Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego kobiety lecą na drani?


Gość Nexus_02

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nexus_02

~łomatko
Nexus brzmisz jak straszny desperat. Nic tak nie odrzuca dziewczyn jak desperacja u faceta... to naprawdę żałosne, tłumaczyć burdel swoimi potrzebami. Każdy ma potrzeby nie każdy chodzi do burdelu. Do tego zakładasz od razu że wszystkie dziewczyny mają przeszłość seksualną i to lepszą od ciebie na 100%. Boże jaki desperat z ciebie, brak wiary w siebie od ciebie bije na kilometr, dziewczyny to odstrasza natychmiast... Poza tym dranie w dresach przyciągają puste barbie a nie wartościowe kobiety jakbyś nie zauważył. Jeszcze nie widziałam pani doktor czy magister inżynier uganiającej się za dresem, tylko tlenione pustaki z dorobionymi cycami... Kobiety mają łatwiej, facet podchodzi i już...??? Człowieku, do ilu kobiet podszedłeś??? W ciemno wiem że do ani jednej!!! Człowieku brzmisz jak przerażona myszka a nie jak facet. Tu nie o chodzi o to żebyś był niegrzeczny. Chodzi o to żebyś nie piszczał jak mysz. Musisz przekonać kobietę że będzie z tobą bezpieczna, że się nią zaopiekujesz, zabawisz ją, będziesz ją szanował i o nią dbał, oczywiście wymagając od niej szacunku, wierności itd itp, ale jak się czyta twoje posty to widzi się "jestem miły i wszyscy mnie olewają, dlaczego wszyscy nie olewają, dlaczego żadna kobieta mnie nie chce, czy nigdy żadna mnie nie zechce?" i kobieta patrząc na to widzi, "oho, wszyscy go olewają, żadna kobieta go nie chciała, boże jaka zołza i desperat bez jaj, żali się na forum"... Jesteś na pewno inteligentnym i porządnym facetem który ma wiele do zaoferowania kobiecie, przy tych wszystkich dresach i frajerach w rurkach brałabym cię w ciemno, gdyby nie to że mam już faceta. I wiesz co mnie w nim najbardziej kręciło? Dominacja wobec otoczenia i łagodność wobec mnie, spokój w każdej sytuacji, okazywanie mi wiele ciepła i uśmiechu, dystans jaki ma do siebie, to jak komfortowo się przy nim czuję, to jak panuje nad swoimi emocjami, to jak mnie pilnuje i broni. Tu nie chodzi o chamstwo, o mięśnie, o picie pod monopolowym czy przeklinanie. Na to lecą tylko gimnazjalistki...

I tu się mylisz, nigdy za wszelką cenę nie chciałem wchodzić w pierwszy lepszy związek.
Po to jest forum aby się wyżalić, powiedzieć co leży na sercu.
Z twojej wiadomości wieje tyle hejtu że głowa mała, skąd wiem że dziewczyna będzie miała większą przeszłość seksualną?
No a jak myślisz? Przecież w moim wieku to 90% dziewczyn ma za sobą przynajmniej jeden związek a w nim pewnie setki godzin seksualnych ze swym partnerem.
I to żaden wyczyn mieć bogatsze życie erotyczne ode mnie i to żadna desperacja nie jest, ja tylko stwierdzam fakt.
I wierz mi, podchodziłem do dziewczyn.
Czy to w szkole czy w pracy i zawsze kończyło się tak samo, albo był koniec kontaktu albo proponowano mi przyjaźń a ta druga rzecz to jest niesamowity cios dla faceta.
I co najśmieszniejsze sama poleciałaś na takiego przebojowego typka.
"Dominacja wobec otoczenia" to potwierdza.
A gdyby był cichym i spokojnym facetem?
To zapewne mógłby być co najwyżej przyjacielem.

Odnośnik do komentarza
Gość Koala1245

Większość z tego co piszesz to pseudo-racjonalizacja swojej nieudolności.

"Właśnie niestety osoby które coś sobą prezentują są najczęściej samotne."

BZDURA.

"Owe chamy to często według kobiet faceci z jajami.
A że ich IQ jest żałosne to taki szczególik."

Twoje z pewnością jest bardzo duże. Jak nawet nie potrafisz odróżnić bzdur od prawdy i wierzysz w te głupoty, które piszesz.

"Ja też jestem dobrze zbudowany i wysoki lecz pod względem charakteru jestem dobrym chłopakiem bez tego złego pierwiastku.
Zaskakuje mnie to że w internecie kobiety piszą jedno a w realu robią zupełnie na odwrót....."

