Skocz do zawartości
Forum

Luźny stolec a stosowanie Vibin Mini


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w pierwszym tygodniu blistra tabletek Vibin Mini, 3 godziny po zażyciu tabletki miałam jednorazowy luźny stolec. Nie wzięłam dodatkowej tabletki, bo nie uznałam tego za ryzykowne, kolejne zażywałam o stałej porze i wszystko było w porządku. Jeśli kolejne tabletki były zażyte bez żadnych uchybień i wchłonięte, to czy stosunek mający miejsce 10 dni po tej sytuacji był już zabezpieczony?

Odnośnik do komentarza

Mlenywiec
A Vibin mini bierzesz od jakiegoś czasu czy jest to pierwszy cykl przyjmowania? Prawdopodobieństwo jakiegokolwiek gorszego działania jest bardzo, bardzo małe, tym bardziej, że tabletki były przyjmowane regularnie, a stosunek był 10 dni po tej sytuacji. Możesz być spokojna.

To mój trzeci cykl Vibinu Mini, no i zarazem trzeci cykl tabletek antykoncepcyjnych w ogóle :)

Odnośnik do komentarza

Fiuu, kobieto. To uszy do góry :) Nie widzę jakiejkolwiek szansy na zapłodnienie. Ale to bardzo dobrze, że pytasz tutaj na forum, bo czasami sytuacje są tak skomplikowane, że minimalne szanse są i okazuje się, że oprócz np zwrócenia tabletki potem były one przyjmowane w różnych porach - co kończy się ciążą. W Twoim przypadku nie widzę szans na słabsze działanie antykoncepcji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...