Skocz do zawartości
Forum

Kiedy wyzdrowieje?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 5 dni biorę leki na przewlekłe zapalenie układu moczowego. Leki działają ale tylko okresowo. Po okresie 5 dni było już okey i mogłem w spokoju oddawać mocz a dzisiaj znów się zepsuło i bardzo boli jak się załatwiam. Nie wiem co robić. Codziennie piję dużo płynów (woda, herbata etc) Nie masturbuje się i biorę leki które przypisał mi lekarz.
Dzisiaj oddając mocz znów poczułem mocny ból i czuje go do teraz. Nie wiem co robić, chciałbym już wyzdrowieć a leki działają tylko okresowo.

Dodam jeszcze, że ostatnio mam bardzo duże napięcie seksualne ale nie wiem jak się go pozbyć ponieważ nie chce się masturbować (od tego jest gorzej)
W moim prąciu znajduje się dużo płynów ejakulacyjnych i nie wiem jaki to ma wpływ. Proszę o pomoc i rady.

PS. od paru dni robię ćwiczenia na mięśnie kegla, czy to coś pogorszy?

Odnośnik do komentarza

A masz antybiogram, czy twój LPK/urolog wypisał leki w ciemno?
Wklej tu wynik antybiogramu, podaj nazwę Twoich leków, a powiem Ci czy są trafione?
Niedawno proponowałam Ci oczyszczanie organizmu z toksyn pełną terapią Gersona i cio, zbagatelizowałeś to jak małe dziecko? Zatem głupota nie boli ale trza się namęczyć. Nara.

Odnośnik do komentarza
Gość Józio 41

cyt.:
W moim prąciu znajduje się dużo płynów ejakulacyjnych i nie wiem jaki to ma wpływ. Proszę o pomoc i rady.
PS. od paru dni robię ćwiczenia na mięśnie kegla, czy to coś pogorszy?
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Chłopie, mechanizm powstawania spermy/ejakulatu jest zupełnie inny. W prąciu nie nma żadnego ejakulatu, coś słyszałeś, że dzwonią, ale za cuja pana nie rozumiesz o co biega. Podczas końcowej stymulacji żołądzi występuje spermatogeneza w jądrach, stercze produkuje zawiesiną dla plemników i odpowiednie mm powodują wytrysk spermy na zewnątrz cewki moczowej do pochwy kobiety lub na ziemię w przypadku walenia k0nia. Ćwiczenie mm Kegla da Ci silniejszy wytrysk spermy, ale z bólem nie ma nic wspólnego, czyli nie pomoże ani nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza

z siebie głąba i wal prywatnie do urologa i poproś o USG układu moczowo-płciowego, bo możesz już mieć gruczolaka w prostacie & kamień w nerce. Uprzedź urologa i zrób prywatnie badania: mocz, morfologia, OB, PSA i z wynikiem dopiero idź, zaoszczędzisz na czasie, bo urolog to samo poleci zrobić.

Odnośnik do komentarza

Asia27 Podajesz mi jakieś chore oczyszczanie organizmu którego nawet nie rozumiem i dziwisz się, że olałem sprawę :>

Nie rób- Byłem u prywatnego i miałem USG nerek i wykazały, że wszystko w porządku. Nerki są zdrowe. Dostałem leki antygrzybiczne i antybiotyk. Pomagał aż do teraz i ni z tego ni z owego ból wrócił. Kiedy oddaje mocz to tuż przed tym odczuwam ból.

Odnośnik do komentarza

Asia27 Podajesz mi jakieś chore oczyszczanie organizmu którego nawet nie rozumiem i dziwisz się, że olałem sprawę :>
CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
Mój drogi, odkładanie się toksyn w organiźnmie wynikłe z zatrutego środowiska jest przyczyną większości chorób w tym raka. Wpisz w guglarkę "Cud terapi Gersona- film" a zrozumiesz sens oczyszczania. Ludzie tą terapią usuwają nawet raka, zobaczysz na filmie relacje wyleczonych.
Skrócę Ci czas dojścia do leczenia: kup wyciskarkę do owoców i warzyw- >800zł. Codziennie pij szklankę wyciśniętego soku z buraczka czerwonego, cebuli, czosnku, selera, marchewki, jabłka, co drugi dzień rób lewatywę z kawy, po lewatywie zażywaj kapsułkę bakterii symbiotycznych. Notabene, ja tą metodą usunęłam narośl wielkości grochu z grzbietu dłoni, a każda narośl to nowotwór, tyle, że nie każdy złośliwy.
Innego wyjścia nie masz, najpierw spróbuj i przestań już marudzić. Dodatkowo odwidzaj saunę suchą raz/tydzień, codziennie zasuwaj na rowerze po 0,5h w tempie 30km/h i hartuj organizm pod prysznicem.

Odnośnik do komentarza

Krzysztof Gierlotka1
Witaj,
Sprawa się trochę przewleka, a to niezbyt dobrze. Przewlekłe zapalenie = powikłania. Musisz zrobić kilka badań z krwi i moczu. Być może wskazany jest wymaz cewki, posiew moczu , nasienia. Jednak najważniejsza jest rozmowa, badanie i dobranie odpowiedniego leczenia.