Utożsamiasz pewność siebie i otwartość ze złym pierwiastkiem. Ciekawe czemu???

"To że chodzę do burdelu nie oznacza że rzucę się na każdą :)"

Ale chodzisz i to nie świadczy o tobie dobrze.

"To z tego wynika że zdecydowana większość kobiet jest tępymi prostaczkami ;) "

Twoja stara też? Może po prostu nie lecą na ciebie bo jesteś dla nich zwykłym lamusem.

"Właśnie owa pewność siebie jest często mylona z arogancją i to właśnie widzę."

Jesteś parówą bez pewności siebie.

"A najczęściej takie osoby w środku wcale takie pewne nie są, no ale jednak powodzenie mają."

No a ty wiesz najlepiej jakie są te osoby w środku :)

"Co do wieku to zbliżam się do 22lat."

Mentalnie zostałeś w podstawówce.

Odnośnik do komentarza
Gość Nexus_02

~Koala1245
Większość z tego co piszesz to pseudo-racjonalizacja swojej nieudolności.

"Właśnie niestety osoby które coś sobą prezentują są najczęściej samotne."

BZDURA.

"Owe chamy to często według kobiet faceci z jajami.
A że ich IQ jest żałosne to taki szczególik."

Twoje z pewnością jest bardzo duże. Jak nawet nie potrafisz odróżnić bzdur od prawdy i wierzysz w te głupoty, które piszesz.

"Ja też jestem dobrze zbudowany i wysoki lecz pod względem charakteru jestem dobrym chłopakiem bez tego złego pierwiastku.
Zaskakuje mnie to że w internecie kobiety piszą jedno a w realu robią zupełnie na odwrót....."

Utożsamiasz pewność siebie i otwartość ze złym pierwiastkiem. Ciekawe czemu???

"To że chodzę do burdelu nie oznacza że rzucę się na każdą :)"

Ale chodzisz i to nie świadczy o tobie dobrze.

"To z tego wynika że zdecydowana większość kobiet jest tępymi prostaczkami ;) "

Twoja stara też? Może po prostu nie lecą na ciebie bo jesteś dla nich zwykłym lamusem.

"Właśnie owa pewność siebie jest często mylona z arogancją i to właśnie widzę."

"A najczęściej takie osoby w środku wcale takie pewne nie są, no ale jednak powodzenie mają."

No a ty wiesz najlepiej jakie są te osoby w środku :)

"Co do wieku to zbliżam się do 22lat."

Mentalnie zostałeś w podstawówce.

Aż szkoda klawiatury na taką ...
A tutaj już się nie wypowiadaj ponieważ to forum jest dla osób DOROSŁYCH a nie dla dzieci. :)
Żegnam

Odnośnik do komentarza
Gość Koala1245

Jasne, tak sobie to tłumacz :) Jestem mężczyzną, to po pierwsze. Dobrze ci radzę i napisałem to w taki agresywny sposób bo tak jest po męsku. Teraz widzę, że do ciebie trzeba mówić jak do panienki żeby tylko księżniczki nie urazić. Po prostu weź się za siebie zamiast narzekać. Chciałbyś laskę, która zachowuje się jak mężczyzna? Nie??? No właśnie! I TAK SAMO KOBIETA NIE CHCE BYĆ W ZWIĄZKU Z TOBĄ BO NIE CHCĄ BYĆ Z KOBIETĄ. Jeśli któraś chce to zostaje lesbijką.

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

~Nexus_02][quote~Koala1245

Aż szkoda klawiatury na taką pustą lalę.
Lepiej pójdź zrobić loda jakiemuś kolesiowi, w tym będziesz dobra :)
A tutaj już się nie wypowiadaj ponieważ to forum jest dla osób DOROSŁYCH a nie dla dzieci. :)
Żegnam

Już ta wypowiedź świadczy jakim jesteś facetem.Nie dziw się że kobiety do Ciebie nie lgną.

Odpowiedzialna,szanujaca się kobieta nie wejdzie w związek z dresem,nie wejdzie także w związek z " wysokim,dobrze zbudowanym" facetem który 99% potencjalnych narzeczonych ocenia jako pustaki które mają lecieć na " złych chłopców".

