Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnać 20 kg w 4 miesiące ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 16 lat i waże 65 kg i mam 160 wzrostu . Moim kompleksem są moje nogi sa one grube . Bardzo bym chciala schudnac z nog i brzucha . Nie wiem jakiej diety uzyc zebym schudna. Chociaz tyle ale bardziej chcialabym mniec szczuple nogi niz zeby jakos wazyla to 45 kg . źle sie czuje w swoim ciele jak mi brzuch odstaje albo gdy mam takie grube nogi .Prosze pomozcie mi .

Odnośnik do komentarza
Gość abigejlle

Niby nie byłam jakoś bardzo otyła ale te 12 kg nadwagi miałam.Przeszłam na dietę stosowałam Foreverslim co do aktywności fizycznej raczej kiepsko to wyglądało.Ale mimo wszystko udało mi się schudnąć.Bardzo polubiłam swoją nową dietę .I wiecie co wcześniej uwielbiałam słodycze.Teraz mnie nawet do nich nie ciągnie od końca diety poczęstowałam się jedną czekoladką i nic więcej.Jestem z siebie dumna.

Odnośnik do komentarza

Żeby schudnąć musisz wprowadzić zmiany w żywieniu i codziennym trybie. Wprowadź do jadłospisu więcej nieprzetworzonych produktów, zrezygnuj z siedzącego trybu życia. Ćwicz. Wybierz sobie jakiś sport i uprawiaj go regularnie. Gwarantuję Ci, że brzuszek szybko zniknie. Jeśli chcesz wysmuklić ciało, a w szczególności nogi to polecam bieganie. Póki co masz idealną pogodę by uprawiać jogging na zewnątrz. Gdy spadnie śnieg możesz przenieść się na bieżnie do jakiejś siłowni. W odchudzaniu ważna jest regularność. Jeśli założysz sobie ćwiczenie trzy raz w tygodniu to rób to, nie odpuszczaj.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

To nic nie da. Ona ma po prostu tendencję do tycia. Jeśli nawet będzie spożywała raz dziennie jeden niewielki posiłek, to i tak będzie przybierała na wadze. Jedynym i sprawdzonym sposobem na to aby pozbyć się 20 kb w 4 miesiące jest permanentne podtruwanie organizmu poprzez jedzenie nie świeżej żywności. Jedź dużo zgniłych jabłek, mandarynek i bananów, a zobaczysz jak szybko tłuszcz z ciebie uleci:P

Odnośnik do komentarza

Dark_Rivers
To nic nie da. Ona ma po prostu tendencję do tycia. Jeśli nawet będzie spożywała raz dziennie jeden niewielki posiłek, to i tak będzie przybierała na wadze. Jedynym i sprawdzonym sposobem na to aby pozbyć się 20 kb w 4 miesiące jest permanentne podtruwanie organizmu poprzez jedzenie nie świeżej żywności. Jedź dużo zgniłych jabłek, mandarynek i bananów, a zobaczysz jak szybko tłuszcz z ciebie uleci:P

Jak można być taką świnią i pisać takie rzeczy dziecku? Zastanów się człowieku, zanim coś napiszesz, bo możesz doprowadzić do jakiejś tragedii.
Dziewczynki w tym wieku są bardzo chwiejne emocjonalnie i na prawdę, pisaniem takich głupot, możesz doprowadzić do tragedii. Chciałbyś, aby ktoś Twojemu dziecku wpajał takie głupoty? Nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Gość Bombaatomowa

W imieniu całej naszej paczki chciałabym przeprosić za jego wpisy. Dark_River z tego co się udało mi dzisiaj ustalić, to jest raczej zamroczony i pisze nieprzejrzyście. Za wszystko z góry przepraszamy.

Odnośnie jego komentarza to zgłosiłam do modernizacji i wkrótce powinien zostać usunięty.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem ile Ty masz lat człowieku, wypada tylko wyrazić ubolewanie, że sam nie ogarniasz niczego. Przykro mi z powodu Twojego defektu i jedyne, co wypadało by w tym momencie zrobić, to przeprosić osobiście za swoją głupotę. Dziękuję za uwagę, dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

~Goocio
Nie wiem ile Ty masz lat człowieku, wypada tylko wyrazić ubolewanie, że sam nie ogarniasz niczego. Przykro mi z powodu Twojego defektu i jedyne, co wypadało by w tym momencie zrobić, to przeprosić osobiście za swoją głupotę. Dziękuję za uwagę, dobranoc.

Sam sobie przepraszaj ja nie mam za co. Co mnie interesuje jakaś obca osoba heh :P

Odnośnik do komentarza

Brak słów, jak można pisać takie głupoty do 16letniego dziecka. Dziecku podpowiada się to co najlepsze, aby mogła z tych porad skorzystać. Ja radzę jeść to co się lubi tylko w mniejszych porcjach - obowiązkowo 5 posiłków dziennie. Pić dużo wody niegazowanej, jeść owoce i pozbyć się słodyczy i cukru. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość maksymilianka

Jeżeli chodzi o Foreverslim to tym tabletką mogę wystawić jak najlepsza opinie.Dla mnie nie ma nic lepszego na odchudzanie niż te tabletki.A jeśli mowa o wyniku to mi udało się schudnąć 15 kg .Również ważna jest informacja o tym żę po skończonej kuracji z Foreverslimem nie występuje efekt jo-jo.

Odnośnik do komentarza

Mozna schudnac 20 kg w ciagu 4 miesiecy, ale odbije sie to raczej niekorzystnie na Twoim zdrowiu.

Przede wszystkim daj sobie czas. Duzo wiecej czasu, bo samo chudniecie (jesli juz ma byc bezpieczne) bywa procesem dlugotrwalym. W jego trakcie mozesz stopniowo zaczac zmieniac swoje nawyki zywieniowe i krok po kroku, dzien po dniu sie do nich przyzwyczajac.

Druga sprawa. Cierpliwosc jest cnota. Na efekty trzeba bedzie poczekac. Prawdopodobnie nie pojawia sie od razu.

Po trzecie. Poznaj swoj organizm. Dowiedz sie, czego naprawde potrzebuje, a czego ma za duzo. Nie wiem jak Ty, ja bym na ten temat porozmawiala z lekarzem i dietetykiem. Lekarz wykluczy badz potwierdzi istnienie ewentualnej choroby albo chorob, ktore przeszkadzaja w odchudzaniu, a dietetyk pomoze skomponowac nowy jadlospis. W zwiazku z tym drugim, trzeba bedzie spisac swoje menu.

Po czwarte. Uswiadom sobie po co sie odchudzasz, po co zmieniasz nawyki. Niech motywacja stanie sie Twoim kluczem do wrot sukcesu. Odchudzanie dla odchudzania nie zawsze jest dobrym pomyslem. Odchudzanie dla wygladu jakims juz jest, tylko nie popadaj w paranoje, bo to krotka droga do zaburzen odzywiania. Zdrowie, zachowanie go, z pewnoscia jest dobrym powodem, by schudnac, zwlaszcza jesli cialo toczy jakas inna choroba.

Nie sluchaj reklam, sluchaj siebie. Odstaw wszelkie podejrzane srodki i metody na bok, bo moga Ci zaszkodzic. Znajomosc potrzeb wlasnego ciala i racjonalne podejscie do tematu to podstawa.

Zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...