Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
hanna1988

powiekszanie ust kwasem hialuronowym, problem po ponad mies

Rekomendowane odpowiedzi

Gość basia92

Zawsze marzyłam o pełnych i wyraźnych ustach, ale niestety nie zostałam takimi obdarzona 😉 naczytałam się o tym wiele, przejrzałam cały internet zdjęć przed i po zdecydowałam się na wizytę u dr Ewy Rybickiej w klinice Estetica Nova. Muszę przyznać, że miałam duże obawy, ale doktor świetnie mi wszystko wytłumaczyła i pokierowała. Efekt jest taki jak chciałam,a nawet lepszy! Zdecydowanie polecam dziewczyny. Piękne i naturalnie wyglądające usta 😍 Warto pójść w sprawdzone miejsce!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aga

Ja miałam coś takiego i poprawiałam usta w NK Beauty Instytut Medycyny Estetycznej i SPA - w końcu wszystko było zrobone prawidłowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosławka

ja także poprawiłam sobie usteczka wypełniaczem Restylane Kysse i jestem mega zadowolona z efektu. Widać ładnie zarysowaną linię, pełne ale takie naturalnie pełne usta! także trafiłam w dziesiątkę z tym zabiegiem!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość qwerq

A ja wolałam wykorzystać własny tłuszcz, zresztą chirurg, u którego byłam sam mi to polecał. Dr Łątkowski jest bardzo dobry, dzięki niemu moje usta są pięknie wypełnione, wyglądają naturalnie, ale też w końcu są symetryczne. Dokładnie takiego efektu oczekiwałam :). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mery23
W dniu 8.05.2017 o 21:54, Gość perła8080 napisał:

wiesz co powiem ci szczerze, że właśnie się sama boję takich niespodzianek. Czy ktoś może polecić zaufanego lekarza z Łodzi na powiększanie ust kwasem?

W Łodzi nie, ale we Wrocławiu jest bardzo fajna klinika. Esderm się nazywa. Pracują tam na prawdę ogarnięci ludzie, którzy znają się na rzeczy. Mają w ofercie powiększanie ust i z tego co słyszałam od znajomych to wszystkie są zadwolone i nie występują żadne dalsze powikłania 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość alma

a ja robiłam restylane kysse - usta są super. ładnie wyprofilowane, naturalnie wyglądają, nawilżone. efekt się trzyma już kolejny miesiąc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ESEJNA

0,3 to moim zdaniem nie oplaca sie e ogole robic bo faktycznie nic nie widac nawet przy 0,5jak robilam to jak opuchlizna zedzla efekt byl znikomy tzn ja widzialam ale nikt inny. Teraz wstrzyknelam sobie 0,7ml na gorna warge to efekt jest widoczny....

No i ogromne znaczenie tutaj ma fakt kto to powiekszanie ust wykonuje. Zabieg powinien być wykonywany przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. Tylko wtedy rezultaty są dobre 

https://www.dynasplint.com.pl/czy-zabiegi-powiekszania-ust-sa-bezpieczne/

Zerknij sobie tutaj. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość alinaa

Mnie nic nie bolało, a usta szybko wyglądały idealnie 🙂 Dokładnie tak jak sobie wymarzyłam,  zawsze miałam bardzo wąskie usta, więc efekt był super, mimo że dr Rosiński naprawdę subtelnie wykonał zabieg. Korzystałam z oferty kliniki https://wrosinski.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...