Odnośnik do komentarza

"Ja też jestem dobrze zbudowany i wysoki lecz pod względem charakteru jestem dobrym chłopakiem bez tego złego pierwiastku"
To może coś innego jest z Tobą nie tak, skoro nie możesz znaleźć dziewczyny? Wielu moich kolegów, którzy są NORMALNI, ma dziewczyny. Niezależnie od tego czy są wyżsi, niżsi, brzydsi czy ładniejsi, a do dresów i brutali jest im daleko. Są po prostu fajnymi, sympatycznymi, pomocnymi chłopakami z którymi można miło spędzić czas.

Lepiej zastanów się nad sobą, swoimi cechami, przestań generalizować i obrażać kobiety.

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

mirczyk
Widac ze wiekszosc osob (kobiet) woli chamstwo ze strony facetow mozna to tez zobaczy po ludziach w jaki sposob sie wyslawiaja.
Brak kultury.
Jest to prawda ze im bardziej jest sie chamskim tym Cie lepiej szanuja.

Możesz rozwinąc tę wypowiedź.
Jak do tej pory największym chamstwem wykazał sie autor.Cos mi sie wydaje że obaj jesteście " znawcami 99 % kobiet.

Odnośnik do komentarza
Gość Nexus_02

~Koala1245
Jasne, tak sobie to tłumacz :) Jestem mężczyzną, to po pierwsze. Dobrze ci radzę i napisałem to w taki agresywny sposób bo tak jest po męsku. Teraz widzę, że do ciebie trzeba mówić jak do panienki żeby tylko księżniczki nie urazić. Po prostu weź się za siebie zamiast narzekać. Chciałbyś laskę, która zachowuje się jak mężczyzna? Nie??? No właśnie! I TAK SAMO KOBIETA NIE CHCE BYĆ W ZWIĄZKU Z TOBĄ BO NIE CHCĄ BYĆ Z KOBIETĄ. Jeśli któraś chce to zostaje lesbijką.

Po pierwsze, jesteś burakiem a nie mężczyzną.
Po drugie, łatwo ci oceniać kogoś przez neta a wierz mi że w realu po wypowiedzeniu tych słów co wcześniej straciłbyś kilka zębów.
A po trzecie to już mówiłem abyś się nie wypowiadał i nie zaśmiecał wątku.

~cytrynowa babeczka
Już ta wypowiedź świadczy jakim jesteś facetem.Nie dziw się że kobiety do Ciebie nie lgną.

Odpowiedzialna,szanujaca się kobieta nie wejdzie w związek z dresem,nie wejdzie także w związek z " wysokim,dobrze zbudowanym" facetem który 99% potencjalnych narzeczonych ocenia jako pustaki które mają lecieć na " złych chłopców".

Żebyś tylko wiedziała jaką opinię o kobietach mają moi znajomi i wiele innych osób których znam.
I oni też teoretycznie powinni zostać kopnięci w cztery litery a mają mniejsze bądź większe zainteresowanie.
Poza tym ja stwierdzam tylko fakty, kobiety lecą na takich złych gości i to jest prawda sama w sobie, żyję to widzę.

~cytrynowa babeczka
Możesz rozwinąc tę wypowiedź.
Jak do tej pory największym chamstwem wykazał sie autor.Cos mi sie wydaje że obaj jesteście " znawcami 99 % kobiet.

Ja wykazałem się największym chamstwem???
Właśnie ja tutaj przyszedłem w pokojowych zamiarach a zamiast rad i opinii były same ataki na moją osobę.

Odnośnik do komentarza
Gość Nexus_02

mirczyk
Widac ze wiekszosc osob (kobiet) woli chamstwo ze strony facetow mozna to tez zobaczy po ludziach w jaki sposob sie wyslawiaja.
Brak kultury.
Jest to prawda ze im bardziej jest sie chamskim tym Cie lepiej szanuja.

No niestety ale ponownie przekonałem się o tym że im większym jest się prostakiem tym bardziej ludzie cię szanują.
Zawiodłem się na tym forum, liczyłem na normalne odpowiedzi i nawet jak ktoś ze mną się nie zgadza nie musiał mnie obrażać.
Totalna wiocha i szczyt bezczelności.

~chou1
"Ja też jestem dobrze zbudowany i wysoki lecz pod względem charakteru jestem dobrym chłopakiem bez tego złego pierwiastku"
To może coś innego jest z Tobą nie tak, skoro nie możesz znaleźć dziewczyny? Wielu moich kolegów, którzy są NORMALNI, ma dziewczyny. Niezależnie od tego czy są wyżsi, niżsi, brzydsi czy ładniejsi, a do dresów i brutali jest im daleko. Są po prostu fajnymi, sympatycznymi, pomocnymi chłopakami z którymi można miło spędzić czas.

