Skocz do zawartości
Forum

Istnieje dieta na taki tryb pracy?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam 24 lata, 180 cm wzrostu i 89 kg. Dodam iż jak mierzyłem się aby kupić spodnie cyferki mnie nie zadowalały. Prowadzę tryb pracy w głównej mierze stojący, niedawno rzuciłem palenie lecz z ulgą mogę powiedzieć, że to nie wpłynęło na moja wagę. Chciałbym wrócić do poprzeć jej wagi sprzed 1,5 roku 75-77 kg. Dodam ze mój tryb pracy rozregulowuje całkowicie organizm, są to zmiany nocne i dzienne co dwa/trzy dni.
Dla przykładu:
Pn,wt - 7-19
Środę, czw - wolne
Pt, so, nd - 19-7
I tak się to przestawia, wiec raz idę do pracy pięć dni w tygodniu, raz dwa. Czy istnieje dieta w miarę funkcjonująca z takim systemem?

Odnośnik do komentarza

​Ja wspomagam się tabletkami, ale.. Jeśli będziesz tylko tabletki łykać to niestety nie schudniesz lecz jeśli będziesz trzymać odpowiednią dla siebie dietę i będzie sporo ruchu, to suplementy mogą pomóc w otrzymaniu zadowalającego efektu. Ja starałam się spalić trochę tłuszczyku, którego nabrałam pracując ciągle w miejscu, na siedząco, skorzystałam z porad trenera i zaczęłam stosować serię tabletek 5fit energy najpierw + l-karnityna, który wspomaga spalać tłuszcz, a teraz także +wit&min, na moje niedobory, poprawił się tez mój wygląd zewnętrzny typu cera, włosy, paznokcie. A może powinieneś skorzystać z porad dietetyka? Trenera personalnego?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...