Skocz do zawartości
Forum

dziwny chłopak


Gość sad234412

Rekomendowane odpowiedzi

Spotykam się z chłopakiem od paźdiernika. Wydawaliśmy się stworzeni dla siebie, był czuły, rozumieliśmy się, mamy takie same problemy. Nagle oznajmił że nie może być ze mną bo mnie nie kocha, płakał że mnie zranił. Wybaczyłam mu. Przyjeżdżał do mnie, on mieszka 400km ode mnie. Przed przyjazdem zawsze się odzywa, pisze czułe słowka, natomiast pozniej sie nie odzywa. Ostatnio nie odzywał się 3 tygodnie. Płakałam, cierpiałam. W końcu się odezwał, pisał że zrozumiał że jestem dla niego ważna, że chce ze mną być. Ja jednak w to nie wierzyłam, ale dałam mu szanse. Kocham go bardzo, ale on znów przestał się odzywać. Ostatnio tłumaczył mi że ma coś takiego jakby dwie osoby w nim były, jedna czuła druga zimna. Wiem że mu nie zależy na mnie i nie kocha mnie, jednak nie rozumiem jego zachowania, skoro wie że ja cierpie jak on się nie odzywa

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Dzieli Was znaczna odległość, bo aż 400 km. Nic zatem dziwnego, że rzadko się widujecie. Chłopak jednak wyraźnie ma problem z określeniem się, co do Ciebie czuje. Odzywa się, by potem zerwać kontakt na kilka tygodni. Nie dziwię się, że męczy Cię taka huśtawka nastrojów. Pamiętaj, że do miłości go nie zmusisz, a skoro twierdzisz, że on Cię nie kocha i mu na Tobie nie zależy, to czy jest sens kontynuować ten związek? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...