Skocz do zawartości
Forum

zerwala ze mna dziewczyna


Rekomendowane odpowiedzi

Po wieloletniej przyjazni zrywa ze mna kontakt moja nieprzyszla dziewczyna. Znamy sie od 3 lat. Zawsze spedzalismy ze soba duzo czasu duzo rozmawialismy. Gdy bylismy daleko od siebie pisalismy calymi dniami i nocami smsy. Od pol roku wkoncu sie przelamalem (jestem facetem niesmialym) i wyznalem jej milosc. Ona rowniez wyznala swoje uczucia. Co prawda para nie zostalismy poniewaz nie zdarzylem przed dzisiejszym dniem kiedy powiedziala ze to wszystko nie ma sensu. Niewiem o co poszlo ale wiem jedno ze nie chce miec ze mna wiecej kontaktu. Ja natomiast nie moge sie z tym pogodzic poniewaz byla moja pierwsza dziewczyna pierwsza miliscia, osoba ktora mnie bardzo dobrze znala, ktora wiedziala o moich problemach osoba ktora zawsze mnie wspierala. Jestem w niej slepo zakochany, swiata poza nia nie widze i z tego powodu baaardzo przezywam jej decyzje. Nie potrafie sie nad niczym skupic poniewaz nie moge przestac o niej myslec. Pomozcie mi co w tej sytuacji mam zrobic poniewaz moja psychika juz tego nie wytrzymuje.

Odnośnik do komentarza
Gość dziewczydziew

Jedyną opcją żebyś do końca życia nie wypominał sobie że odpuściłeś i nie spróbowałeś jest dać jej znać jak się czujesz, że ją kochasz i spróbować. Licz się z odmową ale przynajmniej będziesz miał jasność i spokój że spróbowałeś i zrobiłeś wszystko. Napisz jej na spokojnie przemyślany list czy tam mail. Napisz że jesteś zakochany, że cierpisz bez niej i chciałbyś chociaż spróbować jednak. Napisz to jakoś tak wiesz, fajnie, romantycznie, "Jestem w niej slepo zakochany, swiata poza nia nie widze i z tego powodu baaardzo przezywam jej decyzje. Nie potrafie sie nad niczym skupic poniewaz nie moge przestac o niej myslec." to też jest dobre! Spróbuj, przynajmniej jak się uda to super jak się nie uda będziesz się cieszył kiedyś że spróbowałeś a nie odpuściłeś ale widać to nie dziewczyna dla ciebie. Napisz jej co czujesz i jak ci źle, weź jakieś wiesz kwiaty, jakiś wspólny wypas, coś fajnego zorganizuj, wiesz. Może tobie wydaje się to głupie ale dziewczyny raczej lubią takie listy, kwiaty, wiesz. Spróbuj. Jest szansa że jej też jest głupio i chciałaby jednak kontynuować znajomość ale po tym co powiedziała jej głupio odwoływać wszystko i może ma nadzieję że jednak się nie poddasz, różnie bywa.

Odnośnik do komentarza

Halo , paszczak5 chyba jesteś faktycznie nieśmiały i to bardzo nieśmialy. Jeśli dobrze rozumiem to znasz koleżankę 3 lata i dużo z nią rozmawiasz i SMSujesz, jeśli gdzieś odjedziesz. Pół roku temu wyznałeś jej miłość, ona też utwierdziła Cię w przekonaniu, że nie jesteś jej obojętny i tak dalej sobie przyjacielsko rozmawialiście. Teraz powiedziala, że to wszystko nie ma sensu i nic nie rozumiesz. Ja jako dziewczyna pól roku temu myślalabym, że nasza relacja nabierze barw i będzie następnym etapem znajomości. Czyli dalej byśmy sobie gadali po przyjacielsku, ale jakieś pocalunki ,pieszczoty byłyby wskazane. Jakaś romantyczność, wspólne spotkania, kwiaty, wypady do kina, czy na koncert. Jeśli tego nie było, to co sie dziwisz ,że ona stwierdza, ze to nie ma sensu. Chyba, że coś żle odczytalam, to wycofuję się z krytyką.

Koleżanka dobrze radzi, spróbuj sie odważyć i poprosić w fajnej formie o kontynuację znajomośći i jeśli będziesz mial sukces to bądz odważniejszy i bardziej zaradny i proponujący coś więcej niż serdeczne rozmowy,

Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...