Skocz do zawartości
Forum

Psychiczne znęcanie się rówieśników w szkole


Gość Ka-ka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam 13 lat. Znęcają się nademną chłopaki z mojej klasy, ponieważ znalazłam w internecie odpowiedzi do sprawdzianu nawet o tym nie weidząc. Miałam je w piórniku, chłopaki wzieli mi piornik i zaczeli w nim grzebać. Znaleźli ściąge i poszli z tym do pani z angieskiego. Pani powiedziala chłopakom żeby się nie wtrącali w nie swoje sprawy bo każdy może znaleźć w internecie odpowiedzi. Ale oni tak łatwo nie popuścili... zrobili temu zdjęcie i zanieśli do dyrektora. Po nocach płacze, mam myśli samobójczę. Co mogę mieć za to że miałam ściągi? Proszę odpowiedźcie. W szkole podświadomie wzięłam do ręki cyrkiel i cała się okaleczyłam już nie wiem co cam robić proszę pomóżcie mi.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkaf

Popełniłaś błąd, ale to nic wielkiego. Każdy ściąga. Jedni więcej, inni mniej. Koledzy po prostu są zazdrośni. jeśli nauczycielka nie zrobiła z tego wielkiego halo to nic Ci nie grozi. Dyrektor tez może tą strawę puścić mimo uszu, bo to zbyt powszechne. Zresztą, chyba nawet nie zdążyłaś z tego ściągnąć, prawda? Musisz powiedzieć rodzicom o całej sprawie. Niech porozmawiają z tymi kolegami lub z ich rodzicami, aby dali Ci spokój, bo nie mają prawa Cię gnębić. Założę się, że sami wielokrotnie ściągali...

Odnośnik do komentarza

Dziwnych masz kolegów, w mojej szkole by jeszcze kserowali te ściągi... co za młodzież! Nie przejmuj się tym, przecież nic się nie stało, najwyżej napiszesz sprawdzian jeszcze raz z innymi pytaniami, które wymyśli pani, tak, aby nie było podejrzeń, że ściągałeś, albo, że odpowiedzi na pytania z internetu miałeś. Nie powinieneś ściągać, ale przecież większość z nas sobie "radziła" w pewnych sytuacjach w ten sposób. Moim zdaniem to kolegom powinno być głupio, że zrobili z tego sprawę jakby nie wiadomo co się stało. Nie martw się, skąd od razu myśli samobójcze? Za parę dni o sprawie każdy zapomni, nie przejmuj się tym. Przeproś panią od angielskiego i po problemie!

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...