Lepiej zastanów się nad sobą, swoimi cechami, przestań generalizować i obrażać kobiety.

I ponownie powtórzę, ja nigdzie nie obrażam kobiet.
Stwierdzam tylko same fakty.
Taka jest prawda że dresy i dranie mają największe powodzenie.
A poza tym to chyba jednak dam sobie spokój, po tym co na tym forum widziałem.
Nawet w necie już nikt nie ukrywa kto ma największe powodzenie i czyje cechy cieszą się największym pożądaniem.
Ja chciałem zbudować szczęśliwy związek i tą drugą osobę uszczęśliwić jak tylko się da ale widocznie jestem z innej epoki.

Odnośnik do komentarza
Gość Koala1245

Widzę, że nerwy puszczają. W realu pewnie nie dotkniesz nikogo palcem. Nie chcesz słuchać dobrych rad tylko się pożalić i pochwalić jaki to jesteś super, a te złe kobiety lecą na złych facetów. Masz problemy z:
- emocjami
- fałszywymi przekonaniami na temat kobiet
- fałszywymi przekonaniami na temat innych mężczyzn

Jak ci się nie podoba to nie pytaj o takie rzeczy. Moja odpowiedź i tak jest łagodna, a głaskanie po główce nie pomaga w takich przypadkach jak twój.

Odnośnik do komentarza
Gość Koala1245

"Żebyś tylko wiedziała jaką opinię o kobietach mają moi znajomi i wiele innych osób których znam."

Nic tylko pogratulować znajomych :)

"Poza tym ja stwierdzam tylko fakty, kobiety lecą na takich złych gości i to jest prawda sama w sobie, żyję to widzę."

Jak chcesz wierzyć w przesądy to wierz. Jak chcesz się zmienić i być facetem, na którego lecą kobiety to też możesz, ale musiałbyś do tego dorosnąć. Mentalnie tkwisz w gimbazie. Fakty należy udowodnić, Pokaż DOWODY na to co piszesz. Wiesz, w internecie każdy może napisać dowolne stwierdzenie i podpisać to, że to prawda. Własne obserwacje cię mylą jak chcesz usprawiedliwić swój brak powodzenia zwalając na kobiety. Ujrzysz to co chcesz ujrzeć, a niepasujące przypadki zignorujesz bo nie pasują ci do przekonań. Z PRZEKONANIAMI SIĘ NIE DYSKUTUJE, TYLKO SIĘ JE LECZY ALBO IGNORUJE.

"Ja wykazałem się największym chamstwem???
Właśnie ja tutaj przyszedłem w pokojowych zamiarach a zamiast rad i opinii były same ataki na moją osobę"

Bidulek :)))

"I ponownie powtórzę, ja nigdzie nie obrażam kobiet.
Stwierdzam tylko same fakty."

"Taka jest prawda że dresy i dranie mają największe powodzenie."

Hahaha OK IDĘ ZAŁOŻYĆ DRES I ZOBACZYMY CZY COŚ WYRWĘ :)) Może zmień swój target. Mierzysz w puste lale z 2 kg tapety na twarzy i silikonami to masz taką konkurencję - dresów i chamów. I nawet od nich nie umiesz być lepszy :)))

"Ja chciałem zbudować szczęśliwy związek i tą drugą osobę uszczęśliwić jak tylko się da ale widocznie jestem z innej epoki."

Nie, ty chciałeś się dowartościować i znaleźć sobie drugą mamusię, która zaopiekuje się zagubionym chłopczykiem.

Odnośnik do komentarza

A ja myślę, że za wszystko odpowiada tzw. Chemia, czyli coś co przyciąga akurat takich, a nie innych osobników. Ci dranie mają pewnie genetycznie większe szanse na przedłużenie gatunku, co jakoś podświadomie działa na kobiety. To, że je później puszczają kantem nie ma w tym momencie (zauroczenia) większego znaczenia.

Przewodnik po konkursach w internecie Zapraszam

Odnośnik do komentarza

Nexus zrozum, kobiety się malują żeby faceci nabierali się na ich "urodę". I się nabierają!
Dresy udają pewnych siebie i cwaniakują żeby się popisać. I kobiety się nabierają że oni są pewni siebie.
Zrozum że świat jest pełen udawania i tak po prostu jest. Sam się nabierzesz nie raz an udawany kobiecy orgazm i możesz się oszukiwać że rozpoznasz. Gówno prawda, nabierasz się na każdym kroku jak każdy.
Zrozum że jeśli "chcesz się wyżalić, pytasz czemu wszystkie cię olewają, twierdzisz że wszystkie dziewczyny wokół miały seks i rozpowiadasz że musiałeś iść do burdelu bo wstydziłeś się bycia dziewicą", to kobiety TO WIDZĄ. One nie są ślepe, one to czytają, I JAK MYŚLISZ CO MYŚLĄ NA TEN TEMAT?! Twoim zdaniem myślą "ooooo jaki męski, pewny siebie, intrygujący mężczyzna!" TAK SĄDZISZ? No weź naprawdę się zastanów.

