Skocz do zawartości
Forum

Szczupły chłopak, puszysta dziewczyna


Gość Theburrowstoroto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Theburrowstoroto

Witam,
mam 175 cm wzrostu i ważę 63 kg. Jednym słowem jestem szczupły. Bądź chudy. Zależy, jak kto postrzega. Moja dziewczyna jest niższa, może ma 165 cm wzrostu, może troszeczkę więcej. Waży więcej ode mnie. 70 kg, może nawet więcej. Ma dość grube nogi, wielki tyłek i piersi. Chciałem się Was zapytać co o tym sądzicie, chodzi mi o to, jak to wygląda. Czy może zabawnie, czy żałośnie. Nie musicie zaczynać od tego, że miłość coś tam... Chodzi mi tylko co sądzicie gdy widzicie takie pary.

Odnośnik do komentarza
Gość Pa_lo_ma

~Theburrowstoroto
Powiem szczerze, że nie czuję się z tym najlepiej. Nie wiem co o tym sądzi moja dziewczyna, jednak wiem, że sama ma kompleksy przez swoją nadwagę.

Na ulicy może dobrze to nie wygląda ale jak dziewczyna jest napalona i masz ogień w łóżku, to po co wybrzydzać .

Odnośnik do komentarza

Dziewczyna pewnie wygląda normalnie, bo to nie jest duża nadwaga i takie kobiety przeważnie są sexy. Myślę, że powinieneś pójść na siłownię i trochę przypakować. Co o tym sądzisz? Moim zdaniem chudy facet zawsze wygląda komicznie z KAŻDĄ kobietą.

Odnośnik do komentarza

Szczupły facet nigdy nie wygląda źle , ja tylko takich uznaje :-) , szczupły i wysoki to mój typ. Wizualnie na pewno nie wyglądacie fajnie , może ona spróbuje zapisać się na aerobik ,jakieś ćwiczenia , zacznie codziennie biegać. Pod żadnym pozorem Ty nie próbuj upodobnić się do niej , to ona ma nadwagę i sama źle się z tym czuje więc niech się weźmie za siebie.

Odnośnik do komentarza

165 cm i 70 kg to nie jest nadwaga, którą trzeba zwalczać. Szczególnie u kobiet. Najwyżej przydałoby jej się więcej akceptacji swojego ciała, bo przez takich ludzi, którzy uważają to za coś złego można wpaść w poważne problemy.

Szczupłość u mężczyzn jest niezdrowa. Facet powinien mieć mięśnie i masę, tak jak kobieta powinna mieć krągłości.

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

~fwdt
165 cm i 70 kg to nie jest nadwaga, którą trzeba zwalczać. Szczególnie u kobiet. Najwyżej przydałoby jej się więcej akceptacji swojego ciała, bo przez takich ludzi, którzy uważają to za coś złego można wpaść w poważne problemy.

Szczupłość u mężczyzn jest niezdrowa. Facet powinien mieć mięśnie i masę, tak jak kobieta powinna mieć krągłości.


Popieram w zupełności, a osoby źle nastawione niech swoje kompleksy leczą w inny sposób :P.
I proszę darujcie sobie teksty typu ,,pewnie sama jesteś gruba i nikogo nie możesz sobie znaleźć" bo to będzie totalna bzdura. Mam 163 cm wzrostu i ok. 53-55 kg (nie wiem dokładnie, dawno się nie warzyłam) więc sami ocencie moją ,,grubość". Fakt, jestem sama ale z wyboru, bo gdybym tak naprawdę chciała bym mogła często zmieniać. Poza tym sama nie znaczy samotna...

Odnośnik do komentarza

Hola Hola, bo czegoś tu nie rozumiem
to co wy macie się podobać sobie na wzajem czy wszystkim do okola?

Btw sam teraz się spotykam z dziewczyna co ma szerokie biodra i co za tym idzie wielką pupe + tez masywniejsze nogi , ale jak juz troszkę gimnastyki i macanka było to stwierdzilem, ze to jest najlepsze co mnie spotkało ostatnimi czasy ;)

Odnośnik do komentarza

Ci co piszą, że niedobrze to wygląda i jest to żałosne, niech się pukną w głowę.
Jest wiele takich par i wygląda to super. Przynajmniej w moim odczuciu.
Na świecie są różni ludzie, rzadko kto jest idealny i ma sylwetki modelek i modeli.
165/70 to nie są jakieś tragiczne wymiary, nie wiem w czym problem. Jest chociaż za co złapać :)

Dobrze Ci radzą, patrz co czujesz, a nie przejmuj się opinią innych.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza
Gość Pa_lo_ma

Lena V.
Ci co piszą, że niedobrze to wygląda i jest to żałosne, niech się pukną w głowę.
Jest wiele takich par i wygląda to super. Przynajmniej w moim odczuciu.
Na świecie są różni ludzie, rzadko kto jest idealny i ma sylwetki modelek i modeli.
165/70 to nie są jakieś tragiczne wymiary, nie wiem w czym problem. Jest chociaż za co złapać :)

Dobrze Ci radzą, patrz co czujesz, a nie przejmuj się opinią innych.

no miło powiedziane :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...