Skocz do zawartości
Forum

Jak jej o tym powiedzieć...


endurex

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła wam kiedyś ochota na trójkącik, gdy byliście z partnerką? Otóż jestem w związku, ale mam ogromną ochotę na trójkąt. Myślę o trójkącie 2k + m .
Możecie mi doradzić jak powiedzieć o tym swojej partnerce? Nigdy wcześniej nie rozmawialiśmy na takie tematy i nie wiem jak może zareagować, a nie chce by była z tego tylko kłótnia. Chodzi mi o to, aby jakoś delikatnie zasugerować... Ktoś ma jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Spróbuj może podczas jakichś lekkich pieszczot w drążyć temat waszych fantazji, zapytaj się jej co ją podnieca, czy chciałaby spróbować czegoś nowego, czy śnił się jej ostatnio jakiś erotyczny sen, wtedy możesz jej powiedzieć o swojej fantazji czyli trójkącie. Postaraj się ta rozmowę potraktować jako gre wstępną i sprawdzaj jej reakcje. Myślę, że tak powinieneś się dowiedzieć czy trójkąt w ogóle dla niej mógłby być brany pod uwagę. A jeśli zareaguje pozytywnie, możesz wtedy zapytać jaki ona ma stosunek do takiej zabawy.

Powodzonka.

Odnośnik do komentarza

Dziękuje bardzo za pomoc ;) Spróbuje jakoś rozwinąć ten temat z nią i zobaczymy co z tego wyjdzie...
Czy ja sobie wyobrażam? hmmm... chyba nie bardzo ;p
A Wy jakie macie podejście do tego? Wiecie, kobiety są różne, dla jednych żadne urozmaicenia nie wchodzą w grę, zaś inne są otwarte na takie eksperymenty
Ja Wy byście zareagowały, gdyby Wasz facet wspomniał o takim czymś?

Odnośnik do komentarza

Gdyby zaproponiwał mi to partner z ktorym planuje wspolna przyszlosc, i jest to stały związek , pewnie źle bym się z tym poczuła. Czułabym się niewystarczająca, niedoceniona.
Miałam takie doświadczenia ale w momencie kiedy nie byłam w aż tak poważnym z mojej strony związku, nie wiązałam z męzczyzną poważnych planóe dlatego mi sie podobało , i zgodizłam się. Ale po tym wieczorze nawet mimo tego że nie łączyły nas jeszcze az tak głębokie silne uczucia to czułam zazdrość. Bałam się że może np zatęsknić za tamtą dziewczyną , albo ze mu się bardziej spodoba pod jakimś kątem .

Odnośnik do komentarza
Gość Ziomeczkowna10000

Mój kiedyś podczas gry w prawdę powiedział ze chciałby trójkąt. Nie określił się jeśli chodzi czy dwie kobiety czy dwóch mężczyzn ( ale wiadomo że kobiety) na początku czułam się źle, ale później wytulaczyl mi ze to fantazje, których nie trzeba koniecznie spełniać, że każdy fantazjuje i nie wszystko się da. Powiedziałam mu ze gdybym się zgodziła na trójkąt to z nim i jakimś kolega. Od tamtej pory nie poruszył tematu i mówi mi inne fantazje, które chętnie realizujemy( jakieś role, pozycje, filmiki etc)

Odnośnik do komentarza
Gość 1986Ilona

Ja bym się poczuła dziwnie, jakby mój partner zaproponował taki układ. Szczerze... pomyśl jak ty byś się poczuł gdyby Twoja dziewczyna zaproponowała dwóch Ty i jeszcze jeden facet... Ja bałabym się porównań... po za tym to tak jakbyś powiedział jej że Ci nie wystarczy....

Odnośnik do komentarza

Fantazje o trójkątach mają tak samo kobiety jak i mężczyźni.
Powodem takich fantazji są nie zaspokojone potrzeby seksualne partnerów.Mam swoje lata i piszę to z własnego doświadczenia , oraz z licznych rozmów z moimi znajomymi na te tematy. Jeśli chodzi o stały związek to taki układ odradzam bo może przynieść skutek odwrotny do oczekiwanego.Lepiej rozmawiać z partnerem i urozmaicić swoje pożycie w sypialni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...