Skocz do zawartości
Forum

Boję się tzw. prawdziwych mężczyzn


Gość VIP1234

Rekomendowane odpowiedzi

No ludzie kochani. Jak można być tak podłym człowiekiem, no jak? Czy wy naprawdę za grosz honoru i ambicji nie macie? Czy dla was tylko ten obrzydliwy seks się liczy?. Błagam was jak macie takie rzeczy pisać to już w ogóle nie piszcie nic. Jest mi smutno i doskwiera mi samotność:( Czy wy mnie nie żałujecie?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio miałam sen. Śniło mi się, że biegałam boso po łące nagle nieopodal wielkiego drzewa wyłonił się cień mężczyzny tak bardzo mnie zaciekawiło jak on wyglądał gdy podeszłam bliżej to on zniknął. O czym mógł świadczyć mój sen? Czy ja naprawdę jestem aż tak brzydka, że nawet w snach nie mogę mieć chłopaka? Czy po prostu bierze się to z tego, że ja go nie chce mieć?

Odnośnik do komentarza

Darc_Rivers
ale weź pod uwagę, że złym słowem tez można nieraz zabić, chociażby wiarę w siebie i ludzi..i po co to robić, mało zła na świecie.

Ps A więc to Ty z tymi stringlami, ha ha dobre akurat bo trochę powietrza zeszło, ale to nie to samo co np chamskie wulgaryzmy do dziewicy z problemami.

Odnośnik do komentarza

VIP
nic się nie przejmuj głupimi żartami
jeśli- tak jak już pisałam Ci w innym wątku - Twoje problemy są prawdziwe, to posłuchaj użytkownika innaaa i idź do specjalisty- bo sama sobie nie poradzisz.
A świat nie składa się tylko z facetów,których nazywasz prawdziwymi, zapewniam Cie.
Bywają nawet białe związki, gdzie ludzie darzą się uczuciem bez seksu.
Jednak myślę ze u Ciebie te potrzeby sa tylko musisz do nich dojrzeć żeby odpowiednio je odbierać.
Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Masz racje D-R, chyba właśnie tak było jak piszesz:)w sumie tylko poparłeś gorsze wpisy?
Zbierasz trochę za nie swoje, no ale sam widzisz jak to reputacja zobowiązuje xD w pocie czoła sobie zapracowałeś że teraz co złego - to Dark:-)
A tak poważnie- to wiesz, niby nic takiego, ale taka "rada" tez nie jest za fajna dla wystraszonej dziewczyny, chociaż dla Ciebie to lajcik.
I faktycznie-co do klątw - widziałeś film "Carrie"?
lepiej nie zaczynać ze skrzywdzonymi dziewicami;-)

Odnośnik do komentarza
Gość TailsDoll

Widzę że co niektórzy mają mocno wypaczone poglądy na prawdziwych mężczyzn więc: prawdziwy mężczyzna to taki który stanie w obronie kobiety, rodziny, domu, który jest oparciem dla drugiej osoby, który broni słabszych, jak coś się w domu psuje nie czeka na serwisantow tylko zakasa rękawy i sam bierze się do roboty. Jest to osoba która niekoniecznie zarabia miliony i ma wygląd atlety- jest to człowiek z pasją, wynoszący w relacje dużo więcej niż tylko materiał genetyczny.

To co ludzie nazywają "prawdziwymi mężczyznami" nie ma z nimi wiele wspólnego- picie na umor, znęcanie się nad rodziną/ słabszymi, większość takich nieudaczników dla których szczytem możliwości rozwoju to podjechać samochodem tatusia i krzyknąć "do paly mała" mieszka z rodzicami i nie umialo by sobie poradzić na samodzielnym utrzymaniu a co dopiero utrzymać rodzinę.

Tylko szkoda że często dla kobiet taki "kozak z fura tatusia" to synonim prawdziwego mężczyzny.

Odnośnik do komentarza

Z hakowałeś mój komputer? O jeja cuda nie widy po prostu ;-) Wiesz tak się składa, że jestem zabezpieczona przed takim namolnymi młotkami jak ty. Posiadam zmienne ip i dodatkowo każdego dnia zmieniam sobie numerek karty sieciowej z nudów oczywiście do tego dochodzi bombowe oprogramowanie od pana Kasperskiego+ moja błyskotliwa wiedza informatyczna na ten temat. Nie jesteś w stanie nawet zemną zdalnie się połączyć bo jesteś za tępy by wydobyć moje ip, a co mówić o jakimś { skakowałem} mojego dysku. Przestań pieprzyć głupoty i wracaj do szkoły chłopczyku.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co doszłam do wniosku, że nie ma jednak na tym forum nikogo kto by mi mógł pomóc. Odchodzę, zresztą każdy tutaj taki zboczony i myśli tylko o jednym>>. (;) (;) (;) (;) (;) <<<A ja taka porządna i spokojna. Seks to nie moja bajka zresztą to takie ochydne jak facet dla kobiety wsadza a po tem ten finał w jej ustach o jeja jak zwierzęta jakieś fuj fuj ble ble ble :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...