Skocz do zawartości
Forum

Prawidłowa długość penisa u nastolatka


Gość Mateusz856

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że ten wątek jest popularny, stale wyciągany na górę, więc odpowiem jak to jest według najnowszych badań w Polsce.

Średnia długość penisa dorosłych mężczyzn w naszym kraju jest jedną z najniższych w Europie. Wynosi 14 cm.

Nie ma czegoś takiego jak prawidłowa długość w wieku 15 lat. Każdy nieznacznie, lub znacznie różni się każdym szczegółem ciała, więc i penisem. U kobiet jest identycznie.

Średnia w wzwodzie dla 15 lat w naszym kraju to 13,5 cm. Średnia światowa jest wyższa o 1 cm. Czyli jeśli w chwili ukończenia 15 lat masz mniejszego, to będziesz miał krótszego od średniej dorosłej. Jak masz więcej cm, to będziesz miał dłuższego na końcu wzrostu ciała.
Średnia grubość, czyli obwód w najgrubszym miejscu po osiągnięciu pełnoletniości to 12.3 cm.

Szybki wzrost penisa kończy się po ukończeniu 17 lat. Wtedy osiąga prawie maksymalną wielkość. Później przez kolejny rok, może jeszcze urosnąć tylko o ostateczne 0 do 3 mm.

Wielkość penisa zależy od kilku czynników. Od genów obydwu płci i od poziomu testosteronu u kobiety w czasie ciąży. Jeśli jest nieznacznie podwyższony od normy, to penis będzie większy, niźli wynikałoby to z genetyki.

Penis najszybciej rośnie między 12 a 13 rokiem życia. Potem, z każdym rokiem wzrost, aż do 18 lat znacznie zwalnia.
Jego wielkość jest przesądzona w chwili urodzenia. Nieznaczne różnice na plus, czy minus, będą odpowiednio skutkować w czasie wzrostu ciała.
Najwięcej procentowo, bo około 33% polaków ma penisy w okolicach 14 cm.

Koniec wzrostu nie oznacza, że nie można powiększyć penisa sztucznie.
Tak jak bicepsy odpowiednim treningiem, działaniem, można powiększyć, ale wymaga to wiedzy, samozaparcia i długiego poświęcenia, tak jak na siłce.

Odnośnik do komentarza
Gość tea and coffee

~amator
Mam 14 lat mój penis ma 13 cm długości i 11 cm obwodu. Czy to za mało ?

Tak. Nawet do zamieszania herbaty by sie nie nadawał, łyżeczka jest dłuższa.

p.s. Laleczko, nie obraź się za brak autoryzacji, ale Twój tekst pasuje idealnie do tego wątku ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Laleczka Barbi

~tea and coffee
~amator
Mam 14 lat mój penis ma 13 cm długości i 11 cm obwodu. Czy to za mało ?

Tak. Nawet do zamieszania herbaty by sie nie nadawał, łyżeczka jest dłuższa.

p.s. Laleczko, nie obraź się za brak autoryzacji, ale Twój tekst pasuje idealnie do tego wątku ;-)

Autoryzuję, bo trafne ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość DrAcKoLaBoba

Spokojnie... ja mam obecnie 15 lat i tylko 17 cm i dalej rośnie skurczybyk... Daj mu imię to na bank zacznie rosnąć... Ja swojego nazwałem maciej... I gadaj często z nim bo może się na Ciebie obrazić i będzie lipa :///

Odnośnik do komentarza
Gość hodowca koni

cyt.:
Średnia grubość, czyli obwód w najgrubszym miejscu po osiągnięciu pełnoletniości to 12.3 cm.
BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
Co za debil podaje grubość 12,3cm, przecież takiej grubości chuja nie ma nawet ogier zarodowy!!!!
A jeśli miał na myśli obwód, to też mało czytelne, gdyż trzeba przeliczać na promień i średnicę: 12,3: 6,28=1,95cm jako promień, zatem średnica takiego chuja to 3,9cm, prawie 4cm, No, całkiem to pokaźna średnica.

Odnośnik do komentarza

koksu15
Ja mam 13 lat i jak mi stoi to ma 15 cm często wale ;)

komentarz: krew może zalać jak gówniarzeria i dorośli zadają tak debilne pytania, demonstrując ciemnotę z anatomii i fizjologii.
Otóż moi drodzy: głównie za pośrednictwem łechtaczki wyzwalany jest orgazm kobiecy, a ona leży parę cm poniżej górnego spojenia łonowego!!! Zatem wystarczy penis nawet 4 cm by ruchami frykcyjnymi wyzwolić kobiecie orgazm, ale wymaga ona średnio 10 minut stymulacji łechtaczki.Wniosek wypływa taki: nie ważna długość w [cm] tylko długość w [min] Orgazm męski jest wrodzony i nie wymaga takich ceregieli, po prostu nawet w dziurze po sęku chłop zdolny jest się spuścić.Płeć piękna wymaga delkiatności i czułości a nie zwykłej rąbanki.

Odnośnik do komentarza
Gość dla dzieciaka

cyt. z koksu:
Dodam również żę mam około 173 cm wzrostu i ważę 55kg. Proszę o szybką pomoc.