Odnośnik do komentarza

@Nexus jesteś zagubiony. Każdy tak miał. 22 lata, jesteś za młody żeby cokolwiek rozumieć i cokolwiek widzieć. Żyjesz za krótko. Kiedyś zrozumiesz, a na chwilę obecną musisz mi uwierzyć, że jeśli zazdrościsz chamom czegokolwiek to daleko nie zajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Gość Nexus_02

~Koala1245
Widzę, że nerwy puszczają. W realu pewnie nie dotkniesz nikogo palcem. Nie chcesz słuchać dobrych rad tylko się pożalić i pochwalić jaki to jesteś super, a te złe kobiety lecą na złych facetów. Masz problemy z:
- emocjami
- fałszywymi przekonaniami na temat kobiet
- fałszywymi przekonaniami na temat innych mężczyzn

Jak ci się nie podoba to nie pytaj o takie rzeczy. Moja odpowiedź i tak jest łagodna, a głaskanie po główce nie pomaga w takich przypadkach jak twój.

A gdybaj sobie dowoli, mam to gdzieś.
Prawda jest taka że przyszedłeś tu tylko po to aby się dowartościować.
I nie, nie oczekuje że ktoś będzie mnie głaskać po główce, oczekuje normalnej dyskusji .

[quote="~~Koala1245 "]
"Nic tylko pogratulować znajomych :)"
Ja przynajmniej ich mam :)

"Jak chcesz wierzyć w przesądy to wierz. Jak chcesz się zmienić i być facetem, na którego lecą kobiety to też możesz, ale musiałbyś do tego dorosnąć. Mentalnie tkwisz w gimbazie. Fakty należy udowodnić, Pokaż DOWODY na to co piszesz. Wiesz, w internecie każdy może napisać dowolne stwierdzenie i podpisać to, że to prawda. Własne obserwacje cię mylą jak chcesz usprawiedliwić swój brak powodzenia zwalając na kobiety. Ujrzysz to co chcesz ujrzeć, a niepasujące przypadki zignorujesz bo nie pasują ci do przekonań. Z PRZEKONANIAMI SIĘ NIE DYSKUTUJE, TYLKO SIĘ JE LECZY ALBO IGNORUJE."

To nie są przesądy tylko najprawdziwsza prawda.
I nie muszę ci niczego udowadniać bo i tak nic do ciebie nie dotrze.

"Hahaha OK IDĘ ZAŁOŻYĆ DRES I ZOBACZYMY CZY COŚ WYRWĘ :)) Może zmień swój target. Mierzysz w puste lale z 2 kg tapety na twarzy i silikonami to masz taką konkurencję - dresów i chamów. I nawet od nich nie umiesz być lepszy :)))"

Ty tylko udajesz czy naprawdę jesteś ...?
Dres to był skrót myślowy.
Chodziło mi o ich zachowanie i sposób bycia ale takiemu ... trzeba nawet takie coś tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość Nexus_02

Leelo
A ja myślę, że za wszystko odpowiada tzw. Chemia, czyli coś co przyciąga akurat takich, a nie innych osobników. Ci dranie mają pewnie genetycznie większe szanse na przedłużenie gatunku, co jakoś podświadomie działa na kobiety. To, że je później puszczają kantem nie ma w tym momencie (zauroczenia) większego znaczenia.

To jest dobra myśl, za chemię w dużej mierze odpowiadają emocje jakie tworzymy.
Typowe dranie w tym elemencie są bardzo dobrzy a ci spokojniejsi mają już z tym problem.

