Skocz do zawartości
Forum

Jak często należy się kąpać?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnosnie mycia sie ale przejdzmy do konkretngo pytania ile razy sie powinno dziennie myc uwazam ze raz wystarczy po calym dniu funkcjonowania i pracy wieczorem sie calym dokladnie umyc, czy konieczne sie jest myci ejeszcze rano przeciez w nocy nie pracowalem nie smierdze ani nic. Moja kobieta wstaje godzine wczesniej niz ja do pracy zeby sie umyc i wogole i wypomina mi ze sie dwa razy dizennie nie myje co uwazam ze jest zbedne za czesto tez niezdrowo czy sie myle ?

Odnośnik do komentarza

Zasadniczo po całym dniu wystarczy, ale tego lata były takie upały, że kąpałem się 3 razy dziennie. Wszystko zależy od trybu życia, od rodzaju pracy. Z reguły nie potrzebuję 3 razy, ale pracuję pod garniturem i absolutna świeżość jest w mojej profesji wymagana bezwzględnie. Z kolei nie zasiądę na spokojnie na fotelu, jeśli czuję że cały mój dzień, wszystkie miejsca gdzie byłem są do mnie przyklejone - do wieczornego relaksu też potrzebuję absolutnej świeżości. Zęby też potrafię umyć 3 razy dziennie, bo nie cierpię resztek posiłku między zębami ani jego zapachu w oddechu podczas pracy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...