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
Krzysiu, Ameryki nie odkryłeś, kilka postów wcześniej radziłam mu zrobić badania i z wynikami iść do urologa. Poszedł, zamieścił tu nawet USG , bierze leki i dalej nic. Myślę, że powinien spróbować pełnej terapii Gersona, sauny suchej, wysiłku w pocie czoła, hartowania a nie ciągle biadolić!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli jesteś pewny, że wykonywałeś dokładnie zalecenia lekarza i niczego nie zaniedbałeś to bardzo źle, że ból nawrócił. Najbezpieczniej będzie przeczekać o ile dasz radę do jutra i skonsultować się ponownie z lekarzem. Jeśli ból jest nie do zniesienia to już dziś pojedź do szpitala. Swoje odczekasz w kolejce, ale szybciej dowiesz się co się dzieje. Widocznie trzeba zmienić leki skoro te są niewystarczające dla Ciebie. Lepiej nie zwlekać zbyt długo z kolejną wizytą bo mogą pojawić się powikłania. A i nie warto męczyć się z bólem.

Odnośnik do komentarza

Droga Asiu :) nie mam pieniędzy na kupno jakiejś wyciskarki za 800zł. Chodzę do technikum i nie mam czasu dla siebie nie mówiąc już o pracy. Dodatkowo nigdy nie słyszałem o "terapii Gersona" i jakoś nie chce mi się zgłębiać tych tematów.

Sprawa wygląda tak: Badania moczu i posiewu moczu nic nie wykazały.
Badanie krwi też w normie.

Odczuwam ból w podbrzuszu przy naciskaniu i czasem w kroku.
Leki które przyjmuje to:
Furagina (od wczoraj)
Trimesan (lekarz przepisał) (rano i wieczorem
Lamitrin (Antydepresanty) (rano i wieczorem
Hitaxa (Alergia)
Na początku brania bardzo się poprawiło, mogłem spokojnie oddawać mocz i nie sprawiało mi to bólu.
Mój problem wrócił po jednej nocy kiedy byłem tak podniecony, że mnie roznosiło.
Jutro idę po skierowanie do urologa.

Odnośnik do komentarza

No to spróbuj soki z sokowirówki, lewartwę z kawy, saunę, rower i prysznic hartujący. Sokowirówka to podstawowy sprzęt domowy, a chyba masz jakiś dom i rodziców.. Druga rzecz, to jak odczuwasz podniecenie, to zwal konia dłonią niczym pochwą, naoliwioną KY. Podejrzewam, że twoja wstrzemięźliwośc poczyniła u Ciebie już ch. prostatyzm. Jak dalej będziesz abstynentem seksualnym to czeka Cię rak prostaty.

Odnośnik do komentarza

Furaginy ponoć w ogóle nie powinni zażywać mężczyźni,poza tym niszczy bakterie e-coli ,których nie masz w nadmiarze,bo jak piszesz wyniki masz dobre,
poza tym po furaginie,następują nawroty zapalenia pęcherza.

Nie bierz leków bez diagnozy ,poczekaj na wizytę u urologa,
objawy mogą być spowodowane "kamieniami" w nerkach czy problemem z prostatą,tylko urolog może zlecić badania i postawić prawidłową diagnozę.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

cyt.:
"ka-wa"]Furaginy ponoć w ogóle nie powinni zażywać mężczyźni,poza tym niszczy bakterie e-coli ,których nie masz w nadmiarze,bo jak piszesz wyniki masz dobre,
poza tym po furaginie,następują nawroty zapalenia pęcherza.

Nie bierz leków bez diagnozy ,poczekaj na wizytę u urologa,
objawy mogą być spowodowane "kamieniami" w nerkach czy problemem z prostatą,tylko urolog może zlecić badania i postawić prawidłową diagnozę.
KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
Droga Kawo, on zamieścił USG układu moczowo-płciowego i widać, że nerki i stercze ma zdrowe. Moim zdaniem musi czymś zadziałać na Układ Immunologiczny by organizm sam rozpoznał i usunął chorobę. Kasia zaproponowała mu terapię wg Gersona, saunę i kontrolowany wysiłek, hartowanie; postudiuj to i podsuń biedakowi odwagę zastosowania tego, bo narazie on i lekarze błądzą.

Odnośnik do komentarza
Gość Ostrzeżenie

skierowanie nie tylko do chorych, ale i zdrowych, którzy prędzej czy później mogą być chorymi:
Współczesna medycyna i medycyna przyszłości nie będzie polegała na tabletkach, zastrzykach, operacjach chirurgicznych, wszczepianiu implantów, przyczepianiu protez, lecz na stymulacji(środkami zarówno fizycznymi jak i psychologicznymi), wręcz zmuszaniu Układu immunologicznego do obrony i walki z infekcją chorobotwórczą poprzez spełnianie 5. warunków determinujących zdrowie: 1)odżywianie, 2)wysiłek fizyczny,3) higiena,4) systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn
5) pozytywne nastawienie psychiczne; krótko mówiąc, dzięki higienie w pełnym tego słowa znaczeniu, by nie dopuścić, wykorzystując Układ Immunologiczny, do koniecznego wszczepienia implantu np. z powodu zwyrodnienia szyjki kości udowej, czy przeszczepienia nerki, serca zniszczonej przez paciorkowca, czy raka powstałego w wyniku toksycznej wody i pożywienia.
Przyczepienie protezy np. do kikuta nogi po wypadkowym obcięciu nogi to inne zagadnienie
i niezwiązane jest z dbałością o zdrowie, bo to często wypadek losowy na który nie mamy wpływu, ale na inne choroby/kalectwa mamy wpływ i to, wg Golemana, aż >90%.
Będzie to najsensowniejszy, zarazem najtańszy sposób na zdrowie i życie. W przeciwnym wypadku ludzkość ulegnie zagładzie biologicznej lub stanie się chodzącymi kalekami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...