~appot
Nexus zrozum, kobiety się malują żeby faceci nabierali się na ich "urodę". I się nabierają!
Dresy udają pewnych siebie i cwaniakują żeby się popisać. I kobiety się nabierają że oni są pewni siebie.
Zrozum że świat jest pełen udawania i tak po prostu jest. Sam się nabierzesz nie raz an udawany kobiecy orgazm i możesz się oszukiwać że rozpoznasz. Gówno prawda, nabierasz się na każdym kroku jak każdy.
Zrozum że jeśli "chcesz się wyżalić, pytasz czemu wszystkie cię olewają, twierdzisz że wszystkie dziewczyny wokół miały seks i rozpowiadasz że musiałeś iść do burdelu bo wstydziłeś się bycia dziewicą", to kobiety TO WIDZĄ. One nie są ślepe, one to czytają, I JAK MYŚLISZ CO MYŚLĄ NA TEN TEMAT?! Twoim zdaniem myślą "ooooo jaki męski, pewny siebie, intrygujący mężczyzna!" TAK SĄDZISZ? No weź naprawdę się zastanów.

No przecież nie jestem nieomylną osobą i na pewne zachowania pewnie też się nabiorę.
Jednakże trzeba dobrze się postarać aby zrobić mnie w konia.
Co do tego że musiałem iść do burdelu to ja się tego absolutnie nie wstydzę i nie rozpowiadam tego na lewo i prawo, pierwszy raz napisałem o tym właśnie na tym forum.
Jestem sobą, nikogo nie udaje i nigdy nie pozwalam aby jakieś moje kompleksy wyszły na wierzch.
Więc nie ma możliwości aby moje zachowanie skreślało, tu chodzi o mój charakter jako całość, no ja złym gościem nie jestem i w tym rzecz.

Odnośnik do komentarza
Gość Nexus_02

~notako
@Nexus jesteś zagubiony. Każdy tak miał. 22 lata, jesteś za młody żeby cokolwiek rozumieć i cokolwiek widzieć. Żyjesz za krótko. Kiedyś zrozumiesz, a na chwilę obecną musisz mi uwierzyć, że jeśli zazdrościsz chamom czegokolwiek to daleko nie zajdziesz.

Gdybym miał z 5 lat mniej to jeszcze twoja uwaga miałaby sens lecz teraz nie ma.
Ja jestem dorosły i mówię to co widzę.

Odnośnik do komentarza
Gość Koala1245

"A gdybaj sobie dowoli, mam to gdzieś. "

Właśnie widzę jak masz gdzieś :))) Nie gdybam tylko napisałem ci gdzie masz problem. Nie bierzesz pod uwagę dobrych rad, a do tego wystaje ci słoma z butów i obrażasz. Nie dziw się, że odpisuję w ten sposób, Dobrałem poziom pod twoje wypowiedzi żeby dotarło, ale masz moralność Kalego i nie dociera. Trudno, już nie dotrze bo ty nie przyszedłeś tu po pomoc tylko po dowartościowanie.

"Prawda jest taka że przyszedłeś tu tylko po to aby się dowartościować."

I widzisz, nawet mechanizm projekcji pięknie działa :) Zobacz ile można o tobie wyczytać między wierszami. Sam się podkładasz, a zgrywasz mądralę :)

""Nic tylko pogratulować znajomych :)"
Ja przynajmniej ich mam :)"

Gratuluję. WIELKIE OSIĄGNIĘCIE :))))

"To nie są przesądy tylko najprawdziwsza prawda."

No tak panie i różowy słoń na suficie to tyż prowda, na bum cyk cyk widziałem jak latał i nawet strącił klosz :)) Nie umiesz odróżniać wierzeń, przekonań od prawdy - kolejne zaburzenie. Ziomuś odwiedź lepiej dobrego terapeutę i sądzę, że będziesz musiał się nieźle wykosztować.

"I nie muszę ci niczego udowadniać bo i tak nic do ciebie nie dotrze."

Śmieszna próba tłumaczenia. Nie musisz nic udowadniać bo takich głupich przekonań nie da się udowodnić. Rzucić hasło to każdy umie, ale już żeby uzasadnić to dla niektórych za duże wyzwanie. Więc nie wypowiadaj się, że jakaś bzdura jest prawdą bo ty tak napisałeś.

"Chodziło mi o ich zachowanie i sposób bycia ale takiemu ... trzeba nawet takie coś tłumaczyć."

