Skocz do zawartości
Forum

Upławy, pieczenie, swędzenie pochwy a badania nic nie wykazują


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od roku mam poważny problem, jakby ciągle infekcje pochwy. Objawia się to swędzeniem, pieczeniem, bólem przy stosunku, upławami, białym nalotem przy wejściu do pochwy. Leczono mnie różnymi lekami, przepisywanymi losowo, bez wykonania konkretnego badania. Pani doktor tylko spojrzała mi tam i przepisywała jakiś lek. Np. macmiror, gynalgin.
Przy wszystkich tych lekach na początku lekko moja sytuacja się poprawiała, objawy zanikały, pochwa wracała do swojego naturalnego różowego koloru, nie było już białego nalotu. Trwało to kilka dni, gdy kończyłam brać leki, objawy wracały.

W końcu moja ginekolog zrobiła mi dwa badania. Najpierw GBS, który nic nie wykazał, później wymaz z pochwy.
I na jednym i na drugim badaniu nic nie wyszło. Na wyniku wymazu z pochwy mam jasno i wyraźnie napisanie: "Flory bakteryjnej patogennej nie wyhodowano."

Moja ginekolog załamuje ręce i nie wie, co mi jest.
Kazała mi brać długo różne priobiotyki i obserwować się.
Co mi może dolegać? Skoro na badaniach nic nie wychodzi, z badań wychodzi, że jestem zdrowa. To skąd upławy, pieczenie podczas stosunku, swędzenie czasem, i białawy nalot przy wejściu?

Czy mogę mieć tak bardzo zaburzoną florę bakteryjną pochwy, przez branie tych wszystkich leków od roku i stąd te wszystkie objawy? Czy może być jakaś inna przyczyna moich dolegliwości? Może powinnam robić badania w innym kierunku?

Proszę o pomoc, jestem załamana, od roku męczę się z upierdliwymi dolegliwościami, nie mogę cieszyć się z seksu, a mam dopiero 21 lat i już nie wiem co robić.

PS. Biorę tabletki antykoncepcyjne, ale moje problemy pojawiły się kilka miesięcy wcześniej zanim zaczęłam je brać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...