Skocz do zawartości
Forum

Ból i pieczenie podczas współżycia.


Kaja102938

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Od miesiąca odczuwam ból i pieczenie przy wspolzyciu . Sprawia to wrażenie rany w środku :( i jakby było jakieś otarcie
Dodatkowo swedzi i piecze mnie pochwa(zdarza się parę razy w ciągu dnia)
Kupiłam test w aptece Gineintima na infekcje intymne , i PH wyszło w normie. Kupiłam także Iladian ,stosowałam przez 10 dni i wciąż to samo. Nie mam żadnych charakterystycznych upławów dla infekcji . W obecnej chwili nie mam możliwości udać się do lekarza . Proszę o pomoc . Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza

To trudno powiedzieć,odczekaj dłuższy czas ze współżyciem,
może to reakcja uczuleniowa na latex teraz się objawiła i musi minąć trochę czasu,
dobrze jakbyś sama doszła od czego to może być bo wizyta u ginekologa też nie daje gwarancji znalezienia przyczyny /rozumiem ,że z nawilżeniem jest wszystko ok./ .

Jak będziesz u gina poproś o wymaz z pochwy na grzyby i bakterie,dopiero leki,żeby bez potrzeby nie stosować leków

Pisała tu swego czasu kobieta z podobnym problemem i tak ginekolog na oko ,na zmianę przepisywał jej antybiotyki z lekami przeciwgrzybicznymi, a i tak nie było lepiej,

poszukaj w necie może znajdziesz jakieś domowe sposoby na te dolegliwości,
stosuj też dopochwowo profilaktycznie lactovaginal,on powinien uniemożliwić rozwój patogenów,jeśli takowe się namnażają.

Tak czy tak wizyta u ginekologa jest konieczna.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Nawilżenie jest ok przez parę minut , później jest problem. Właśnie się zastanawiam czy gdy było za sucho partner mógł mi coś otrzeć.
Pójdę na pewno ,ale nie w najblizym czasie ponieważ są kolejki 3msc do gina na NFZ. A jak narazie prywatnie nie stać mnie ...
Mimo wszystko dziękuję za to że odpisalas na mój post :) i nieco się uspokoilam

Odnośnik do komentarza

Oczywiście,że może...,nie wiem dlaczego tak jest u Ciebie,może nie masz w ogóle ochoty na seks?
Jeśli to inna przyczyna,stosuj specjalne żele dopochwowe ,ale nic nie zastąpi naturalnego nawilżenia,
powiedz to koniecznie u ginekologa,żeby nie faszerował Cię niepotrzebnie lekami,
nigdy nie współżyj jak czujesz suchość i dyskomfort,bez dodatkowego nawilżania.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...