Skocz do zawartości
Forum

czy to ciąża?


Gość Annieee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! W dni płodne i współżyłam z zabezpieczeniem i teoretycznie nie stało się nic niepokojącego. Kilka dni później dopadła mnie straszna infekcja - swędzenie pochwy, odbytu, ból przy oddawaniu moczu, częstomocz, serowaty śluz z pochwy. Dokładnie tydzień po stosunku śluz stał się ciemnoróżowy, jakby podbarwiony krwią. Trwało to dwa dni. Bardzo się wystraszyłam, że to plamienie implantacyjne i 8 dni po stosunku wykonałam test z krwi (wynik 0,1). Nie do końca mnie to jednak uspokoiło i przez kolejne dni żyłam w ogromnym stresie. W piątek, a więc idealnie w terminie, dostałam krwawienia, które początkowo wydało mi się miesiączką. Towarzyszyły mu typowe bóle podbrzusza, było skąpe tak jak zwykle pierwszego dnia, z niewielkimi skrzepami. W sobotę krwawienie stało się bardziej obfite i początkowo również towarzyszyły mu skrzepy, ale wieczorem w zasadzie zanikło. Teraz nie wiem, co o tym myśleć. Oczywiście wiem, że mogę podejrzewać ciążę. Ale czy mogą też być inne przyczyny, np. problemy hormonalne, stres czy przebyta infekcja? Dodam, że już w tamtym miesiącu mój okres trwał tylko 3 dni i był bardziej skąpy, inny niż dotychczasowe. W poprzednim cyklu również zdarzyło mi się takie różowe, zabarwione krwią plamienie, również tydzień po stosunku, ale jednocześnie w okolicach owulacji. Bardzo proszę o poradę!

Odnośnik do komentarza

Martwię się, bo jednak ten okres był zupełnie inny od dotychczasowych, a wiem, że takie krótsze i bardziej skąpe krwawienia mogą być symptomem ciąży. Poza tym beta robiona tak wcześnie raczej nie była do końca miarodajna?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...