Skocz do zawartości
Forum

Pierwsza miesiączka po porodzie


Gość Ewelinkaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelinkaaa

Witam. Urodziłam córeczkę we wrześniu,krwawienie miałam do około 2 tyg. Karmilam piersią od 3 września do 28 grudnia,ale miałam mało pokarmu i podałam butelkę. W styczniu konkretnie 3 stycznia dostałam miesiączkę, bez bólu bez żadnych dolegliwości. Problem w tym że jest 30 styczeń a mi nadal leci :-( Mój ginekolog mówi że tak może być,ale ja się martwię! Pomóżcie...

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelinkaaa

Witam! Przeszło już nie mam od wczoraj żadnego krwawienia i plamienia. Być może spowodowane było to tym,że jak przestałam karmić piersią,to nie zaczęłam brać innych tabletek antykoncepcyjnych,tylko kontynuowałam te same. A być może to było ze stresu,bo po powrocie ze Świat Bożego Narodzenia zastaliśmy zalane mieszkanie przez sąsiadów z góry :( i w sobotę mąż skończył remont i u mnie wszystko OK :) Sama nie wiem. A lekarzowi mojemu ufam,bardzo dobry lekarz.... Jeszcze wczoraj choć była niedziela to zadzwonił do mnie i się zapytał czy wszystko jest już w porządku,i też powiedział mi że gdyby coś się działo to odrazu do niego i on będzie robił Usg. Ale mam nadzieję że będzie wszystko dobrze! Pozdrawiam Was Serdecznie!! Miłego Dnia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...