Skocz do zawartości
Forum

Czy urosną mi jeszcze piersi?


Gość Anna367

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! Zadaję to pytanie, ponieważ nie znalazłam nigdzie indziej w internecie wątku opisującego dokładnie taki przypadek, jak mój.Dojrzewać zaczęłam bardzo wcześnie: gdzieś w wieku 8 lat.Teraz mam 15 lat.Już od naprawdę dłuższego czasu moje piersi zapadły w jakiś stan hibernacji-nie chcą rosnąć.Czy mój biust jeszcze urośnie?

Odnośnik do komentarza

tak Twój biust jeszcze urośnie i praktycznie zmienia się on przez całe życie. Ja też jestem przykładem takiej jak to nazwałaś hibernacji biustu. Gdy miałam 14 lat przestał rosnąć, po czym w średniej szkole troszkę drgnęło ale potem schudłam dość dużo i niestety zmniejszył się :( dzięki ćwiczeniom na klatkę piersiową i codziennym masażom (wieczorem po kąpieli) rozmiar mojej miseczki się powiększa (trochę to trwało ale warto). Aby bardziej go wyeksponować kupuję tylko biustonosze push-up

Odnośnik do komentarza

Tak czy siak. Naprawde nie masz wiekszych zmartwien? Zapewniam Cie z wiekiem bedziesz miala coraz wiecej duzo wazniejszych problemow.
Czlowiek powinien skupiac sie na rozwoju swojego mozgu i dbac o zdrowie. Cycki, tylki itp., to prostackie tematy, ktore sprzedaje nam telewizja i internet, ale w zyciu licza sie zupelnie inne rzeczy.
Mam maly biust, bardzo wygodny, dobrze mi sie z nim zyje. Dobrze dobrany stanik sprawia, ze biust ladnie sie prezentuje i kobieta czuje sie komfortowo.

Odnośnik do komentarza

Anna367, jeśli masz 15 lat, to Twój biust jeszcze na pewno się zmieni. Piersi kobiety, ich kształt i wielkość zależy od dnia cyklu, czy chociażby od tego, czy zażywa tabletki antykoncepcyjne. Zmiany wielkości piersi dotyczą też okresu ciąży i połogu, zatem spokojnie będziesz wiele razy obserwowała "ewolucję" swojego biustu. ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...