Skocz do zawartości
Forum

Hemoroidy... Uwaga, niecenzuralne zdjęcia...


usialala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Zakładałem temat wcześniej bez rejestracji konta ale gdzieś zniknął w odmętach tego forum... Za zakładanie tego samego wątku przepraszam. Do rzeczy...
Męczą mnie zaparcia i gazy, stolec oddaję bardzo rzadko i jest on "ołówkowaty", nie czuje żebym wypróżnił się do końca. Przy tym dręczą mnie jeszcze gazy. Poczytałem trochę w internecie na te tematy i podejrzewam że są to hemoroidy. Zrobiłem zdjęcie odbytu, więc jeśli ktoś mógłby spojrzeć na to i podpowiedzieć mi co mam z tym robić to byłbym bardzo wdzięczny. W poniedziałek spróbuje się zarejestrować do lekarza.

monthly_2016_01/hemoroidy-uwaga-niecenzuralne-zdjecia_3588.jpg

Odnośnik do komentarza

Usialala spokojnie. Forumowiczka strzeliła z grubej rury pewnie po przeczytaniu, że stolce są ołówkowate. Wąskie stolce mogą też być przez hemoroidy, polipy. Gazy, wzdęcia to z kolei najczęściej zespół jelita drażliwego. Tak więc, nie ma co zamartwiać się na zapas.

Odnośnik do komentarza
Gość jedyna rada

oprócz chirurgicznego usunięcia:
nasiadówki w wywarze kory dębu, Proctoglyvenol w maści i czopkach, oraz wyjątkowa higiena: po każdej defekacji mycie odbytu w ciepłej wodzie szarym mydłem i hartowanie zimną wodą. Po wysuszeniu tyłka posmarowanie odbytu kremem do twarzy. Tak, tak, dupa ważniejsza od twarzy!!!Kto tego nie zrozumie to nacierpi się nawet bólów rakowych.

Odnośnik do komentarza
Gość forumowiczka

Bardzo dobrze że dostałeś skierowanie na badania ,pozwoli wykluczyć różne domysły.Nigdy nie wolno za poradą innych stosować leczenia ,ponieważ każdy organizm jest inny i w danej chorobie daje inne objawy.Nie zaszkodzi tylko zdrowa dieta i dużo ruchu.Życzę zdrowia!!!!! Po badaniu napisz co wykazało.

Odnośnik do komentarza

ludzie, ktorzy maja prace siedzaca - maja przewaznie hemoroidy. Nic w tym smiesznego, naprawde sporo ludzi je ma. Takze informatycy: jemy wiecej owocow i wiecej sie ruszamy. Nie chodzi nawet o bieganie. Potanczyc 15 min, poskakac, cokolwiek. Zeby krazenie poprawic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...