Skocz do zawartości
Forum

Cała prawda o prostytutkach


Gość KobietaSprzedajna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KobietaSprzedajna

Jestem tu by odkryć wszystkie stereotypy i mity o najstarszym zawodzie świata.
Krótko o mnie - mam 28 lat, zaczełam to robić w wieku 19 lat ze znajomymi. Z początku zwykły seks zamienił się w codzienność. Płacili mi, podsłyłali kolegów itp. Żyłam jak w raju.
Teraz mity:
1. Prostytuka sypia z każdym - Nie. Możemy odmówić seksu jeśli facet nam nie odpowiada. Za stary, gruby, obleśny. Nie musimy iść z każdym kto zapłaci.
2. Jesteśmy sztuczne - Nawet sobie nie wyobrażacie ile dziewczyn ma normalną rodzinę, pracę. Nie chodzimy na solarium natarczywie. Nie malujemy się tak dużo.
3. Faszerują nas narkotykami - Też mit. Chodzimy do łóżka z własnej woli.
4. Stoimy na ulicy - Mylicie nas z tirówkami. To dziewczyny, które na własną ręke chcą sie sprzedać i nie chcą mieć alfonsa.
To są najważniejsze mity. Jeśli macie pytania to śmiało.

Odnośnik do komentarza

witam,
Pisała Pani że można śmiało pytać więc pytan czy to prawda że najpierw nakładacie na penisa w spoczynku prezerwatywe a dopiero potem go pieścicie oralnie i gdy dojdzie do erekcji przechodzicie do seksu normalnego np na pieska. I po wytrysku zdarzyło się Pani że sama ściągała prezerwatywe z penisa i jak było dużo spermy zadziwiająco to skomentowała to Pani na głos. Czy jeżeli gumka byłby pęknięta zostałby o tym poinformowany klient ?
Dziękuje z góry za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość dorosły facet

Zdzisiu chyba zwieje dziś z ostatnich 2 lekcji (oby to nie był język polski) żeby zobaczyć czy dostał odpowiedź na swoje pytania.
Byłem ciekaw czy ktoś poleci na taką prowokację, ale zapomniałem że mamy jeszcze gimbazę :-P

Odnośnik do komentarza
Gość doopdooppoopa

Czy możecie, jak w normalnej pracy brać zwolnienia i urlopy, np. Kiedy dostaniecie okres, czy źle się czujecie?
Kurczę, sorry za to, ale uważam, że prostytucja to pójście na łatwiznę i zarabianie kasy bez wykształcenia i w ogóle. W dodatku to oddawanie się obcym facetom. Macie do siebie jakikolwiek szacunek?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...