Skocz do zawartości
Forum

Różnica Między OM a zarodkiem równa 3 tygodnie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Przez 2 tygodnie byłam w szpitalu z powodu nierozwijajacej się ciąży
Wypisalam się na własne żądanie, ponieważ chcieli usunąć mi ciąże. Poszłam do innego ginekologa, który stwierdził, że zarodek jest w wieku 5 tyg, a pęcherzyk 6 tygodnia, z OM powinien być 8 Tydzień, Serduszko bije podobno za walno. Mam krwiaka około niecałe 3cm. Kolejna wizyta za 8 dni. Czy są szanse na zdrowy rozwój ciąży?

Odnośnik do komentarza

Szanse zawsze są. Tylko ciężko powiedzieć jak będzie. To że jest różnica między tygodniem wg miesiączki a usg to nie ma co się przejmować. Ja miałam 3 tyg różnicy a kuzynka ma teraz 4 tyg. Ja urodziłam zdrową córkę a ciąża kuzynki rozwija się prawidłowo. Krwiak może się jeszcze wchłonąć. Jedyne co mnie martwi to za wolne tętno. A co ten drugi lekarz powiedział?

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Drugi Stwierdził, że tętno w tak wczesnej ciąży Może ulegać zmianie. Więc sama nie wiem co myśleć. Staram się nie denerwować. Ale to trudne. Nawet nie wiem jakie to bicie serduszka było, bo nie zapytałam, więc nawet nie wiem jak bardzo odbiega od normy. Do tego znowu wrócił ból piersi oraz syfki których nigdy nie miałam.
Uspokoilas mnie odnośnie tej różnicy
Dziękuję

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...