Skocz do zawartości
Forum

Przegrane zycie?


Gość Kinga.pepe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kinga.pepe

Witajcie,
Koncze za tydzień 35 i zrobiłam
Z tej okazji kalkulacje i analizę zycia.
Nie wyglada to za dobrze.
Mam prace jako sprzedawczyni w jednej z dużych sieci handlowych. Poza praca spędzam czas czytając ksiazki , uprawiam sport a jak uzbieram trochę grosza to podróżuje wszędzie , gdzie sie da;)
Nie mam męża dzieci ...
Znajomych tez nie ...
Z rodzicami kontakt jest dość kruchy i pełen pretensji ze jestem stara panna...
Mam psa ktory jest moim kompanem.
Jednak mimo to dziekuje za to co mam , bo mogło byc .... Gorzej .
Kochani co Wy myślicie o mojej sytuacji? Nie. Nie jestem z tym szczęśliwa bo lata lecą , boje sie starości i tego ze bede słaba fizycznie a nikogo obok.
Z drugiej strony mieszkam milosci na sile.

Odnośnik do komentarza

Witaj,
podziwiam Twój spokój ;) Wiele samotnych osób w wieku 30+ popada w przygnębienie lub desperację odpychając tym samym innych ludzi od siebie.
Bardzo dobrze, że spędzasz aktywnie czas. Ale co będzie to trudno przewidzieć. Nie mam pojęcia jaką jesteś osobą: czy przyciągasz zainteresowanie mężczyzn ale "spławiasz" ich swoją niechęcią czy może nie dbasz o wygląd myśląc "pokocha mnie taką jaka jestem".
Miłość przychodzi w każdym wieku i nieoczekiwanie ale do tego potrzeba dwóch odpowiednich osób, które spotkają się na swojej drodze. Więc to jest w sumie loteria.

Odnośnik do komentarza

Kinga.pepe, to co inni myślą o Twoim życiu nie ma znaczenia. Jeśli Ty czujesz się szczęśliwa, żyj tak dalej. Jeśli czujesz, że czegoś/kogoś Ci brakuje, postaraj się zmienić swoją sytuację. Jestem jednak zdania, że nie warto rzucać się w ramiona pierwszemu lepszemu facetowi z desperacji, byleby tylko nie być samą. To często się nie sprawdza i związek wcześniej czy później się rozpada. Nie rób nic na siłę, by zadowolić innych, np. rodziców. Żyj tak, jak Ty chcesz i tak jak sobie wyobrażasz. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Po co ci mąż, ty będziesz stara, on będzie też stary i słaby albo umrze przed tobą jak większość mężczyzn więc i tak będziesz sama. Na pomoc ewentualnych dzieci też średnio bym liczyła na starość tak naprawdę. Też jestem sama i byłam całe życie sama. Jak byłam mała to miałam pełną rodzinę która była zajęta sobą lub pracą a ja byłam sama i widziałam ich 10 min dziennie. Więc byłam sama tak naprawdę. Miałam 4 związki i widywaliśmy się po pracy przed snem.Też nieszczególnie czułam się niesama.

Większość ludzi mówiąc że chce być z kimś ma na myśli "szukam kogoś kto mnie w pełni zaakceptuje i będzie mnie kochał... nie wymagając zbyt wiele w zamian. Szukam kogoś kto o mnie zadba, zaopiekuje się mną i będzie robił to co lubię i polubi to co ja lubię, nie chcę kogoś kto będzie wymagał ode mnie robienia rzeczy dla niego których nie lubię".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...