobę grubą. Mam powodzenie, męża i jakoś nie należę do osób, które mają kompelksy. Wolę swoją sylwetkę, mam piersi, pośladki i wyglądam jak kobieta a nie jak patyk albo jak wieszak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...