Skocz do zawartości
Forum

Seks bez zabezpieczenia a ciąża


Gość Afrodyzja

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomnienie pierwszej tabletki z nowego blistra znacznie obniża ochronę antykoncepcyjną... Jednak po miesiączce jest dzień niepłodny. Póki co musicie poczekać, ale jeśli istnieje ryzyko ciąży Twoja dziewczyna nie powinna przyjmować na razie tabletek. Po 10 dniach od tego zajścia zróbcie test ciążowy.

Odnośnik do komentarza
Gość urszula9

Powinnaś już dawno zgłosić się do lekarza. Testy są wiarygodne na początku ciąży, kiedy poziom hormonów gwałtownie wzrasta, potem to się zmienia. Jeśli podejrzewasz, że to już któryś miesiąc to naprawdę się dziwię, że jeszcze nie byłaś z tą sprawą u specjalisty...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chłopak nie wytarł ani nie umył penisa to mogły na nim zostać plemniki z wytrysku, które mogły doprowadzić do zapłodnienia. A miałaś wtedy dzień płodny czy nie? Bo to dodatkowo zwiększy bądź zmniejszy ryzyko.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 22 lata i ostatnio odbyłam stosunek z moim partnerem. Był zabezpieczony jednak po nie długim czasie po zakończeniu stosunku ( jakieś 20 minut) wszedł we mnie ponownie już bez zabezpieczenia. Trwało to krótko i bez wytrysku.Czy w takim przypadku istnieje duże ryzyko zapłodnienia? Bardzo prosze o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość qwerty69

Ostatnio z chłopakiem kochaliśmy się, jednak postąpiliśmy bardzo nieodpowiedzialnie, bo nie użyliśm żadnego zabepieczenia. On nie doszedł, ale słyszałam, że mężczyźni zanim dojdą mają tez takie jakby płyny, w któych znajdują sie plemniki - czy jeśli nie doszedł, to znaczy, że ciąża równiez jest możliwa ?

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze nie regularny okres. Ostatni mialam max. dwa miesiace temu. Kochalam sie z chlopakeim bez zabezpieczenie. I bola mnie teraz jajniki i mam skurcze macicy., dodatkowo z pochwy non stop wypływa mi sluz o mlecznym koloze. Czy mogłam zajsc w ciąze. Prosze odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Niestety, tak, ponieważ właśnie w tych "płynach", czyli dokładnie płynie preejakulacyjnym, który wydobywa się z penisa nawet na początku stosunku mogą znajdować się plemniki. Miałaś wtedy dzień płodny? To dodatkowo podniosłoby ryzyko ciąży...

Odnośnik do komentarza
Gość malutkamyszka

witam ostatnia miesiaczke mialam 27stycznia i juz w 9 dniu cyklu kochalismy sie z finiszem w srodku czy jest szansa na ciazę? ogółem moj cykl trwa 25/26 dni i kiedy nalezy zrobic test, czy po 14 dniach od stosunku moze juz byc wynik testu?

Odnośnik do komentarza

9 dzień cyklu mógł już być płodny, a nawet, jeśli nie był, to plemniki mogły jak najbardziej przetrwać w Twoim śluzie ten jeden czy dwa dni. Test zrób już nawet 10 dni od stosunku. Pamiętaj tylko, aby wykonać go zgodnie z instrukcją, czyli prawdopodobnie rano zaraz po obudzeniu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość nieznajoma23

witam 7 lutego milam stosunek ,,, narzeczony skonczyl ze wmnie troche nasienia zostało u mnie w pochwie czy to wystrczy zebym była w ciazy .... ostatnia miesiaczka byla14 stycznia .... .. teraz odstawilam leki juz miesiac temu ........ 2 dni mi sie sponia okres ,,,,,, z nrzeczonym staramy sie o dziecko .... nardzo prosze o odpowiedz ... paula

Odnośnik do komentarza
Gość landrynka

Witam......od miesiaca współżyje z chlopakiem bez zabezpieczenia jako tako udaje mu sie wyjąć czlonka zanim dojdzie do wytrysku.Czy jest jakas mozliwosc ze jakas czesc plemnikow zostanie w pochwie ????? Z gory dziekuje za odpowiedz...

Odnośnik do komentarza
Gość eversunshine

Mam zgagę i mdłości(występowało to juz niejednokrotnie w ostatnich kilku miesiacach). Jestem rozdrażniona, mam zmienność nastrojów. Od kilku dni występuje ból piersi, co nie zdarzało się nawet przed miesiączką. Mam wzmożony apetyt i chęć na kwaśne potrawy. Jakiś czas temu miałam krwawienie jak podczas miesiączki, ale bardziej skąpe i trwało ok 3dni. Z partnerem uprawialiśmy stosunek przerywany. Według moich wyliczeń przypada to na dni płodne, choć ostatnio rozregulowały mi się cykle. Jakie jest prawdopodobieństwo?

