Skocz do zawartości
Forum

Ukruszony ząb


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Niestety kilka tygodni temu ułamał mi się ząb co zbagatelizowałam ponieważ nic nie bolało. Kilka dni temu jednak ząb się obudził i niestety dwa dni chodziłam z przerażającym bólem zęba. Przez wzgląd na strach do dentystów (uraz z dzieciństwa) tylko ból był w stanie mnie tam zaprowadzić. Byłam u swojego stomatologa dzisiaj, wyczyściła go, weszła to kanałów itd. Przez panikę na fotelu słyszałam co 10 zdanie. Usłyszałam że wkłada mi wacik z lekarstwem do zęba - nie pamiętam nazwy chociaż gdzieś tam w tle ona poleciała. Dostałam antybiotyk na 7 dni i mam się zgłosić jeśli nic się nie będzie dziać w przyszły czwartek. Po zejściu znieczulenia bolał mnie bardzo ale po godzinie wszystko się unormowało.I tutaj mam kilka pytań. Po pierwsze ten lek który mam w zębie przedostał się i mam cały czas smak lateksowej rękawiczki w buzi - czy może mi to jakoś zaszkodzić? Wiem głupie, ale lepiej się upewnić. Po drugie czy jest możliwość że ząb został zatruty i będę miała kanałowe? Czy jednak jest szansa że to serio lek? Nie ukrywam panikuje przed kanałowym.

Odnośnik do komentarza

Skoro powiedziała że weszła do kanałów to będzie miała kanałowe leczenie. Ale po zatruciu ( to to lekarstwo które Ci wsadziła do zęba) nic nie powinno boleć. I tak normalny jest dziwny posmak w ustach po włożeniu tego lekarstwa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...