Skocz do zawartości
Forum

Termin miesiączki, seks a ciąża


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Przed ostatnim okresem z powodu wątpliwości zrobiłam test ciążowy w przewidywanym 1 dniu okresu i był negatywny. Następnego dnia zaczęło się krwawienie, ale po 3 dniach nagle ustało (moje miesiączki trwają 7-8 dni i są dość obfite). Następnego dnia powtórzyłam test i również był negatywny. Krwawienie powróciło, ale było bardzo ubogie. Dla pewności powtórzyłam test tydzień po zakończeniu krwawienia- również był negatywny. O czym może świadczyć taka nagła zmiana intensywności krwawienia?

Odnośnik do komentarza

Witam. Od 4 dni spóźnia mi się okres. Cykle u mnie trwają 27-28 dni, przez ostatnie pół roku okres mi sie nie spoznial. Ostatnio uprawialam seks bez zabezpieczenia w dni płodne, jednak nie trwało to długo bo przypomniałam sobie o nich wiec do wytrysku nie doszło. Przebylam ostatnio chorobę w której brałam duże dawki witaminy c i aspiryny jednak bez antybiotyków. 9dni po stosunku zrobilam test ciążowy i wyszedł negatywny. Śluz jest mokry i bialy taki jak zwykle przed miesiaczka. Moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Ola,19lat,25dni temu uprawialam sex 2razy ,po 1razie zmieniliśmy prezerwatywe i pękła przed wytryskiem. Po 24h przyjelam Ellaone(wiem,że powoduje zaburzenia miesiączki). Moje objawy przedmiesiaczkowe to biały śluz i powiększone brodawki. Te objawy wystąpiły również kilka dni temu,śluz pozostal a brodawki staly sie"normalne".2tygodnie temu robilam 2 testy-negatywne. Okres spóźnia sie jednak juz 7dni. Jaka jest możliwość ciąży? Do ginekologa Ide dopiero za 2tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 19 lat i 1 stycznia odbyłam swój drugi stosunek w życiu i zarazem pierwszy bez zabezpieczenia (stosunek przerywany). Partner nie szczytował we mnie. Po 70h wzięłam tabletkę Ellaone i nie wystąpiły po niej skutki uboczne. Dziś mija 39 dnień cyklu (na codzień mam cykle nieregularne), a okresu jak nie było tak nie ma. Są za to bóle podbrzusza i rozdrażnienie od tygodnia. Zrobiłam dwa testy ciążowe w ostatnich dniach i oba negatywne. Jaki może być powód braku okresu?

Odnośnik do komentarza

Co to może być?Od ponad tygodnia mam jakby motylki w brzuchu,boli mnie w podbrzuszu ale nie jakoś mocno,czasami kłuje.Nie pojawił mi się okres.Na piersiach pojawily sie widoczne żyły i piersi ją jakby większe.Od dwoch tygodni ciągle zasypiam i nie mam na nic siły, mogłabym spać na stojąco,kręci mi sie w glowie.Strasznie pocą mi się stopy i dłonie,dodatkowo od tygodnia odczuwam lekka zgage.Prawie co godzinę chodzę siku.Z chłopakiem od 3 lat stosunek przerywany.Test ciazowy wyszedl negatywny.

Odnośnik do komentarza

Witam. Miałam miesiączkę 19.08.23.09 zrobilam test ciazowy,który był pozytywny.Niestety 30.09 dostałam krwawienia,byłam u ginekologa i lekarz stwierdził brak ciąży.Ostatni niezabezpieczony stosunek odbyłam 15.10. Zrobiłam10 testów ciazowych,ostatni w grudniu,wszystkie negatywne.Od pazdziernika miałam okres w odstepie 45 i 50 dni.Podbrzusze mi urosło,pod wpływem ucisku iersi wydziela sie malenka ilsoc bialej wydzieliny,mam nabrzmiałą pochwę i wrazenie ruchów w brzuchu.czy moge być w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, wczoraj w nocy współżyłam ze swoim chłopakiem. Po stosunku został we mnie jeszcze przez chwilę do ustania erekcji. Niestety przy wyjmowaniu penisa, zsunęła się prezerwatywa. Na szczęście jej koniec był już na zewnątrz i raczej nic się z niej nie wylało. Okazało się też, że właśnie tego samego dnia na wieczór dostałam okresu, ponieważ na prezerwatywie można było zauważyć krew a mnie jak co miesiąc boli brzuch. Istnieje jakaś szansa by mnie zapłodnił? Pytam bo partner panikuje.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pyt. Staramy się z mężem o dziecko. Wczoraj był termin mojej miesiączki,zamiast niego dostałam bardzo lekkich plamien,widocznych tylko przy podcieraniu. Test negatywny. Czy jest szansa,ze to implatacja zarodka i kiedy powinnam zrobić kolejny test?proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Mam 20 lat. Ostatnia miesiączkę miałam 23.11.15 a kolejna 28.12.15-1.01.16. Moje cykle gwaranta zawsze 30 dni lub wiecej nigdy poniżej 30. Z partnerem kochałam sie w nocy z 31.12.15-01.01.16 czyli ostatniego dnia miesiączki. Do wytrysku doszło dwa razy w pochwie z przerwa kilkugodzinna. Nie stosuje tabletek antykoncepcyjnych. Misiaczka spóźnia mi sie bo powinnam ją dostać choc okres mam nieregularny co widać po datach wyzej. Nie mam żadnych objaw ciazy. Czy mozliwe bym w niej była?

