Skocz do zawartości
Forum

Pęknięta prezerwatywa a ryzyko ciąży


Gość martulla023

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem sie państwa zapytać czy można zapobiec 100% ciąży ponieważ nie dawno moja dziewczyna po stosunku ze mną miała na drugi dzień mdłości a przecież mieliśmy prezerwatywe ale zauwazyłem że na prezerwatywie było małe pęknięcie i chciałem sie dowiedzieć czy można zapobiec szybko ciąży ponieważ mie mamy nawet 18 lat a dziecka w tym wieku nikt nie planuje Błagam pomóżcie mi prosze was o pomoc !

Odnośnik do komentarza

Witam. mam mały problem wczoraj wieczorem uprawiałem z dziewczyna sex z prezerwatywą ,
w trakcie nam pękła ta gumka ale do wytrysku nie doszło czy w jakiś inny sposób można zajśż w ciąże dziewczyna miała okres 16 sierpnia
czy jest możliwość że jest w ciąży. proszę o szybką odpowiedz dziekuje..

Odnośnik do komentarza
Gość libertyprime

Do wytrysku nie doszło,ale jest jeszcze płyn preejakulacyjny,który się pojawia przed wytryskiem,w nim też mogą być plemniki zdolne do zapłodnienia.Istotnym faktem jest też to czy twoja dziewczyna ma regularne cykle,czyli nie krótsze niż 28 dni i czy wtedy gdy uprawialiście seks miała dni płodne czy też nie.Zakupcie w aptece test ciążowy,to rozwieje wasze obawy.

Jeśli chcecie uprawiać bezpieczny seks i boicie się niechcianej ciąży,to pomyślcie np.o antykoncepcji hormonalnej.

Odnośnik do komentarza

Kochałam się wczoraj ze swoim chłopakiem i pękła nam prezerwatywa chłopak ze stresu sam nie wie czy miał wytrysk czy nie, ale chyba gdyby miał to jego penis byłby chociaż troche w spermie prawda? bardzo boimi się , że moge być w ciąży , ale jestem jeszcze przed miesiączką . Okresu powinnam dostać dopiero jakoś od 21 . Możliwe jest tu zajście w ciąże?

Odnośnik do komentarza

Witam,
29.09 kochałam się z moim chłopakiem i niestety pękła nam prezerwatywa. Doszliśmy do wniosku, że najlepsze co możemy zrobić, to pojechać do ginekologa aby wypisał nam receptę na tak zwaną tabletkę awaryjną. (nie jesteśmy gotowi na dziecko ze względów finansowych oraz wieku ja mam 18 mój chłopak 20) Została przypisana nam tabletka Escapelle. Zażyłam ją po 7 godzinach od stosunku, więc w miarę szybko. Niestety dzień później z pochwy wyciąnęłam podczas kompieli kawałek prezerwatywy, co doprowadziło mnie do kolejnych gorszych myśli.. NIE WIEM CO MAM MYŚLEĆ..
Dzisiaj mija 4 dnień od zażycia tabletki, a czuję się dobrze fizycznie - psychicznie jest duuużo gorzej. Ciągle o tym myślę, mam wrażenie, że z powodu braku efektów ubocznych tabletka nie zadziałała i że jestem w ciąży.
Jestem roztrzęsiona emocjonalnie, z tego wszystkiego zaczynam obawiać się , że wcześniejsze stosunki z Nim, mogły spowodować ciążę skoro prezerwatywa pękła (przecież również wcześniejsze mogły być uszkodzone!!)
Cykle mam troszkę nie reguralne bo wahają się od 29 do 32 dni a ostatnią miesiączkę miałam od 10.09 trwającą 5dni
Kiedy mogę wykonać test? Czy udać się do lekarza na potwierdzenie czy wszystko jest w porządku? Po jakim czasie?
Strasznie się martwię.. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Wg. kalendarza kobieta.mfun od 11.11 do 18.11 miałam dni płodne. 16 współzyliśmy z chłopakiem i pękła prezerwatywa. Chcę zaznaczyć, że nie doszło do wytrysku. Jakie jest prawdopdobieństwo że zaszłąm w ciążę?proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Czy jest możliwość zajścia w ciążę po stosunku w trakcie którego pękła prezerwatywa? Ile mogą przetrwać plemniki w pochwie? Stosunek odbył się 1 dzień po zakończeniu krwawienia. Najkrótszy cykl trwał 28 dni, a najdłuższy 31 dni. Wytrysk miał miejsce przy wyciągnięciu penisa aczkolwiek nie ma pewności czy sperma znalazła się w środku czy też w całości na zewnątrz ponieważ pęknięcie prezerwatywy zostało zauważone podczas wytrysku.

Odnośnik do komentarza

Witam z chłopakiem uprawialiśmy sex i pekła nam prezerwatywa . Na drugi dzien dostałam okresu ale leci on bardzo powoli rano jak wstaje to mam troche a pozniej przestaje czy jest mozliwosc ze bede w ciazy . Po ilu dniach moge zrobic test. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,
wczoraj kochałam sie ze swoim partnerem i pękła nam prezerwatywa. Okres dostałam 24 grudnia, czyli jeśli dobrze rozumiem, to miałam wczoraj dni płodne. 3 mce temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, czy to prawda, że na kilka mcy po odstawieniu ryzyko zajścia w ciąże zwiększa się? Jakie prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest po 1 niezabezpieczonym stosunku.

