Skocz do zawartości
Forum

Zmarszczki mimiczne


Gość MłodaRyba

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jagoda88

Ja również walczę ze zmarszczkami mimicznymi od wczesnych lat młodości. Moją największą bolączką jest głęboka lwia zmarszczka na czole. Od pewnego czasu chodzę na mezoterapię mikroigłową z kwasem hialuronowym firmy Revitacare do gabinetu www.gabinetprestige.pl. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Zmarszczki stały się gładsze, a skóra twarzy bardziej nawilżona i jędrniejsza. Jestem bardzo zadowolona i zmotywowana do kontynuowania terapii.

Odnośnik do komentarza

Ja też miałam spory problem ze zmarszczkami mimicznymi. Nie chciałam jeszcze używać botoksu, dlatego zdecydowałam się na osocze bogatopłytkowe w gabinecie kosmetologicznym www.mwclinic.pl. Po kilku zabiegach moja skóra stała się wyraźnie gęstsza i jędrniejsza, a zmarszczki płytkie i mniej widoczne. Jestem bardzo zadowolona z efektów. 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że zmarszczki w młodszym wieku można pokonać stosując odpowiednie kosmetyki dobrej jakości, jednak po 40 to nie takie proste. Skóra traci elastyczność i owal twarzy jest mniej wyraźny. Ja u siebie zauważyłam takie zmiany podczas oglądania zdjęć sprzed kilku lat a tych robionych w niedawnym czasie. Różnica była dosyć spora dlatego zdecydowałam się na zabieg wolumetrii twarzy w klinice Unident Union we Wrocławiu. Zabieg udał się w 100 % i moja twarz wygląda nawet lepiej niż sprzed kilku lat. Mogę polecić każdemu, kto u siebie zauważył podobne oznaki starzenia. Na prawdę działa! 

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście lubię, jak się starzeje, ale nie ukrywam, że zmarszczki mimiczne okrutnie mnie frustrują. Mimo młodego wieku są moją prawdziwą zmorą. Dlatego zdecydowałam się na botoks - i nie żałuję!!! Zdecydowanie polecam taki zabieg, bo efekt jest super. Ja byłam na botoksie w klinice https://www.klinikasfera.pl/, teraz jest tam super cena, można zrobić zabieg od 350 zł. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.11.2021 o 18:11, Gość Kaja37 napisał:

U mnie na zmarszczki mimiczne sposób jest tylko jeden - botox! Efekty zabiegu są spektakularne, czoło jest po prostu gładkie, naprawdę coś wspaniałego, jak zmienia się wygląd całej twarzy ? Mocno polecam. Ja na zabiegi botoxu chodzę do dra Migały w klinice https://www.klinikasfera.pl/ 

Potwierdzam! Sama też korzystam z oferty kliniki Sfera, miejsce ze świetną opieką ? Dr Migała jest doświadczonym lekarzem, pomoc p. Ani - nieoceniona ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.11.2021 o 18:11, Gość Kaja37 napisał:

U mnie na zmarszczki mimiczne sposób jest tylko jeden - botox! Efekty zabiegu są spektakularne, czoło jest po prostu gładkie, naprawdę coś wspaniałego, jak zmienia się wygląd całej twarzy ? Mocno polecam. Ja na zabiegi botoxu chodzę do dra Migały w klinice https://www.klinikasfera.pl/ 

Potwierdzam! Sama też korzystam z oferty kliniki Sfera, miejsce ze świetną opieką ? Dr Migała jest doświadczonym lekarzem, pomoc p. Ani - nieoceniona ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...