Skocz do zawartości
Forum

Dziwny zapach potu,oraz włosów. Ważne


Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od zapachu potu : kiedy bardzo się spocę, głównie przez duży wysiłek fizyczny (ćwiczę codziennie), to mój pot (ale nie za każdym razem) pachnie octem, czuję od siebie zapach octu.. Włosy? Czuję zapach amoniaku,gdy je myję.. Może ten zapach pojawia się dlatego,że parę miesięcy temu farbowałam włosy,ale farbuje je od paru lat i NIGDY mi się coś takiego nie zdarzyło..

Czytałam,że to może mieć związek z cukrzycą ; owszem moja Babcia na nią chorowała,ale Ja w 2013 roku,oraz w 2014,miałam przeprowadzone badanie krwi w kierunku cukrzycy (poziom glukozy we krwi),wyniki wyszły w normie.

Dużo piję wody,ale to może przez upały? Nie mam za bardzo apetytu, jedynie to na słodycze,które jem codziennie,bo tylko do tego w sumie mnie ciągnie. W dzień często muszę się przespać, dużo siusiam, mam zawroty głowy, od czasu do czasu nudności.. Widzę po ubraniach,że chyba schudłam,choć pewności nie mam,bo wagi nie posiadam :)

Odnośnik do komentarza
Gość deutsch00

Skoro codziennie ćwiczysz to najprawdopodobniej schudłaś.
Co do potu i zapachu... Twój organizm może być zakwaszony i stąd ten zapach.
Wprowadz racjonalna dietę a słodycze zastąp owocami i bakaliami.
W przypadku nie ustąpienia objawów nalezy wykonać: insulina, glukoza, insulina i glukoza po obciążeniu glukoza (po godzinie i po dwóch godzinach)-tzw. Krzywa cukrzycowa i insulinowa. Konieczna tez bedzie konsultacja z lekarzem rodzinnym.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...