Skocz do zawartości
Forum

Bardzo sucha i łuszcząca się skóra twarzy


Gość kalinka24

Rekomendowane odpowiedzi

Przy łuszczycy bardzo dobry jest krem do ciała Dexeryl. Używam go od roku i jestem z niego mega zadowolona, bo rewelacyjnie nawilża i długo utrzymuje nawilżenie skóry. Po nałożeniu go skóra robi się aksamitna i miła w dotyku. Wypróbowałam go na sobie i mogę go polecić bo się sprawdził.

Odnośnik do komentarza

Zamiast kosztownych zabiegow wyprobujcie najpierw coś znacznie tańszego a skutecznego przy systematycznym stosowaniu - taki orientalny mocno nawilżający i ujedrniajacy też arabski Olejek Busajna . Bardzo pomocny i bardzo silnie działa

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.05.2013 o 12:02, Gość wendy990 napisał:

Spróbuj kremu decubal, ja nie czułam ściągnięcia skóry po smarowaniu twarzy, a nawilża naprawdę świetnie ?

Warto przy tym zasuplementowac witaminę A i witaminę C, najlepiej od razy cały zbiór. Ja biorę 2 drzętki dziennie Merz Special i wystarcza mi w zupełności.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość Marta napisał:

Warto przy tym zasuplementowac witaminę A i witaminę C, najlepiej od razy cały zbiór. Ja biorę 2 drzętki dziennie Merz Special i wystarcza mi w zupełności.

Ja też lubię Merz Special...drażetki są super, razem z moim łykamy po 2 dziennie i więcej nic nam nie trzeba

Odnośnik do komentarza
Gość BloodMary
W dniu 30.11.2021 o 11:18, Gość Grażynka napisał:

Ja też lubię Merz Special...drażetki są super, razem z moim łykamy po 2 dziennie i więcej nic nam nie trzeba

I opłacają się te Merz drażetki? Gdzie kupujecie?

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.11.2021 o 20:14, asia88 napisał:

najlepiej w takim przypadku stosować kosmetyki naturalne np Bielenda ma świetny krem eco sorbet oparty w 97% na naturalnych składnikach

NAturane kosmetyki są najlepsze. Zastanawiam się tylko czy nie zacząć suplementować przy okazji jakiś witamin. Polecają tu Merz Special w drażetkach i może się skuszę

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.12.2021 o 11:36, Gość JustA napisał:

NAturane kosmetyki są najlepsze. Zastanawiam się tylko czy nie zacząć suplementować przy okazji jakiś witamin. Polecają tu Merz Special w drażetkach i może się skuszę

Ja właśnie łączę naturalne kosmetyki i zdrową dietę. Ale profilaktycznie łykam te drazetki Merz, bo zawsze to dodatkowe zapewnienie witamin i minerałów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...