Twój widocznie odstrasza laski. Może poszukaj faceta :)

Odnośnik do komentarza

Już weźcie się go tak nie czepiajcie, akurat jest inteligentniejszy i porządniejszy niż te wszystkie dresy i cipy w rurkach co tylko wezmą kasę na frys skórę i komórę od tatusia i myślą że są mężczyznami. Jest naprawdę fajny :D Tylko zdesperowany i się pogubił trochę. Co nie zmienia faktu Nexus że jesteś naprawdę bardzo naiwny i nie myśl że jak skończysz 18 lat to już wiesz wszystko, faceta zrobić w konia może bardzo łatwo każda baba, nawet starego capa, ciebie nawet gimnazjalistki zrobiły w konia najwyraźniej bo się stresujesz że one lecą na dresów nie na ciebie... ;D Jesteś inteligentny ale głupi życiowo ;D Jasne możesz być kim chcesz i jaki chcesz, ale przez to baby postrzegają cię TAK A NIE INACZEJ i reagują TAK A NIE INACZEJ. Przypomnij se Małego Księcia i profesora który wykładał w sowim śmiesznym stroju ludowym a potem w tradycyjnym garniturze i dopiero wtedy go wysłuchano;D Możesz jęczeć dalej i szukać współczucia, widocznie to lubisz, ale pamiętaj, dla kobiet facet jęczący i szukający współczucia jest żałosny, niestety. Po co kobiecie taka "podpora i głowa rodziny"? Możesz ubrać dres i zobaczyć jak to działa:D Albo weź się za siebie albo zmień typ kobiety której szukasz i szukaj takiej jak ty a nie takiej jaką mają dresy.

Odnośnik do komentarza
Gość Nexus_02

[quote="~Koala1245"] "Nie gdybam tylko napisałem ci gdzie masz problem. Nie bierzesz pod uwagę dobrych rad, a do tego wystaje ci słoma z butów i obrażasz. Nie dziw się, że odpisuję w ten sposób, Dobrałem poziom pod twoje wypowiedzi żeby dotarło, ale masz moralność Kalego i nie dociera. Trudno, już nie dotrze bo ty nie przyszedłeś tu po pomoc tylko po dowartościowanie."

Tyle że twoje rady należą do tych z dupy wziętych więc nawet nie warto ich brać pod uwagę ;)
Sam rozpocząłeś taki poziom "dyskusji" a ja na chamstwo odpowiadam chamstwem.

"I widzisz, nawet mechanizm projekcji pięknie działa :) Zobacz ile można o tobie wyczytać między wierszami. Sam się podkładasz, a zgrywasz mądralę :)"

Jakiś ty mądry i oczytany a i tak wiadomo że tylko leczysz kompleksy.
A gadaj sobie, już zaczyna mnie to śmieszyć, ciekawe co Pan "ekspert" jeszcze wymyśli xD

"Gratuluję. WIELKIE OSIĄGNIĘCIE :))))"
Które i tak jest poza twoim zasięgiem :)

"No tak panie i różowy słoń na suficie to tyż prowda, na bum cyk cyk widziałem jak latał i nawet strącił klosz :)) Nie umiesz odróżniać wierzeń, przekonań od prawdy - kolejne zaburzenie. Ziomuś odwiedź lepiej dobrego terapeutę i sądzę, że będziesz musiał się nieźle wykosztować."

Mi terapeuta nie jest potrzebny lecz tobie drogi kolego w trybie natychmiastowym polecałbym wizytę u jakiegoś dobrego psychiatry.
Może jeszcze nie jest za późno aby ciebie uratować.

"Śmieszna próba tłumaczenia. Nie musisz nic udowadniać bo takich głupich przekonań nie da się udowodnić. Rzucić hasło to każdy umie, ale już żeby uzasadnić to dla niektórych za duże wyzwanie. Więc nie wypowiadaj się, że jakaś bzdura jest prawdą bo ty tak napisałeś. I ty masz czelność zarzucać komuś buractwo? :)"

I mówi to człowiek który nie widząc drugiej osoby na żywo już zna ją na wylot :)

"Twój widocznie odstrasza laski. Może poszukaj faceta :)"
Nie ma takiej potrzeby, nie zrobię ci tego, bo jeszcze twój chłopak będzie zazdrosny xD

