Skocz do zawartości
Forum

Zmarszczki mimiczne


Gość MłodaRyba

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam zabieg ClearLift. Miałam serie zabiegów, podobało mi się, ze zaraz po zabiegu mogłam nałożyć makijaż i wrócić do pracy. Nic nie bolało, przyjemny zabieg i efekty tez mi sie podobają bo zmarszczki mam o wiele mniej widoczne. Robiłam w klinice dr legrand.

Odnośnik do komentarza

Wiele dziewczyn martwi się swoimi zmarszczkami zbyt wcześnie. Z moich obserwacji wynika, że kobieta jest najpiękniejsza gdy osiąga ok. 30 rok życia. Wtedy dopiero nabiera wytrawnych rysów twarzy, co łączy się także z jakimiś zmarszczkami. Nie przeszkadzają one jednak w żaden sposób w postrzeganiu danej osoby. Dziwnie wygląda osoba z gładką skórą i w zaawansowanym wieku. To nienaturalne. Oczywiście warto chronić się przed procesami starzenia, ale bez przesady. Można postawić na sprawdzone i naturalne metody. Można o tym dzisiaj sporo znaleźć np. tu http://www.nazmarszczki.com.pl/porady/opozniac-pierwsze-zmarszczki/ Ochrona przed zmarszczkami to przede wszystkim regularność i unikanie czynników szkodliwych. Warto rzucić używki i postawić na zdrową dietę. Wiele osób bagatelizuje również aktywność fizyczną, która pomaga w detoksykacji i zapewnia wiele innych korzyści. Kosmetyki są również ważne, ale wcale nie musza być drogie. Na początek wystarczą chociażby coraz popularniejsze olejki naturalne, które stają się coraz modniejsze. Wiele osób znacznie przesadza, bo zauważa u siebie pierwsze zmarszczki mimiczne. U jednych pojawiają się szybciej a u innych później. czasem to sprawa genetyki.

Odnośnik do komentarza

Zmarszczki mimiczne pojawiają się u młodych osób i są w dużym stopniu uzależnione od stanu skóry. Dlatego, aby zapobiec zmarszczkom mimicznym, należy dbać o skórę i chronić ją przed przedwczesnym starzeniem i utratą elastyczności. O kuracji przeciwzmarszczkowej powinny myśleć osoby od około 25 roku życia, a według niektórych dermatologów już od 20. roku życia. Niestety ale jesli ktos ma mocną mimikę, musi nastawić się na pojawienie sie zmarszczek mimicznych wczesniej I tak własnie było u mnie.

Zlikwidowałam je tutaj w Łodzi
https://salvemedica.pl/lekarze-specjalisci-specjalisci/chirurg-plastyczny

Gabinet bardzo polecam bo zabieg wykonania botoksu wykonany bardzo profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza

Z własnego doświadczenia : joga twarzy i oleje

Z przetestowanych przeze mnie Serum 7 Olejów  , do kupienia nawet na allegro. Moc składników odzywczych, kwasór tłuszczowych i innych rzeczy dobrych dla skóry. takie serim przeciwzmarszczkowe

Odnośnik do komentarza

najlepszy sposób na zmarszczki to, jak dla mnie, lifting twarzy. skuteczna metoda. wcześniej wydawałam majątek na kremy, które nie dawały efektu. a za takie same pieniądze, które przez lata zmarnowałam, kupując kosmetyki, poddałam się zabiegowi w Radzikowska Clinic, który okazał się rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza

Raz na jakiś czas warto jest wybrac się na jakiś zabieg na twarz. Nie wiem jak Wam ale mi takie zabiegi zdecydowanie poprawiają humor oraz sprawiają, ze czuje sie o wiele lepiej. Moja twarz wyglada o wiele lepiej oraz młodziej jak również sama mam lepszy humor:

http://rehabilitacjakrakow.com.pl/zdrowe-cialo-czyni-zdrowa-dusze-i-odwrotnie/

Ładne ciało to w sumie zdrowa dusza. 

Odnośnik do komentarza
Gość gośka77

Na zmarszczki mimiczne najlepiej sprawdził się u mnie botox. Zrobiłam ten zabieg już dwa razy, wykonany został bardzo precyzyjnie, ale efekt jest naturalny - na tym mi zależało. Na zabiegi chodzę do Aestetic Clinic w Poznaniu, https://wrosinski.pl/ - do dra Rosińskiego. To wspaniały lekarz z wielkim doświadczeniem z obszaru medycyny estetycznej.

Odnośnik do komentarza

niestety, pojawienie się zmarszczek to kwestia czasu, a mimiczne właście są z nami długo, tylko z wiekiem jeszcze bardziej się pogłębiają, przez co stają się bardziej widoczne. usuwałam zmarszczki mimiczne w krakowskiej klinice vesuna za pomocą zabiegu thermismooth. nie ukrywam, że moja skóra po zabiegu miała lepsze napięcie, udało się zlikwidować zmarszczki, przez co moja twarz wyglądała dużo młodziej. pomału efekty zaczynają zanikać, więc pewnie niebawem umówię się na kolejną wizytę.

Odnośnik do komentarza

Też się właśnie zastanawiam nad botoxem, już od jakiegoś czasu o tym myślę. Któraś z was robiła może gdzieś w Poznaniu? Bardzo polecają dra Rosińskiego z Aestetic Clinic. Mnie by zależało właśnie na kimś sprawdzonym, żeby efekt był naturalny. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.06.2020 o 13:12, kaliente napisał:

Musisz zadbać o odpowiednią pielęgnację. Zmarszczki np. będą dużo bardziej widoczne, jeśli skóra nie jest odpowiednio nawodniona ?

dokładnie tak, zgodze się z kaliente

Ja stosuje naturalne olejki - wiadomo jak są dobre dla skóy nie tylko twarzy.

Na twarz stosuje Olejek Busajna - w pełni naturalny. Bardzo ujędrnia i nawilża, spłyca zmarszczki , działa antystarzeniowo wiec hamuje ich pojawiane sie - warto stosować najwcześniej

A kobitki w ciązy mogą nim też brzuszek smarować 0 wspaniale ujędrnia skrę, pomaga na zwiotczałą i zmarszczoną po ciąży i też na rozstępy

najlepszy z najlepszych dla pielęgnacji skóy

Odnośnik do komentarza
Gość Dominika30

Ja też od dosyć dawna walczę ze zmarszczkami mimicznymi. Niestety mam do nich gen po mojej mamie i w wieku 25 lat były u mnie już mocno widoczne. Aktualnie chodzę na zabiegi z użyciem peptydów biomimetycznych DermaQuest i widzę bardzo pozytywne rezultaty. Skóra jest wyraźnie gęstsza, a zmarszczki znacznie wygładzone. Jak dotąd żaden inny sposób nie zadziałał na mnie tak dobrze. Więcej informacji możesz przeczytać na stronie www.cziu.eu. Serdecznie polecam to miejsce.

Odnośnik do komentarza

Polecam: https://www.ava-kosmetyki.pl/sklep/kosmetyki/revival/revival-gleboko-odzywczy-krem-do-twarzy/, skuteczny, hamuje procesy starzenia się skóry, w składzie ma witaminy A i E, do tego nienasycone kwasy tłuszczowe omega i 6, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Jak dla mnie rewelacja, niezastąpiony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...