Skocz do zawartości
Forum

Środek wspomagający odchudzanie


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Ja o Piperynie nie słyszałam ;) natomiast o jęczmieniu coś mi sie obiło o uszy ;)ale stosować nie stosowałam na sobie . Ja stosowałam przy odchudzaniu , soki Curratio , najpierw musiałam się oczyścić ze złogów ,które zalegają na jelitach a potem dopiero zdrowe odżywianie plus ćwiczenia.

Odnośnik do komentarza
Gość ElżbietaDruga

Ja jak chciałam się odchudzać to czasem piłam sobie liść senesu tylko to jakie ja potem męki przeżywałam , (myślałam ,ze skrętu kiszek dostane to ani nie gadam . Co do diety sokowej, to soki Curratio sa bardzo dobre na oczyszczanie organizmu . Jak np masz złogi , resztki gnilne w jelitach, to tak .Ja je piłam i powiem wam ,że czułam się lżejsza .W dodatku bardzo smakują.

Odnośnik do komentarza

Cześć,
Ja przeszłam przez wszystkie tabletki i gace i diety z vitalii, bez rewelacji
myślę, że to działa tak jak chcemy żeby działało
wydajemy kasę i czekamy na spektakularne efekty
wiesz, trzy kluczowe zmiany wprowadziłam w życie: nie jem cukru, nie jem kolacji i chodzę wszędzie na piechotę
Mam też taką umowę, trzyma mnie i chudnę.
Wszystko działa jak się trzymamy wyznaczonych założeń, trzeba mieć bat nad sobą
mam taki kontrakt: www.mojkontrakt.pl
schudłam już 8 kg, jeszcze 2
w końcu
zmień jeden, dwa nawyki , to przynosi zmiany na zawsze- dieta jest na krótko i wraca się do swojej wagi lub więcej.
powodzenia
gra_za

Odnośnik do komentarza

Ja dla siebie wybrałam Forverslim.Z wyboru tabletek jestem zadowolona schudłam tyle ile zamierzałam bez żadnych skutków ubocznych dla mojego zdrowia.Pozbywając się nadwagi pozbyłam się również większości moich kłopotów ze zdrowiem.

Odnośnik do komentarza

Co wy wszyscy z tym foreverslim ? Co to wgl jest ? ja o tym pierwszy raz wgl słysze . Ja pije czasami soki Curatio , tzn zamawiam odrazu cały pakiet 18 butelek jest za 120 zł wtedy się opłaca . a tak to jedna kosztuje 20 zł, więc pojedyczno się nie opłaca kupować .

Odnośnik do komentarza
Gość OlisadebeA

INXS tylko ,ze tej promocji juz nie ma . Niedawno była ,moze z jakies dwa tygodnie temu jak przeglądałam ich stronę i chciałam włąśnie zamówic , teraz 6 soków jest za 120zł , jedna butelka 20 zł . Ja miałąm kuracje 3 dniowa kiedyś ;) I bardzo polecam bo bardzo dobrze się po tych sokach czułam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość americanka

Wiecie no każdy lubi to co mu odpowiada Ja np jakis czas temu podczas mojej kuracji odchudzajacej bralam iq green tabletki na zwiekszenie mojego metabolizmu.. Pochodza ze stanow wiec nie jest to jakis chinski szajs jak co niektore.. Dodatkowo ustalilam sobie dosc dobra diete (tak mi sie przynajmniej wydaje) no i regularnie cwiczylam. W 2 miesiace schudlam 13 kg wiec efekt bardzo zadowalajacy. Ogolnie kazdy potrzebuje co innego bo ma inny organizm i rozne potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Gość genowefa8

Dzięki temu że przez całą kurację trzymałam się zaleceń udało mi się na Foreverslimie schudnąć 16 kg.O efekt ja-jo też nie musiałam się martwić bo miałam pewność żę dam radę utrzymać wagę.

Odnośnik do komentarza
Gość szczawik34

Ja z efektów jakie udało mi się uzyskać podczas odchudzania jestem bardzo zadowolona, Zdaję sobie sprawę, ze sukces, to odpowiednie dobranie diety, środka wspomagającego i ćwiczeń, jednak mimo wszystko jako główny czynnik uważam zastosowanie foreverslim

Odnośnik do komentarza

Jestem osobą która bez sprawdzenia czegoś nie polecałaby tego, ale Foreverslim została przeze mnie przetestowana i mogę z czystym sumieniem napisać, że ten preparat działa po całej 3 miesięcznej kuracji zrzuciłam 15 kilo co jest dla mnie super zrzuceniem wagi, nawet o większej ilości nie myslę, a i przy tym nie miałam żadnych efektów ubocznych

Odnośnik do komentarza

Odchudzałam się w sumie przez 6 lat,różnymi sposobami ale broniłam się przed tabletkami. A okazało się, że dopiero na tabletkach straciłam całą nadwagę. W sumie było to 11 kg, tabletki to Foreverslim.Szkoda tylko że tak późno na nie trafiłam była bym szczuplejsze o wiele szybciej.

Odnośnik do komentarza

Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Foreverslimu.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.

Odnośnik do komentarza
Gość Faustynka26

Ja dopiero niedawno zdecydowałam się na zakup Foreverslim.Z efektów jakie już uzyskałam jestem bardzo zadowolona.Z nadwagą walczyłam pięć lat z bardzo marnym skutkiem.Żałuję że tak późno znalazłam Foreverslim zaoszczędziła bym pieniądze i przede wszystkim czas.

Odnośnik do komentarza

Ja do dzisiaj się zastanawiam jak to jest możliwe że odchudzanie wspomagane Foreverslimem jest o wiele bardziej efektywne niż na samej diecie. Dzięki tym tabletką wszytko szło znacznie szybciej.Efekt końcowy był taki że dałam rade schudnąc 13 kg i nie było to jakoś strasznie męczące.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...