Dzieciaku, przy tym wzroście masz <20kg niedowagi, a skóra i kości nie wytworzą ani nasienia ani zawiesiny sterczowej, która w połączeniu z nasieniem daje spermę, więc nie dasz przyjemności dziewczynie, bo nie będziesz miał czym się spuścić.. Poza tym jak dziewczyna zobaczy szkielet, to się wystraszy i jej libido spadnie do zera. Zamiast prosić o pomoc, to wal do jakiegoś klubu kulturystycznego i ćwicząc nabierz masy ciała, wtedy w zdrowym i pięknym ciele będzie dobry seks. Tylko nie daj się tam nabrać na sterydy!!!!Kumasz? Wygoogluj w necie "fizjologia seksu" a dowiesz się więcej.

Odnośnik do komentarza

~pomocy999
mam problem po oddaniu moczu i podciagnieciu spodni z mojego penisa leci mocz. co z tym zrobić aha no i czmu jest zgiety w polowie?

+++++++++++++++++++++++++++++++++++
pewnie nie znasz powiedzenia: żebyś ... trzepał przesadnie i tak kilka kropel w kalesony wpadnie. Tego nie unikniesz, ale można temu zaradzić, by mokra plama nie pokazała się na spodniach, zwłaszcza na jakimś przyjęciu: kilka razy trzepiesz, następnie obciągasz prącie aż wyleci ostatnia kropla moczu i na żołądź nakładasz papier toaletowy.
A zgięty jest z powodu tej samej pozycji, zatem przekładaj ... raz na lewą , raz na prawą stronę nogawek. Zgięty może też być z powodu walenia konia zawsze tą samą dłonią. Zatem zmieniaj rękę podczas masturbacji

Odnośnik do komentarza
Gość piła mechaniczna

Oto przykład "rżnięcia", cyt. wzięty z "fizjologii seksu":
Co nt, seksu inni np. czasopismo „Forma –zdrowy magazyn dla mężczyzn”: seks w uwięzi przesądów- sześć przesądów w które wierzą idioci. Przesądy są niezwykle trwałe. Doświadczenia życiowe ich wyznawców nie ma tu nic do rzeczy. Człowiek nie jest stworzeniem racjonalnym, natomiast seks jest dziedziną, w której bardzo często ulegamy emocjom. Przesądy: 1.Jakiego mnie Boże, stworzyłeś, takiego mnie masz. Postawa przejawiająca się w tym, że facet nie uznaje za stosowne wzbogacić swojego arsenału erotycznego. 2.Gra wstępna polega na 1-minutowych pieszczotach oralnych. Nie dziw się, że kobieta nie jest tobą zachwycona. Zaproponuj jej przejęcie inicjatywy. Jest spora szansa, że wtedy dowiesz się czegoś o seksie. 3. Zawsze potrafię odróżnić orgazm prawdziwy od udawanego. Koniecznie obejrzyj film „Kiedy Harry spotkał Sally” ze szczególnym uwzględnieniem sceny w restauracji. 4.Gdybym robił coś nie tak, to by mi powiedziała. Jakże często faceci dopiero podczas rozprawy sądowej dowiadują się od rozwścieczonych małżonek, że byli beznadziejni w łóżku.
5. Kobieta dla pełnej satysfakcji musi przeżyć orgazm. Oczywiście, że z orgazmem jest miło, ale niektórzy mężczyźni mają tak zadaniowe podejście do tematu, że przypominają raczej piłę mechaniczną do „rżnięcia”. To jest właśnie ten moment, w którym wiele kobiet litościwie udaje orgazm. 6. Dużo pozycji = dobry seks. Niestety, kobiety raczej nie doceniają walorów tego podejścia. Bardzo częste zmiany pozycji przynoszą raczej spadek podniecenia, dekoncentrują i w sumie obniżają atrakcyjność całej zabawy.
Po co nam ten orgazm? (dr B. Pawłowski z Katedry Antropologii Uniwersytetu Wrocławskiego):

Odnośnik do komentarza
Gość waga prawidłowa

cyt. z koksu:
Dodam również żę mam około 173 cm wzrostu i ważę 55kg. Proszę o szybką pomoc.
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Drogi szkielecie Koksu: wg pobieżnego wzoru powinieneś ważyć 73kg w idealnej normie, 79 w górnej granicy i 68 w dolnej granicy normy!!! Wygoogluj w necie hasło: prawidłowa waga ciała mężczyzny.Tam jest wiele dodatkowych składowych jak np. płeć, wiek, grubość kości, etc

Odnośnik do komentarza

pytajacy112233 na rozwój penisa nie, ale na rozwuj mózgu, widać tak :-D
Sorry za żart, ale to silniejsze ode mnie.
Odpowiedź brzmi - nie. Nie dowiedziono tego w każdym razie.
Ale uważaj z tą masturbacją, bo potem będziesz miał problemy które na tym forum są nagminne - " dlaczego nic nie czuję podczas stosunku ? ", "czy moja dziewczyna ma luźną pochwę ?" itd... :-D

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór otóz mam 2 pytania. Mam 16 lat długośc mojego penisa wynosi 13,5cm we wzwodzi a zaledwie 8 w spoczynku ,zauwazyłem na basenie ze moi koledzy maja tyle samo lat ale maja wieksze penisy w spoczynku czy to normalna długość? 2 pytanie jak powinno sie prawidłowo masturbować kazdy z kolegow mówi inaczej dlatego już sam niewiem czy dobrze robie czy naplepek podczas masturbacji powinien byc sciągniety przez cała masturbacje?. Bardzo proszę o pomocne odpowiedzi dziekuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...