Odnośnik do komentarza
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaa

Witam nazywam sie Natalia i mam 19 lat. Mam pewnien problem otóż to 4 grudnia mialam okres gdzie jak mialam dni plodne kochalam sie z chlopakiem i moglo by dojsc do zaplodnienia i pojechalam po tabletke "dzień po" gdzie 21 grudnia znowu dostałam okres. I nagle okres dostalam 7 stycznia skonczyl sie 11 stycznia i 12 odbyl sie stosunek i bylo krwawienie, poszla do ginekologa i powiedziala ze to przez tabletke "dzien po" i powiedziala ze mam nadrzerke i jakis torbiel i to nie jest nic powaznego bo to jest bardzo malutkie, i powiedziala mi ze mam przyjsc po okresie. Z dwa tygodnie temu i wcześniej tez kochaliśmy się bez prezerwatyw i było do środka. Tylko, ze bolą mnie piersi i sutki, plecy i mam apetyt i BRĄZOWY ŚLUZ który leci od wczoraj od godziny 15. A dodam ze jestem przed okresem. Czy to ciąża czy co? a gdzies 6 dni po stosunku zrobilam ten i wyszedl ujemny

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.
Mam takie pytanie, we wtorek dnia 02.02.2015 uprawialam seks z chłopakiem, niestety pękła nam prezerwatywa, byłam w 10 cyklu, do miesiączki zostało około 2 tygodnie, tabletkę ellaone zazylam 18 godzin po stosunku i po około 2 godzinach wystąpiła krew, miałam skutki uboczne jak np ból brzucha czy też ból jajników. Czy mogę być w ciąży?
Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam. Moje pytanie dotyczy mojej miesiączki. Cykle trwaja 6-7 dni, natomiast odstepod jednej do drugiej miesiączki to 29-30dni. Ostatnia miesiączkę miałam 7.01. Z moim partnerem wspolzylam 20.01 21.01 24.01 26.01 28.01 każdy ten stosunek byl w prezerwatywie. Partner dochodził we mnie do wytrysku ale byl zabezpieczony, po tym była masturbacja ale za kazdym razem gdy fdo tego dochodzilo przed tym myl ręce. Czy jest możliwość ze jestem w ciąży?? Czy po stosunku może spóźniac sie okres???

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. To nieodpowiedzialne, wiem, ale uprawiałem seks z dziewczyną, bez zabezpieczenia. Nie doszedłem w niej, nawet nie było "blisko". Następnego dnia (tj. dzisiaj, 12.02) miały zacząć się jej dni płodne. Dzisiaj też wzięła escapelle. Wiem, że istnieje ryzyko, ale jak duże? Seks bez zabezpieczenia, bez wytrysku i dzień przed dniami płodnymi? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Hej.Ostatnią miesiączkę miałam 8 stycznia.Mam nieregularne okresy,ŚREDNIA długość to co 32 dni.Wychodziło na to,ze kolejną miesiączkę miałam dostać 9 lutego,ale nie dostałam.Wczoraj zrobiłam test ciążowy-druga kreska blada.Zrobiłam badanie beta hcg, wyszło 6miu/ml,pani w recepcji powiedziała, żeby powtórzyć badanie za tydzień. ale dzisiaj popołudniu dostałam...okres. Dosć obfity. Czy jest szansa, że w ciąży jestem, czy też nie? Dodam,że jest to pierwszy miesiąc starań o dziecko;)

Odnośnik do komentarza

Współżyję ze swoim chłopakiem głównie z zabezpieczeniem. Niestety raz wyszło, że skończył we mnie, a nie byliśmy zabezpieczeni. Było to parę dni przed miesiączką. Jeszcze ona nie nadeszła, ponieważ mam nieregularny cykl. Czy możliwe jest abym zaszła w ciążę pomimo, że miałam dni niepłodne? Jaka jest szansa? Kiedy powinnam zrobić test?

Odnośnik do komentarza

Jestem w 25 dc. Jutro powinnam dostać planowany okres. Ale w 20 dc współżyłam bez zabezpieczenia. Od 4 dni z mojej pochwy wydobywa się biały, rzadki i bez zapachu śluz.. Jest go bardzo dużo.. Zawsze pojawia się z rana a oprócz tego kilka razy dziennie. Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza

Witam, Od 3 tygodni nie stosuję tabletek antykoncepcyjnych, jednakże używam prezerwatyw. Powinnam dostać okres w tym tygodniu, ale spóźnia sie już ponad 6 dni, Byłam u ginekologa 2 tyg temu oraz wykonałam dzisiaj test ciążowy, który był negatywny. W trakcie dzisiejszego stosunku z chłopakiem pękła nam prezerwatywa, jednak nie doszło do wytrysku(było bardzo sucho u mnie i u niego). Czy istnieje ryzyko ciąży ? Zastanawiam się czy zażyć pigułkę 48h po ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Wczoraj kochalam sie z moim facetem i w trakcie pekla nam prezerwatywa i polowa zostala w srodku pochwy. Natychmiast ja wyjelam, a pochwe dokladnie wyplukalam. W trakcie stosunku moj mezczyzna wyjal czlonek z pochwy i sprawdzal czy w trakcie nic mu nie wycieklo. Przedwczoraj skonczyl mi sie okres, a moj cykl trwa 30 dni. Warto jeszcze dodac, ze wczesniej moj facet 3 razy spuscil sie przed stosunkiem w wyniku pieszczot. Czy moge byc w ciazy?

Odnośnik do komentarza

Witam. Jest możliwe żeby plamienie implantacyjne wystąpiło w 35 dc gdy owulacja potwierdzona testami była w 15 dc? Cykle mam bardzo nieregularne. Plamienie jest skąpe brązowe. Śluzu od owulacji brak. Testy ciążowe negatywne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...