Skocz do zawartości
Forum

Ból przy wprowadzeniu członka do pochwy


Gość shakalaky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Niedawno rozpoczęłam współżycie, błona dziewicza została przerwana o czym świadczy niewielka ilość krwi po stosunku. Kochałam się już kilka razy(ponad 5), mimo to przy każdym kolejnym podczas pierwszego wprowadzenia członka odczuwam ból bardzo podobny jak ten podczas przerwania błony dziewiczej, jednak mniejszy. Nie jest to wina zbyt krótkiej gry wstępnej, partner dobrze rozgrzewa mnie przed tym i nawilżenie jest odpowiednie, nie stresuję się. Jaki może być tego powód? Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza

5 razy to i tak malo , niech partner dalikatnie wchodzi w ciebie , ewentualnie w czasie gry wstepnej probuje palcami delikatnie cipke rozcignac , stopniowo 2 palce ,3 palce w cipke wkladac , po krotkim czasie powinno byc lepiej jezeli nie to konsultacja u ginekologa bedzie potrzebna , na poczatku wspolzycia jezeli masz ciasna to delikatnie musicie to robic

Odnośnik do komentarza

Róbcie to powoli i ostrożnie, pochwa z czasem sie dostosuje do rozmiarów członka. Mnie przy bolesnych stosunkach pomogła kuracja hydrovagiem, zażywałam tabletki anty, które powoduja suchość pochwy. Uwazasz, że jestes nawilżona ale czy dostatecznie dobrze? Nie odczuwasz po seksie dyskomfortu, nie masz otarc?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...