Skocz do zawartości
Forum

Czy widac tu ciaze?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.
okres spoznia mi sie 20 dni.
piersi caly czas sa nabrzmiale jak przed okresem, czasem brzuch pobolewa, oraz pachwiny..
mam zwiekszony apetyt. Wczesniej baaaardzo malo jadlam.
dzis zrobilam test. Druga kreska slaba jak widac. Czy to ciaza ? Dla pewnosci wzielam dzis pierwsza tabletke kwasu foliowego..
dodam ze tydzien temu na imprezie wypilam 3 drinki.. nie spodziewalam sie ciazy bo czesto okres mam nieregularny.

Odnośnik do komentarza
Gość katechetka Ola

Tak, to jest ciąża.
Ale czego się boisz? Przecież ciąża to najpiękniejszy okres w życiu kobiety, a macierzyństwo to najwspanialsza rzecz, jakiej kobieta może doświadczyć! Nasz dobry Pan zsyła Ci właśnie największy prezent, jaki możesz dostać, nie bójcie się go przyjąć ani Ty, ani Twój mąż.

Odnośnik do komentarza

Witam miałam ten sam problem posłuchaj też mam okres nieregularny niestetynw naszym przypadku trudno jest zajść w ciąże są nikłe szanse ale dażają się przypadki jeżeli masz okres czy krwotok to nie rób nigdy testu ponieważ wyjdzie wynik pozytywny jeżeli skończy sie po tygodniu zrób test a jeżeli boisz sie to po prostu idz do ginekologa i niech zrobi usg lub badania lub badania krwi , myśle że pomogłam

Odnośnik do komentarza

Poronilam. Niestety :'(
W szpitalu powiedzieli mi ze jesli nie mam "na papierku" potwierdzonej ciazy os ginekologa to dla nich jest to poprostu obfity okres z opoznieniem.. mowie ze obudzilam sie zalana krwia doslownie! Cale nogi, pizama.. zywa krew.. wszedzie.. ! :'(
Powiedzieli ze mam sie do swojego ginekologa umowic.. ! Nawet nie zbadali ! :'(

Odnośnik do komentarza

Przepraszam za tak drastyczne zdjeciaaa ! :'(
Ale wlasnie cos takiego "wypadlo" ze mnie.. i to z potwornym bolem, z wilka iloscia krwi. Pokazalam to lekarzowi na oddziale to wyzwal mnie ze co ja mu pokazuje, ze "nie jest Pani pierwsza ani ostatnia ktorej sie nie udalo. Jeszcze nie raz Pani poroni. Przeciez to sie czesto zdarza" gnojek straszny ! :'(
Zero badan, zero zrozumienia, poczucia obowiazku !
A ja krwawie i nic wielkiego z tego nie zrobil.. stwierdzil ze skoro "juz poszlo" to mi nic nie zrobi ze musze sie oczyscic. Ze mam swojego ginekologa niech sie mna zajmie.

Odnośnik do komentarza

Współczuję. Ale pamiętaj, że są prawa pacjenta i gdybyś zaczęła nagrywać te wypowiedzi i odtwarzać je przed Izbą Lekarską, mogłoby to cos dac. Nie może być tak, ze lekarz wyżywa sie na pacjentce w takim stanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...