Skocz do zawartości
Forum

Prawidłowa długość penisa u nastolatka


Gość Mateusz856

Rekomendowane odpowiedzi

Gość matas234

Mam 16 lat i penisa 21 cm jak stoi i 12,5 cm jak leży. Czy on jeszcze będzie rósł? Dodam że mój wytrysk jest chyba jakiś duży bo jak strzeliłem do szklanki to ją prawie w połowie zapełniłem, mój kolega mówił że on tylko na dnie.

Odnośnik do komentarza
Gość matas234

Mam 16 lat i penisa 21 cm jak stoi i 12,5 cm jak leży. Czy on jeszcze będzie rósł? Dodam że mój wytrysk jest chyba jakiś duży bo jak strzeliłem do szklanki to ją prawie w połowie zapełniłem, mój kolega mówił że on tylko na dnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Kakrndhehe

Witam, mój Wacek ma 8 cm w stanie spoczynku i około 15,5 gdy stoi i czy to nic złego jak mam zakrzywionego lekko w lewo dodamy ze jestem praworęczny, i kiedyś widziałem podobne zjawisko na filmie dla doroslych i dodam ze mam 15 lat.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 13 lat i w stanie spoczynku ma 8-10 a jak stoi to 15-17 czy to dobrze? mam tez 176 cm wzrostu i waże 65kg i każdą dziewczyną nigdy nie udało mi się być nawet miesiąc a mam najwiekszego z całej mojej klasy( wiem też dlatego bo jak byliśmy na basenie to jeden kolega kazał nam zdjać wszystkim kapielówki i wział linijke i kazdemu mierzył) czy wie ktoś może dlaczego żadna niechce ze mną być jak? ja każda moją dziewczynę kochałem z całego serca. Prosze o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Mam 16 lat, 188 cm wzrostu i penisa w spoczynku 10cm w erekcji 18,8cm, nie mam stulejki, trenuje koszykówkę chodzę na siłownię, mam wysportowane cialo i dobrze się odżywiam, czy te wymiary są w porządku? 

Ps. Podczas masturbowanie sperma jest bardzo gęsta i biała, wylatuje jej około 2 łyżki, czy to dobrze?

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam podobne problemy, mam 15 lat, 190cm wzrostu i około 80kg, mój penis ma koło 15 cm we wzwodzie i 12.5cm obwodu tez we wzwodzie. Jest do tego lekko skrzywiony w lewo i ma krótkie wędzidełko. Bardzo mnie to wszytsko razem niepokoi i nie wiem czy wszystko ze mną w porządku 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...