Skocz do zawartości
Forum

Zmarszczki mimiczne


Gość MłodaRyba

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MłodaRyba

Mam siedemnaście lat i widzę u siebie na czole pierwsze zmarszczki. Poczytałam i wiem, że są to zmarszczki mimiczne. Moi rówieśnicy nie mają ich tak widocznych jak ja. Jestem załamana, bo w tak młodym wieku wyglądam jakbym była po trzydziestce. Czy jest jakiś sposób pielęgnacji twarzy, jakieś rady żeby te zmarszczki się nie powiększały? Może nawet lekko zniwelowały?

Odnośnik do komentarza

moze masz za mało kolagenu w organizmie ;)po prostu masz niedobory , stąd masz te zmarszczki mimiczne , Tak mi się przynajmniej wydaje . W tym momencie jak masz ataki poblem jak opisujesz ,to dobrze by było brać jakis kolagen doustnie , Jest np blue calorad od gsh polska - jest to kolagen w postaci płynnej. Jest brdzo dobry bo posiada bogata ilość witaminy C

Odnośnik do komentarza

Biorę blue calorad od gsh polska również juz od jakiegoś czasu i ze względu na zmarszczki jak i równiez po to by sie pozbyć zbędnej tkani tłuszczowej z oklicy brzucha . I musze powiedzieć ,ze łagodnie zmniejsza łaknienie przy tym ;)

Odnośnik do komentarza

Warto zadbać o odpowiednią pielęgnację domową. Możesz również skorzystać z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej- oczywiście nie myślę tutaj o botoxie tylko np o mikrodermabrazji laserowej (polecam laser eCO2). Zabieg świetnie wyrównuje strukturę i koloryt skóry, spłyca powstające zmarszczki oraz pobudza do produkcji kolagenu i elastyny. Zazwyczaj polecam ten zabieg jako anti-aging nawet młodym dziewczynom. Wiadomo, że przecież lepiej jest przeciwdziałać powstawaniu zmarszczek niż walczyć z już istniejącymi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość pysznapomarancza

No raczej zdecydowanie zamienienie tych tabletek na te w płynie to jest najlepsza opcja. Ja mam od gsh polska własnie ten blue calorad oraz zupełnie inny suplement tego producenta omega3 z koenzymem q10 + ;) Blue calorad jest nie tylko na zmarszczki ale np jak ktoś ma problemy ze stawami ;)

Odnośnik do komentarza
Gość nostelka

Jednym z najlepszych zabiegów na zmarszczki mimiczne jest botoks i wiele osób decyduje się właśnie na ten rodzaj zabiegu

Chciałabym jednak zaznaczyć, że ma to swoje przeciwwskazania i trzeba sie z tym liczyć:
http://depilacjalaserem.info.pl/jakie-sa-przeciwwskazania-do-zabiegu-wstrzykiwania-botoksu/

Na stronie jest to opisane. Trzeba tutaj wymienić:
zaburzenia krzepnięcia krwi,
przyjmowanie leków rozkurczowych oraz tetracykliny,
stosowanie antybiotyków aminoglikozydowych,
choroby nowotworowe skóry takie jak np. czerniak,
zespół Lamberta-Eatona,
przewlekłe choroby autoimmunologiczne,
głębokie i rozległe uszkodzenia skóry,
aktywną opryszczkę, czy też czynne infekcje skórne

Odnośnik do komentarza
Gość maniutka456

ja mam 4-0 lat ale mi tak moje zmarszczki mimiczne nie przeszkadzają jak cienie i worki pod oczami, ale na to mam juz skuteczny sposób, kupiłam sobie krem remescar pod oczu i problem już jest dawno zażegnany, krem idealny po prostu. nie szczypie, nie uczula, nie parzy

Odnośnik do komentarza
Gość marta992

Jest wiele kobiet, które bardzo lubią swoje zmarszczki mimiczne, szczególnie te, które zrobiły się po prostu z uśmiechania się, ale są też kobiety, które czuja się pewniej, jeśli takie zmarszczki sobie zredukują. Idealny do tego będzie zabieg Dermapen. W świetnej cenie w klinice http://caelesti.pl/

Odnośnik do komentarza
Gość Goldinka

Ja miałam wypełniane zmarszczki mimiczne kwasem hialuronowym, a dokładniej był to preparat Restylane. A zmarszczki miałam na czole oraz kurze łapki. Miałam też dolinę łez. Niby wszystko to delikatnie wyglądało, ale jakoś tak zaczęło przeszkadzać. Dodam, ze mam 31 lat, bardzo dbam o siebie, ale nie wiem stres? albo genetyka zrobiła swoje.

Odnośnik do komentarza
Gość Alineczka88

Ja wybieram się na zabieg wampirzego liftingu z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego do Dzięgielewska Instytutu Oka w Warszawie. Mam zmarszczki na czole, troszkę wokół oczu i co gorsza robi mi się jakaś bruzda. Mam 31 lat :( Widzę jak mi wszystko poszło do przodu z tym zmarszczkami w przeciągu roku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...