Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie z wagi 95 kg u 17-latki


Gość m...u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.majac 17 lat warzylam 95kg pozbylam sie wagi do 68kg sama.nielubie cwiczen ale uwielbialam tanczyc.potem zgubilo mnie lakomstwo wrocilam do 95kgale niepoddalam sie mam 31lat I od 6 trzymam wage 75kg ale chcialabym warzyc upragnine 60.ale obwisla mi skora na posladkach udach I pojawily sie motylki straszne.dieta juz niedziala piec posilkow glownie warzywa gotowane biale mieso ruby bez slodyczy.Ratunku potrzebuje pomocy.

Odnośnik do komentarza

nadmiar skóry hmm, jedyne co to albo operacja albo zbudowaine mięsni by to wypełnić. Co do wagi, sory bardzo ale normalni ludzie jedzą 3 posiłi dziennie. Wiadomo, że 5 posiłkow na pczoatek to dobrze, ale no kurde ile można?
moja rada:
3 posiłki z zapotrzebowainem kalorycznym takim jaki potrzebujesz -500 zn jak masz zapotrzebowanie 2500 to jeść 2000. co do ćwiczen: przysiady zwykłe (wzoruj sie na trójboistach bo oni naprawde wiedzą jak robić przysiady, tylko Ty rób bez niczego ;) ) ,
pompeczki, wykroki. rób tak 2 serie dziennie tyle ile dasz rady powtórzeń. po kilku miesiącach może nawet sie ujędrni skóra. Ale musić ćwuczyc tak 5-6 /tyg, głownym problemem jest wytrwałość, jak chcesz bardziej szczegółowych rad co do jedzenia i ćwiczeń to napisz, postaram sie pomóc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...