Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem po co to zrobiłem . Coś zrobić z tym ?


licealista

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałem klasówkę z angielskiego. Również dziś miałem 2 prace klasowe, 2 kartkówki i 2 odpowiedzi. Lekcji było dużo, wiec na klasówke z angielskiego nauczyłem sie po łepku. Kuzyn powiedział, że nauczyciel bierze sprawdzianyz internetu. Podczas klasówki siedziałem w 1 ławce przy biurku, za monitorem, więc mnie dokładnie nie widział. W mojej grupie było 10 osób, każdy siedział sam. I ja wziołęm schowałem telefon do plecaka i tam tłumaczyłem zdania których nie rozumiałem. W pewnym momencie nauczyciel wstał i wyjął z plecaka ksiązki myśląc ze mam tam ściągi potem wziął plecak i go przeszukał, a telefon wpadł na sam dół, upiekło mi sie. odchodząc powiedział groźnym tonem ze mi się upiekło, i ze miałem fuksa. Kartki mi nie zabrał, kilka zdan ćwiczeń mam dobrze na tej klasówce. czy on myśli ze skoro nie znalazł ściągi to jej nie miałem i tak spoglądałem i wierciłem się , czy coś innego ? Na tą lekcje zawsze trzeba być przygotowanym, pan pyta z pracy domowej na pamiec zadaje inne pytania itd. Długo będzie pamiętał ze ściągałem ? Coś mam robić , czy nic skoro żadnej ściągi nie znalazł ?
juz nigdy tego nie zrobię po dzisiejszej lekcji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...