Pozdrawiam, Kama

Odnośnik do komentarza
Gość karolka22

witam. ostatnio uprawialam seks z noim facetem. byl to stosunek przerywany. za okolo tydzien, 10 dni powinnam dostac okres. po pewnym czasie zorientowalismy sie , ze prezerwatywa , ktora uzywalismy jest peknieta. nie wiemy dokladnie kiedy moglo do tego dojsc.
mam pytanie. jakie jest ryzyko zajscia w ciaze przy takim stosunku. prosze o jak najszybsza odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalenka12333

Witam wszystkich. Niedawno oprawiałam seks z moim facetem. Nie doszło do wytrysku ani we mnie ani na zewnątrz. Był to stosunek przerywany. Zorientowaliśmy się po pewnym, ze prezerwatywa jest niestety pęknięta. Jakie jest ryzyko zajścia w ciąże w takiej sytuacji. Dodam, że miałam wtedy prawdopodobnie dni niepłodne, około 7-10 dni do okresu.
Co z tą wydzieliną wydobywającą się z członka ? Niektóre portale piszą , że zawiera plemniki , niektóre , że nie.
Stosunek nie trwał długo. Niestety jestem teraz wręcz przerażona.
Za późno też jest na antykoncepcję awaryjną i tabletkę "po".

Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Umieram wręcz ze strachu:O

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie, ponieważ uprawiałam seks z moim partnerem, oczywiście w zabezpieczeniu, jednak prezerwatywa pękła.. Stosunek ten odbył się dzień po zakończeniu okresu, jednak jeszcze tego dnia rano miałam znikome ślady krwi na wkładce, a stosunek odbył się wieczorem. Miesiączki u mnie trwają średnio 5dni, gdzie po 3dniach krwawienie jest bardzo słabe. Zajście o którym mówię miało miejsce 6dnia, gdzie jak wspominałam rano jeszcze pojawiły się znikome ślady krwi na wkładce. Okres pojawia się u mnie średnio co 28dni. Czy istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciążę? Kiedy mogę zrobić test ciążowy? Zajście miało miejsce wczorajszej nocy. Proszę o szybką odpowiedz. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Witam.Wczoraj kochałam sie z moim chłopakiem z zabezpieczeniem (prezerwatywa).Był juz po jednym wytrysku podczas którego było bardzo duzo nasienia.Podczas tego doszedł we mnie jednak potem zobaczyl ze prezerwatywa pękła na samym czubku.Współzyjemy razem o 1,5 roku i nigdy wczesniej nie były podobne sytuacje i nie zaszłam w ciąze.Dodam ze choruje na niedoczynnosc tarczycy typu Hashimoto,która pewnie ma duzy wpływ na moją płodnosc.Nie jestem jeszcze gotowa na dziecko dlatego chciałabym sie dowiedziec o prawdopodobienstwo zajscia w ciąze.Moje drugie pytanie jest a propo "zywotnosci"plemników.Czy przy kolejnych wytryskach będą one słabsze i mniej zdolne do zapłodnienia ? I jakie czynniki wpływają na zywotnosc plemnikow ?

Odnośnik do komentarza

Witam, "bawiłam się" dzisiaj z moim chłopakiem, ocierał się on penisem z prezerwatywą o moja pochwę (bez stosunku). W pewnym momencie gdy penis był miedzy moimi nogami pękła prezerwatywa (po przeciwnej stronie pochwy, czego skutkiem było wydzielenie się płynu preekulacyjnego na moje pachwiny). Moj partner od razu odsunal swojego czlonka. Nie czulam aby plyn dostal sie do srodka. Dodam jeszcze ze jest to moj 6 dzien miesiaczki (resztki). Czy jest mozliwosc zebym zaszla w ciaze?

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka3214

Ja i moj chlopak kochalismy sie w czasie okresu . Moj okres trwa do 6-7 dni a kochalismy sie 3 dnia i pekla nam gumka .Mozliwe ze nie skonczyl we mnie w sumie on tak mowi ale roznie tak bywa czy jest szansa ze jestem w ciazy choc okres mialam jeszcze 3 dni a po okresie sa dni nie plodne ?

Odnośnik do komentarza

witam, współżyłam z chłopakiem 21 stycznia, a 15 stycznia skończył mi się okres. Niestety pękła gumka, on nie doszedł, a ja spanikowana 27 godzin po tym zażyłam tabletkę po, na którą i tak ciężko było mi dostać receptę. Czy szanse na zajście w ciąże są duże? Bardzo się boję, nie wiem co robić, bo chyba zrobiłam wszystko co możliwe już.

Odnośnik do komentarza

Witam. Parę dni temu odbyłem stosunek z moją partnerką podczas którego pękła prezerwatywa i po wyjęciu z niej członka okazało się ze część prezerwatywy zostało w środku niej dość głęboko tak ze miała problem ją wyjąć, nie doszło do wytrysku lecz kilka godzin wcześniej również się kochaliśmy i wtedy doszło do wytrysku. Czy jest możliwość by zaszła ona w ciąże?, zaznaczam że miała dni płodne. Czy oddanie moczu pomiędzy stosunkami mogło oczyścić członek z plemników?, i czy w członku są sprzyjające warunki do dłuższego przetrwania plemników jeśli tak to ile ten czas wynosi. Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Uprawiałem seks ze swoją dziewczyną, był to ostatni dzień płodny. Zabezpieczaliśmy się, jednak prezerwatywa pękła podczas stosunku (innych środków antykoncepcyjnych nie stosowaliśmy). Wyjąłem penisa tuż przed dojściem, jednak nie jestem pewny czy nie miałem tzw. przedwczesnego wytrysku. W ostatniej chwili pociekło mi trochę spermy na jej łechtaczkę, czy jest możliwość, że sperma dostała się do jej śluzu i zaszła w ciąże? W ostatni dzień płodny jest większe czy mniejsze prawdopodobieństwo zajścia w ciąże od innych ? Oraz czy jeżeli bym się spuścił w niej bardzo płytko, nie dotykając jej macicy to również jest możliwa ciąża ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...