Odnośnik do komentarza
Gość urszula9

Duże. Stosunek przerywany w ogóle nie zabezpiecza przed ciążą. To ostatnie krwawienie mogło być implantacyjnym lub po prostu krwawieniem występującym nawet do kilku miesięcy w ciąży i przypominającym okres. Powinnaś zrobić test ciążowy, badanie bHCG lub udać się do lekarza. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość rozaliam

Oczywiście, że tak. Stwierdzenie "jako tako" już samo mówi za siebie... Poza tym stosunek przerywany to żadna metoda antykoncepcyjna. Nawet, jeśli uda się wyciągnąć członka z pochwy przed wytryskiem to i tak może dojść do zapłodnienia z powodu plemników z płynu preejakulacyjnego, który wydostaje się z członka w czasie stosunku.

Odnośnik do komentarza
Gość renata6k

Jeśli nasienie zostało w pochwie to oczywiście mogło dojść do zapłodnienia. Jeśli staracie się o dziecko to najlepiej współżyć w dni płodne. Dwa dni spóźnienia okresu to jeszcze nic wielkiego. Jednak jak upłynie 10 dni od stosunku zrób test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Kochałam się z chłopakiem 12 stycznia i to był jeden dzień po okresie, fakt że nie doszło do wytrysku. A 12 lutego dostałam okres lecz nie tak obfity jak zazwyczaj, podkreślę to że nie mam regularnej miesiączki. Robiłam już dwa testy ciążowe i są negatywne. Lecz nie wiem czy istnieje jeszcze jeszcze jakieś prawdopodobieństwo że mogę być w ciąży? Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 17 lat. Ostatnie kilka dni codziennie uprawiałam seks z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. On nie miał orgazmu we mnie ale kiedy się zbliżał przestawaliśmy na chwilę lecz nie wychodził. Kończył poza mną. Jednego dnia robiliśmy to dwa razy ale chłopak umył się w miejscach intymnych po poprzednim razie który miał miejsce jakąś godzinę wcześniej. ostatni okres miałam 26 stycznia. Od około dwóch dni boli mnie lewy jajnik a słyszałam że to często objaw zagnieżdżającego się plemnika. Czy jest jakakolwiek możliwość zajścia w ciążę? Proszę o poradę i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Zagnieżdżającej się zapłodnionej komórki jajowej :) Seks bez żadnego zabezpieczenia "metodą" przerywaną daje bardzo duże szanse na zapłodnienie, tym bardziej, że robiliście to też w dni płodne. Powinnaś wykonać test ciążowy za kilka dni.

Odnośnik do komentarza

Po miesiączce są dni niepłodne, zatem ryzyko ciąży jest dużo mniejsze. Jednak seks bez zabezpieczenia, nawet gdy nie dojdzie do wytrysku w pochwie może doprowadzić do zapłodnienia, ponieważ w płynie preejakulacyjnym też mogą znajdować się plemniki. Myślę, że jednak tym razem Wam się udało. Na przyszłość nie ryzykujcie... Zabezpieczcie się w jakiś sposób, jeśli nie chcecie jeszcze zostać rodzicami.

Odnośnik do komentarza

Witam. mam pytanie. W poniedziałek (14.02.11r.) kochalismy sie z moja dziewczyna bez zabezpieczenia.;( podczas odczuwania ze dochodzę wyjołem czlonka z pochwy. Lecz gdzy wyjołem go zauwazylem ze znajduje sie sperma na moim penisie, zdaje mi sie ze do wytrysku doszlo w chwili gdy juz go wyjołem. Boimy sie ze moja dziewczyna mogla zajsc w ciaze;( okres powinna miec za 2 tyg. . w piatek (17.0211) bolą ja piersi oraz zoładek lecz ona tlumaczy ze zaladek boli ja z nerwów. Jaka jest szansa ze jest w ciazy? czy duzo potrzeba plemnikow abym ja zaplodnij? ( w najgorszym razie moglo sie dostac troszke plemnikow przy wyciagani go lecz watpie.). Dodam tez ze sprawdzajac jej dni plodne raz wyszlo ze miala najbardziej plodny raz ze nie miala plodnych wtedy. Prosze o odpowiedz dziekuje z gory.

Odnośnik do komentarza
Gość alicjavitalia

mam pytanie,ciagle mailam regularne cykle 31,32 dni a miesiaczke 6,7 dni tak mniej wiecej 4,5 pocztek miesiaca,ostatnio dostalam 10 lutego kochalam sie z narzeczonym 16 lutego tego dnia no juz nie mialam miesiaczki,partner nie mial wytrysku we mnie,tylko na zewnatrz,jendak stosunek dlugo trwal ponad 2 godzny,i plyn mozezawierac plemniki,no ale juz nie mam pojecia czy byly to dni plodne czy nie,gdyz pzresunal mi sie okres,ten jeden raz o 5-6 dni i nie wiem poprostu,pytam no wszedzie pisze co innego to nasz poczatek no jeszcze bobo male nie mialo wkroczyc w nasze zycie,prosze o odpowiedz,prosze o taka jakas najwieksza mozliwosc dpowiedzi,czy ciaza jest abdrziej niz mniej mozliwa w moim przypadku :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...