Odnośnik do komentarza
Gość Nexus_02

~appot
Już weźcie się go tak nie czepiajcie, akurat jest inteligentniejszy i porządniejszy niż te wszystkie dresy i cipy w rurkach co tylko wezmą kasę na frys skórę i komórę od tatusia i myślą że są mężczyznami. Jest naprawdę fajny :D Tylko zdesperowany i się pogubił trochę. Co nie zmienia faktu Nexus że jesteś naprawdę bardzo naiwny i nie myśl że jak skończysz 18 lat to już wiesz wszystko, faceta zrobić w konia może bardzo łatwo każda baba, nawet starego capa, ciebie nawet gimnazjalistki zrobiły w konia najwyraźniej bo się stresujesz że one lecą na dresów nie na ciebie... ;D Jesteś inteligentny ale głupi życiowo ;D Jasne możesz być kim chcesz i jaki chcesz, ale przez to baby postrzegają cię TAK A NIE INACZEJ i reagują TAK A NIE INACZEJ. Przypomnij se Małego Księcia i profesora który wykładał w sowim śmiesznym stroju ludowym a potem w tradycyjnym garniturze i dopiero wtedy go wysłuchano;D Możesz jęczeć dalej i szukać współczucia, widocznie to lubisz, ale pamiętaj, dla kobiet facet jęczący i szukający współczucia jest żałosny, niestety. Po co kobiecie taka "podpora i głowa rodziny"? Możesz ubrać dres i zobaczyć jak to działa:D Albo weź się za siebie albo zmień typ kobiety której szukasz i szukaj takiej jak ty a nie takiej jaką mają dresy.

Hah, dzięki, dzięki.
Jednak do desperata mi daleko, gdybym nim był to już z wywieszonym jęzorem brałbym się za koleżankę z wątku :)
Gimnazjalistek w ogóle nie biorą pod uwagę ponieważ oczekuje relacji z kimś dojrzałym a one ową dojrzałością nie grzeszą.
I tak jak mówiłem, nie jestem nieomylną osobą, też na pewne zachowania mogę się nabrać, co nie zmienia faktu że jestem czujny i ostrożny.
Kończąc dodam że po to jest te forum aby właśnie powiedzieć jakie ma się przemyślenia, pożalić, wygadać i to nie jest nic złego, jest równouprawnienie i też mam prawo powiedzieć co leży mi na sercu.
A odchodząc od komputera nie żalę się i jestem twardy, bo życie jest brutalne.

Odnośnik do komentarza
Gość Koala1245

Jak szukasz dojrzałej kobiety na związek to sam dojrzej. Zawsze można sobie napisać, że czyjeś argumenty są z dupy, ale to świadczy tylko o twoim buractwie. Koleżanka stwierdziła powyżej, że jesteś inteligentny, ale ja bym się z tym nie zgodził. Odpowiedziałeś mi jak typowy gimbus i na dodatek posługujesz się "xD"

"Sam rozpocząłeś taki poziom "dyskusji" a ja na chamstwo odpowiadam chamstwem."

Fajnie, że teraz próbujesz skopiować mój argument z wcześniejszego postu :)))

"Jakiś ty mądry i oczytany a i tak wiadomo że tylko leczysz kompleksy. "

Nie wiadomo, a jedynie ty stosujesz taką projekcję. To nie ja pytam o radę żeby potem stwierdzić, że argumenty kogoś kto chciał pomóc są z dupy nie podając żadnego argumentu.

"I mówi to człowiek który nie widząc drugiej osoby na żywo już zna ją na wylot :)"

Znów coś bredzisz. Nigdzie nie napisałem, że znam cię na wylot tylko zdiagnozowałem problem, o którym sam tutaj piszesz i prosisz o radę.

Nexus_02 to troll, o czym świadczą pominięte przeze mnie fragmenty jego wypowiedzi. Jak ktoś chce pomocy i prosi o rady to powinien je chociaż przeanalizować i odpowiednio uargumentować swoje zdanie. Jego problem polega na tym, że na początku swoich rozważań wychodzi z błędnych założeń, a na dodatek jest strasznym egocentrykiem, któremu wydaje się, że jego własne przekonania i obserwacje są obiektywną prawdą objawioną akurat jemu. Szkoda czasu na trolla :)

Odnośnik do komentarza

~chou1
Według mnie nie chodzi o to by facet był draniem. Wydaje mi się, że po prostu szukają mężczyzn, którzy dadzą im poczucie bezpieczeństwa. Sama zauważyłam, że podobają mi się faceci wyżsi, lepiej zbudowani. Mimo wszystko, jeśli miałabym się z kimś związać i wybrać między inteligentnym, zaradnym facetem, a kupą mięśni, to wybrałabym to pierwsze. :)

Taaa, zaradnym. Sama badz zaradna.

Odnośnik do komentarza

Witam. Czy kobiety lecą na drani? Tak ponieważ dranie to przeważnie przystojniaki na stanowiskach z zapełnionym kontem , fajną furką i pewnością siebie. To kobietą imponuje , szukają w takich mężczyznach siły , poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji. Nie chcą spędzać życia z mężczyzną określanym jako kalesony. A natura kobieca jest taka że potrzebuje czasem silnej ręki i odrobiny cierpienia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...