Skocz do zawartości
Forum

Mam problem - żona ma ciasną cipkę


Gość Antek4444

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Problem polega na tym ,że szybko dochodzę. Próbowałem z innymi paniami i było długo i kontrolowałem swobodnie sytuację. Fakt ,że inne panie miały luźniejsze. Od czego to zależy czy podniecenie większe czy ciasna cipka żony szybko mnie doprowadza do końca. Nadmienię , żona jest szczęśliwa nigdy nie narzeka dochodzi z orgazmem razem ze mną. Ja po prostu czasem chciał bym dłużej się kochać a tu 5 minut i koniec czasem też zwalniam i wychodzę na chwile aby zmienić pozycję. W ten sposób przedłużam. Czy jest inny sposób?

Odnośnik do komentarza

Przedłużcie grę wstępną, albo dochodźcie kilka razy. Kto Wam zabroni? Inni panowie mają gorzej, bo ich partnerki mają luźne cipki po 12 partnerach, czy 24 ciążach. Oni powinni się martwić. Ale Pan? Proszę sobie nie stwarzać problemów! Ciasne cipki są boskie!
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość ble ble ble ble

~Kaligula44
Czyli tak... Zdradzał pan żonę z kobietami, które miały luźniejsze, by zobaczyć jak wyjdzie?
Nie dość, że nie doceniasz dobrego seksu w ciasnej cipce, to jeszcze zdradzasz żonę. Żenada.

On nie prosił chyba o moralne oceny postępowania, tylko o poradę, jak polepszyć seks z ciasną pipą?
Większość woli ciasne, on woli luźniejszą, więc nie praw kazań, tylko radź, albo milcz.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzajcie choć czsem daty postów.. ten znowu jest sprzed 3 lat. Wyciągacie takie starocie a tych nowych czasem nie zauwazacie. Fajnie gdyby jednak forum było w miarę aktualne o co sami musimy zadbać bo administracja troszkę śpi.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość NatalkaM-I

~Mahomet
Po co murzyna. Niech zacznie wsadzać jej łapę w pizdę to z czasem sama się rozejdzie
No i nie pomyliłam się cham pozostanie zawsze chamem - a z butów słoma zawsze będzie wychodziła. Towarzystwo? Hm tylko w towarzystwie mieszkańców chlewa. A swoją drogą na innych forach też się nie potrafisz zachować. Czy coś z tobą jest nie tak? Więcej kultury gimbusie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...