Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu i negatywne testy ciążowe


Gość monik123

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie zrobiłam te 2 testy wyszły negatywne,więc nie powinnam się obawiać bo minęło 2 tyg od stosunku,ale wiesz jak to jest zamartwianie się itp stres czy dostane czy nie,chociaż się zabezpieczyliśmy i wyszedł wcześniej,dolegliwości przed miesiączką takie same,tylko za dnia słaba była,wiem że trochę kobiet czasem tak ma właśnie,jeszcze podróż,stres do tego

Odnośnik do komentarza

młoda19
2 testy negatywne,zabezpieczenie było, więc to musi być wpływ stresu i podróży :) ale dziękuje Wam serdecznie :)

Stres ma wiele wpływów na nasze ciało.. a podróż również wiąże się ze zmianą klimatów.. Ja początkowo przyjeżdżając do UK okresu nie miałam jakieś 2 tygodnie .. To normalne ciało przyzwyczaja się do nowego środowiska również i te dolne części haha!

Boże widzisz a nie grzmisz :)

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana28

Cześć kobietki,
Nawet nie wiem od czego zacząć.. Staramy się z chłopakiem o dziecko od 4 miesięcy. W sumie staramy się to za dużo powiedziane, tak naprawdę w zeszłym miesiącu przytulaliśmy się bez zabezpieczenia dość często. Ostatnio okres miałam 12.06 i trwał 5 dni. Byliśmy tydzień nad morzem od 15-23.06. Po powrocie 23.06 dostałam lekkiego plamienia- dosłownie kilka plamek krwi, a dwa następne dni brązowe upławy, niezbyt dużo. Pomyślałam, że to plamienie okołoowulacyjne. Ostatnio męczyła mnie zgaga, w pochwie jakoś zrobiło się ciaśniej, tempka wciąż 37,2. Ogólnie byłam pewna, że w końcu się udało. Cykle mam średnio 31-dniowe. Dziś jest 18.07 czyli 37dc i okresu brak. Zrobiłam rano dwa testy- negatywne. Nie mam pojęcia co się dzieje. W sumie to chce mi się płakać, że znów taki zawód :(( Tylko dlaczego nie mam okresu? :(( Może któraś z Was mi doradzi.. W pon wybieram się do ginekologa i szczerze mówiąc boję się :((

Odnośnik do komentarza

Jest to możliwe, test daje dopiero wiarygodność po 10 dniach może wybierz się na badanie krwi by mieć pewność, lecz piszesz że w piątek już masz wizytę u ginekologa a to tylko kwestia jednego dnia więc sensu badani krwi teraz tylko czekać na nowy dzień, trzymam kciuki za was, powodzenia ;-)

Boże widzisz a nie grzmisz :)

Odnośnik do komentarza

napisze krótko ,miałam okres 9.06,ze swoim facetem współżyłam 15-16.06,od tamtej pory brak okresu:( miałam dzien plamienia poszlam do lekarza po usg jest ciaza wczesna ok,4tyg.no coz dostalam luteine za 5dni wrocilam na kontrol okazało sie brak ciazy,jak to lekarz powiedzial zostal płód wchłonięty ??? co to ma znaczyc nie rozumiem:( dzis bylam u innego lekarza mialam usg i endom.cienkie brak ciazy sad

czy to mozliwe ze ciaza sie wchloneła????

a miałam dodac ze od mc.mierze temp.w pochwie jest 37,5 codzien...co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana28

martusaaa dzięki za info, nie wpadłabym na to. Teraz poczytałam troszkę w necie i faktycznie okazuje się, że z tymi testami różnie bywa, Co prawda wątpię, że to ciąża, ale też boję się co to może być..

Odnośnik do komentarza

ja mam podobny problem @ spóźnia mi sie już 2 tygodnie wczoraj robiłam test negatywny bolą mnie sutki i brzuch tak jak na @ , sutki trochę bardziej niż zwykle, czekam na swojego lekarza bo jest na urlopie i będzie dopiero za tydzień dodam jeszcze że pół roku temu odstawiłam tabletki ale @ miałam co 30-32 dni, czy mogę być w ciąży skoro test wyszedł negatywny

Odnośnik do komentarza
Gość halinka5000a

ewap28
jeśli test wyszedł negatywny, ale mu nie ufasz, to zrób drugi. Mi ostatnio też okres się spóźniał, ale przeczytałam na necie, że gorąca kąpiel i czerwone wino na wieczór i się okres dostanie. No i dostałam następnego dnia koło 10 rano, mimo, że wino sobie darowałam. Spróbuj tego sposobu, może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana28

ewka to witaj w klubie.. U mnie co prawda tydzień a nie dwa, ale już i tak mnie to wszystko denerwuje. Tylko że ja poza delikatnym kłuciem jajników, które zresztą nie dokucza mi cały dzień- nie mam żadnych objawów zbliżającego się okresu. Mam wzdęty brzuch jedynie, ale czy to objaw na okres to nie wiem, raczej po owulacji zazwyczaj tak miałam..
Także czekać i jeszcze raz czekać.. W moim wypadku do poniedziałku no chyba że @ dostanę..

Odnośnik do komentarza
Gość zalamana28

Cześć dziewczyny. Dziś 39dc i chyba dostałam okres.. Mówię chyba, bo mimo że jajniki bolą, to jest to bardzo skąpe plamienie, przynajmniej póki co. No cóż z jednej strony jestem zawiedziona, z drugiej strony cieszę się, że to nic groźnego tylko przesunięcie po wypadzie nad morze. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

~zalamana28
Cześć dziewczyny. Dziś 39dc i chyba dostałam okres.. Mówię chyba, bo mimo że jajniki bolą, to jest to bardzo skąpe plamienie, przynajmniej póki co. No cóż z jednej strony jestem zawiedziona, z drugiej strony cieszę się, że to nic groźnego tylko przesunięcie po wypadzie nad morze. Pozdrawiam :)

Czyli jednak klimat :) Znam ten bol.

Boże widzisz a nie grzmisz :)

Odnośnik do komentarza

witam,staramy sie o dziecko od pol roku, w tym miesiacu 15 powinna byc miesiaczka a ja od tyg mam straszny bol sutkow, zawroty glowy , klucie jajnikow i straszne rozciaganie w podbrzuszu , czuje sie jakas pelna a apetyt mam mega jak nigdy moge caly dzien jesc, dodam ze przed miesiaczka nigdy nie bolaly mnie piersi a teraz sie dotknac nie moge, dzis robilam test i wyszedl negatywny , o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Witam,ja to wylecę z innej bajki,współżyłam z chłopakiem pod koniec sierpnia,lecz bez zabezpieczenia,dostałam okres normalnie tyle,że lekki bo brałam tabletki dopochwowe i nie był tak obfity jak zawsze,zrobiłam testy w każdym miesiącu i wszystkie negatywne bo myślałam,że może jednak coś jest bo niestety to była przygoda tylko na wakacje,więc chce się upewnić,że na pewno nie mogę być w ciąży,bo wiecie schizy już się łapie itp :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...