Skocz do zawartości
Forum

Depresja u mezczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma na to recepty,raczej go nie namówisz na terapię,co wynika z tego co wcześniej pisałaś,
nie chcesz też uwierzyć ,że jak facet ma kogoś na boku wygląda jakby miał depresję,
rozumiem ,że ciężko Ci to pojąć,ja jakbym się nie spotkała z takim przypadkiem ,też może bym nie wierzyła,
dlatego ,żeby dłużej się nie męczyć ja bym wynajęła detektywa i sprawdziła ,co mąż porabia na tych wyjazdach,
wtedy będziesz miała jasność, czy to jest depresja czy nie.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

AgaMarch czytałam zalożone przez Ciebie tematy więc mam pojęcie o co chodzi.
Moim zdaniem,możesz mieć rzeczywiście rację, że mąż cierpi na depresję.Trzeba pamietac, że ta choroba niejedno ma imię a ludzie pogrązeni w depresji bardzo róznie mogą się zachowywać.
Proponuję szczerze porozmawiać z meżem o wizycie u psychologa.Zaproponować wspólną wizytę.Możesz poprosic przyjaciół o wsparcie.Nie zostawiaj meża samego z problemem.
Powodzenia Wam życzę.

Odnośnik do komentarza

Dzieki cytrynowa babeczko. Moj maz nie ma nikogo. Wiem to na 100% chociaz tez mialam watpliwosci. Od wielu miesiecy podejzewalam ze ma depresje..ale do tej pory nie odwazylam sie mu o tym powiedziec ze mam takie podejzenia. Balam sie go urazic bo jest bardzo dumna osoba. Myslam ze jak mu o tym powiem i poprosze by poszedl do lekarza to on jeszcze bardziej sie zalamie. Jednak wiem ze w koncu musze z nim o tym porozmawiac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...