Skocz do zawartości
Forum

Termin miesiączki, seks a ciąża


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Czy Jest możliwa ciąża jeśli do stosunku doszło w zeszła niedzielę dwa dni po skończonej miesiaczce? Wczoraj, czyli równy tydzień po stosunku miałam bladorozowe jednorazowe planie nie.Czy może ono oznaczać implantacje zarodka?Kiedy najlepiej wykonać test zeby był wiarygodny?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam 24 lata i miesiąc temu rozpoczęłam współżycie seksualne (z zabezpieczeniami) po trzech latach przerwy. W styczniu miesiączkę dostałam o około tydzień za szybko, a tej z lutego jeszcze nie dostałam (spóźnia się ponad 2 tygodnie). Towarzyszą mi od kilku dni bóle menstruacyjne (czasem mocniej ukłuje mnie macica oraz prawy jajnik), ale krwawienia nadal brak. Test ciążowy nie wykazał ciąży i dlatego zastanawiam się, skąd to opóźnienie i czy to może być jakiś stan zapalny. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie, okres > Złapał mnie ostatnio taki stres, że szok. Współżyłam z chłopakiem 3 razy generalnie, to były moje pierwsze razy, że tak powiem, oczywiście zabezpieczenie za kazdym razem było, nie zsuneła się ani nie pękła z tego co widać było. Mam okres nieregularny, ale zwykle dostaje właśnie w 17-18-19 dzień miesiąca, teraz dostałam 18, miałam krawienie dość mocne, a w 4 dniu miałam brązowe krawienie a potem czerwone i teraz już nie mam prawie mies.Zwykle miesiączka trwała 5-6 dni.

Odnośnik do komentarza

10 lutego spalam z moim chlopakiem, uzywalismy prezerwatywy. Miesiaczke powinnam byla dostac ok. 15.02 ( nie jest regularna co do dnia), bolaly mnie wtedy jajniki i czulam sie jak przed kazdym okresem, ale miesiaczki nie dostalam do dzis (23.02). 19.02 zaczely mnie bolec piersi, dlatego nastepnego dnia (10dni od stosunku) zrobilam 2testy ciazowe, oba wynik negatywny. Bol piersi nie ustal, wiec po 3 dniach powtorzylam testy(3), wszystkie negatywne. Czy moge byc w ciazy, czy jest to stres ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pytanie z zakresu ginekologii. Ponieważ niedawno uprawiałam z chłopakiem pierwszy raz seks. I po kilku dniach dostałam okresu. Jednak według mojego kalendarzyka powinien on wystąpić tydzień później...Co mam o tym myśleć? Jest to jakiś objaw ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam,proszę o odpowiedź ponieważ bardzo się stresuję. Jeśli dotykałam penisa swojego chłopaka,na którym znajdowaly sie male ilosci preejekulatu i nie umyłam następnie rąk a po 1,5h wróciłam do domu i umyłam miejsca intymne płynem do higieny intymnej to jest możliwość aby plemniki z preejekulatu przeżyły na mojej dłoni? Czy istenieje w tym przypadku ryzyko zapłodnienia po dotknięciu pochwy? Ogromnie liczę na odpowiedź,od wczoraj bardzo się stresuję. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

witam, używam plastrów evra oraz prezezwatywy (wytrysk jest na zewnątrz), tydzień przed plananowaną miesiączką przez jeden dzień miałam bóle krzyżaoraz podbrzusza, miesiączka byla o czasie, ale krew przez dwa dni była bardzo ciemna wręcz czarna, okres dostałam w piątek,w poniedziałek nakleiłam plaster a miesiączka skończyła się we wtorek,byłam trochę krótsza niż zwykle, czy mogę mieć podejrzenia ciązy ?

Odnośnik do komentarza

Witam. Chcialam zadac pytanie poniewaz owa sytuacja przytrafila mi sie pierwszy raz. A wiec okres dostalam 23.02 trwal zaledwie do 24.02. Na dodatek byl pozniej o jeden dzien niz zwykle. Okresy mam raczej regularne. Dzis tj. 28.02 pojawilo sie takie male plamienie. Krew byla taka ciemmniejsza niz podczas okresu. Przy podcieraniu na pappierze rowniez zauwazylam krew qle jasniejsza ze sluzem. Od dwoch dni lekko pobolewa mnie brzuch. Wiecie czym to moze byc spowodowane?? Byl ktos w podobnej sytuacji?? Czy to moze byc ciaza ( okres moj trwa od 4-5 dni) dodam ze z mezem wspolzyjemy bez zabezpieczenia (tzw.stosunek przerywany) prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Witam. 12 listopada kochałam sie z chlopakiem. Miałam wtedy niby pierwszy dzień owulacji (mam nieregularny okres). Niestety byla wpadka i 13 listopada wzięłam EllaOne. Nie miałam zadnych objawów i w 29 dniu cyklu dostałam okres który trwał 6 dni (zazwyczaj moj trwa normalnie 5 dni) w grudniu dostałam okresu w 43 dniu cyklu i trwal 5 dni. Teraz okres spóźnia mi sie juz 15 dni. Nie wiem co się dzieje ( od listopada nie bylo żadnego zbliżenia) co się dzieje ?

Odnośnik do komentarza
Gość Kasialasia

Witam. W poprzedni piątek kochałam się po raz pierwszy. Wszystko bylo dobrze, miałam lekkie krwawienie z pochwy i ustąpiło. Dzisiaj rano kochaliśmy się znowu i na początku po pojawiło się mocniejsze plamienie krwią, raz nawet brązowe, a później znowu zmalało i prawie zanikło. Wieczorem zrobiliśmy to raz jeszcze i znowu mam delikatne krwawienie, śladowe ilości. Czy to normalne? Co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Witam,
od 6 miesięcy staramy się z mężem zajść w ciąże.
Znalazłam informacje w internecie, że istnieją produkty, które wspomagają zajście w ciąże.
Czy można stosować mieszankę ziołową Baby mama Med - Regularne Cykle bez obaw? Czy suplementy skierowane na płodność dla kobiet i mężczyzn np. FertilCare lub FertilMan są bezpieczne? Słyszałam, że należy unikać lubrykantów, bo są plemnikobójcze. Czy produkt Conceive Plus można stosować przy staraniu o dzidzie? Czy te produkty są bezpieczne?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

3 dni przed okresem kochałam się z chłopakiem bez prezerwatywy.. Okres spóźnia mi się już 4 dzień! Czy mogę być w ciąży? Mimo tego, że uważaliśmy? 2 dni później powtórzyliśmy też bez prezerwatywy.. Ale była mała szansa żeby coś wyszło bo też uważaliśmy, czy jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Witam. Chcialam zadac pytanie poniewaz owa sytuacja przytrafila mi sie pierwszy raz. A wiec okres dostalam 23.02 trwal zaledwie do 24.02. Na dodatek byl pozniej o jeden dzien niz zwykle. Okresy mam raczej regularne. Dzis tj. 28.02 pojawilo sie takie male plamienie. Krew byla taka ciemmniejsza niz podczas okresu. Przy podcieraniu na pappierze rowniez zauwazylam krew qle jasniejsza ze sluzem. Od dwoch dni lekko pobolewa mnie brzuch. Wiecie czym to moze byc spowodowane?? Byl ktos w podobnej sytuacji?? Czy to moze byc ciaza ( okres moj trwa od 4-5 dni) dodam ze z mezem wspolzyjemy bez zabezpieczenia (tzw.stosunek przerywany) prosze o odpowiedz[/quote]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...