Skocz do zawartości
Forum

Zdrada sprzed 8 lat wyszła na jaw. Co zrobić?


Gość boena48

Rekomendowane odpowiedzi

Gość boena48

Ostatnio dowiedziałam się, że 8 lat temu mój mąż miał przez prawie dwa lata kochankę. Spotkałam dawno niewidzianą koleżankę z innej części Polski i powiedziała mi, ze go lata temu widziała z jakąś kobietą za rękę w swoim mieście, że nie wiedziała, ze sie rozwiedliśmy. Myslałam, ze to pomyłka, bo się nie rozwiedliśmy,a o żadnej kobiecie pojęcia nie miałam. Gdy mąz wrócił z pracy ostro powiedziałam, ze już wiem (choć myslałam cały czas, ze to głupia pomyłka) okazało się, ze to prawda- on przyznał się, ze miał romans wtedy, bo był to czas, kiedy mielismy wielki kryzys ze sobą i tak naprawdę udane małżeństwo mamy dopiero od 2 lat, a małżeństwem jesteśmy już 25 lat. Strasznie mnie to uderzyło, bo przez lata była walka o to małżeństwo, a jak od 2 lat wreszcie układa nam się dobrze, to na jaw wyszła jakaś zdrada. Czuję sie zawiedziona, nie wiem, co robić! Czy olać sprawę, bo było to 8 lat temu i w dodatku w czasie naszego najgorszego kryzysu, podczas którego omal sie nie rozstalismy. Mąż twierdzi, ze już dawno zapomniał o tym romansie, ze było nam wtedy źle razem i go to pchnęło do innej kobiety, zebysmy po prostu zapomnieli i cieszyli się teraz sobą nawzajem. A ja czuję żal mimo tego, czuję i strasznie mnie to gryzie. Jak to rozegrać? Olać i żyć teraźniejsością, czy wracać w stare brudy i znów wszystko zepsuć między nami?

Odnośnik do komentarza

Niepotrzebnie przyznał się jeśli to już nieważne i dawno skonczone.Ciebie będzie bolało bo wogole się stalo pomimo kryzysu.on sobie umilal życie a Ty niczego nieświadoma walczyła o związek. Nie jest to prosta sprawa. Obarczyl Cię swoim grzechem i usprawiedliwia kryzysem.nie będzie Ci łatwo mu wybaczyć. Wystawił Twoją miłość na próbę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...